لرزه گیر مهاردار سنندج

جهت خرید انواع فلنج در سنندج و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00358.html
لرزه گیر
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵

افزایش قیمت بنزین هیچ تأثیری در قیمت کالا‌های اساسی ندارد/ انبار‌های کشور مملو از کالا است

معاون بازرگانی شرکت پشتیبانی امور دام کشور با بیان این که اصلاح و افزایش قیمت بنزین هیچ تأثیری در افزایش قیمت کالا‌های اساسی نخواهد گذاشت گفت: حتی قیمت گوشت وارداتی کاهش یافته و قیمت گوشت داخلی هم رو به کاهش است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، یزدان سیف مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در حاشیه سومین جلسه ستاد تنظیم بازار در جمع خبرنگاران با بیان این که از نظر تأمین کالا‌های اساسی در بازار هیچ مشکلی وجود ندارد گفت: مشاهده فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مغازه‌های شهر‌ها و مناطق مختلف کشور به خوبی نشان می‌دهد که کالا‌های اساسی همچون برنج، روغن، شکر، گوشت قرمز و سفید به میزان کافی وجود - لرزه گیر مهاردار سنندج - دارد و نگرانی از تأمین آن‌ها نداریم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی افزود: امیدواریم ذخایر کافی موجود در بازار اهرمی باشد برای اصلاح ساختاری سوخت کشور به منظور رساندن منابع ملی در مسیر منافع ملی.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

نرخ - لرزه گیر مهاردار سنندج - بنزین هیچ تأثیری در افزایش قیمت کالا‌های اساسی ندارد
معاون - لرزه گیر مهاردار سنندج - بازرگانی - لرزه گیر مهاردار سنندج - شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: اصلاح و افزایش قیمت بنزین هیچ تأثیری در افزایش قیمت کالا‌های اساسی نخواهد گذاشت.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

محمدرضا ازبهی در حاشیه جلسه سومین جلسه ستاد تنظیم بازار در جمع خبرنگاران افزود: حتی قیمت گوشت وارداتی کاهش یافته - لرزه گیر مهاردار سنندج - و گوشت داخلی هم رو به - لرزه گیر مهاردار سنندج - کاهش است و امیدواریم قیمت نهاد‌ه ها کاهش یابد.
وی میزان ذخایر کالا‌های اساسی از سال گذشته تاکنون را بالاتر از میزان تکالیف دانست و گفت: خوشبختانه از پارسال تاکنون 7 و نیم میلیون نهاده خریداری - لرزه گیر مهاردار سنندج - شده که بخشی از آن در داخل کشور، بخشی در بنادر و بخشی هم از طریق کشتی‌ها در حال انتقال به کشور است.
- لرزه گیر مهاردار سنندج - ازبهی خاطر نشان کرد: میزان ذخایر کالا‌ها به گونه‌ای است که ما حتی در پیدا کردن و اجاره کردن انبار برای - لرزه گیر مهاردار سنندج - نگهداری آن‌ها دچار مشکل هستیم.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

انبار‌های کشور مملو از کالا است
معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: انبار‌های کشور مملو از کالاست، امکان احتکار وجود ندارد و در صورت تخلف، مردم - لرزه گیر مهاردار سنندج - گزارش دهند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

عباس قبادی در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از روز نخست اعلام نرخ جدید بنزین، هر روز جلسه برگزار شده افزود:​ امروز سومین جلسه ستاد تنظیم بازار - لرزه گیر مهاردار سنندج - است و با مجموعه‌ای از اصناف و مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای جلسه داشتیم.
وی ادامه داد: اطلاعاتی در خصوص خودرو‌های تاکسی که سهمیه سوخت برای آن‌ها کم لحاظ شده و یا سهمیه‌ای لحاظ نشده به دستور قائم مقام - لرزه گیر مهاردار سنندج - وزارت صمت جمع آوری می‌شود تا برای این خودرو‌ها سهمیه در نظر گرفته شود.
 قبادی گفت:​ تامین کالای اتحادیه و فروشگاه‌های زنجیره‌ای از طریق انبار‌های در سطح کشور انجام می‌شود.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی تصریح کرد:در سطح عرضه با انباشت کالا مواجه هستیم و تاکنون افزایش قیمتی گزارش نشده است و روند بازار عادی و ثبات قیمتی در بازار حاکم است.
وی با اشاره به اینکه بازرسان اتحادیه‌ها در حال بازرسی و نظارت بازار هستند گفت: مردم در صورت مشاهده تخلف با سامانه 124 تماس بگیرند تا سریعا به تخلفات رسیدگی می‌شود.
 قبادی اضافه کرد: رصد بازار در طی ماه‌های گذشته در دستور کار بوده ضمن اینکه از زمان تعیین نرخ جدید بنزین، رصد بازار روزانه و لحظه‌ای شده است.
وی افزود: همه فروشگاه‌های زنجیره ای، مکلف هستند تا هرگونه افزایش قیمت را گزارش دهند و اگر کالایی با افزایش قیمت روبرو شد نسبت به تامین آن اقدام کنند.
معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت، همچنین درباره قیمت برنج گفت: برنج در یکسال گذشته هیچ گونه افزایش - لرزه گیر مهاردار سنندج - قیمتی - لرزه گیر مهاردار سنندج - نداشته، برنج‌های واردانی ذخیره شده از انبار‌ها به بازار تزریق می‌شود، ضمن اینکه تاکنون هیچگونه افزایش قیمت برنج خارجی گزارش نشده است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

افزایش دو برابری گشت‌های نظارت بر قیمت کالا‌ها
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران - لرزه گیر مهاردار سنندج - گفت: - لرزه گیر مهاردار سنندج - از روز آغاز اصلاح قیمت بنزین گشت‌های این سازمان برای نظارت بر قیمت کالا‌ها دو برابر شده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

عزیزالله افضلی در حاشیه سومین جلسه ستاد تنظیم بازار در جمع خبرنگاران - لرزه گیر مهاردار سنندج - افزود: خوشبختانه از لحظه اصلاح قیمت بنزین تاکنون هیچگونه گزارشی مبنی بر افزایش قیمت کالا‌ها در فروشگاه‌ها گزارش - لرزه گیر مهاردار سنندج - نشده است.
وی خاطرنشان کرد: البته از لحظه اصلاح قیمت‌ها تماس‌های مردم با سامانه 124، 60 درصد افزایش یافته است که این نه برای قیمت کالا‌ها در فروشگاه‌ها بلکه پرسش از همکاران برای استعلام از میزان سهمیه برخی خودرو‌ها بود.
وی تاکید کرد: مطمئنا با - لرزه گیر مهاردار سنندج - همکاری دیگر دستگاه‌ها فضای بازار به صورت جدی رصد و از سوء استفاده سودجویان جلوگیری خواهد شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

روزانه 30 - لرزه گیر مهاردار سنندج - هزار مورد بازرسی برای کنترل قیمت‌ها انجام می‌شود
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی گفت: هرگونه افزایش قیمت به بهانه تغییر نرخ بنزین در بازار رصد می‌شود به طوریکه روزانه 30 هزار مورد بازرسی میدانی برای کنترل قیمت‌ها انجام خواهد شد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

حسین مدرس خیابانی در سومین جلسه ویژه ستاد تنظیم بازار با اعلام این خبر افزود: - لرزه گیر مهاردار سنندج - 4 هزار بازرس از سازمان حمایت و اتاق اصناف در سطح کشور، ​ روزانه 30 هزار مورد بازرسی میدانی را برای کنترل قیمت‌ها انجام خواهند داد.
وی اضافه کرد: درخصوص کنترل بازار در راستای اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین، علاوه بر این گشت‌های مشترک، سازمان تعزیرات حکومتی نیز با 15 هزار بازرس در قالب 8 هزار اتحادیه قیمت‌ها را در بازار - لرزه گیر مهاردار سنندج - رصد می‌کند.
مدرس خیابانی گفت: ستاد ویژه تنظیم بازار برای رصد قیمت‌ها در شهرستان‌ها نیز برگزار خواهد شد - لرزه گیر مهاردار سنندج - و روسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت در همه استان‌ها نیز قیمت‌ها را به دقت بررسی می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه همه کالا‌ها در بازار فراوان است و هیچ گونه کمبود کالایی در کشور وجود ندارد افزود: در تامین کالا‌های ضروری و اساسی هیچگونه مشکلی وجود ندارد به میزان کافی کالا‌ها ذخیره سازی شده است.
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با بیان اینکه عرضه کالا و ارایه تخفیف و حراج‌ها در فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز مانند قبل ادامه دارد و کنترل بازار از طریق سامانه‌های رصد کالا، قیمت و سامانه اعلام موجودی - لرزه گیر مهاردار سنندج - نیز ادامه خواهد داشت گفت: اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران نیز پشتیبان اجرای این طرح است و تولید کنندگان نیز از - لرزه گیر مهاردار سنندج - این طرح اعلام حمایت کردند تا افزایش قیمت - لرزه گیر مهاردار سنندج - صورت نگیرد.
 مدرس خیابانی با اشاره به اینکه در حال حاضر بخشی از نگرانی ما مربوط به حمل و نقل درون شهری است که برای رفع آن هماهنگی‌هایی با وزارت نفت انجام شده است افزود: باید طوری برنامه ریزی شود تا سهمیه بندی بنزین شامل همه ذی حقان - لرزه گیر مهاردار سنندج - در حوزه حمل و نقل شود.
قائم مقام - لرزه گیر مهاردار سنندج - وزیر - لرزه گیر مهاردار سنندج - صمت در امور بازرگانی به ضرورت همراهی رسانه‌ها برای اطلاع رسانی مناسب و به موقع به مردم در خصوص تثبت قیمت‌ها و جلوگیری از هرگونه افزایش قیمت اشاره و تصریح کرد: از رسانه‌ها دعوت می‌کنیم تا از فروشگاه‌های زنجیره‌ای و موجودی کالا‌ها بازدید کنند و به مردم در این زمینه اطمینان خاطر دهند.
وی گفت: اصناف از جنس مردم هستند و خودشان به ثبات و آرامش بازار کمک کرده و هیچ نگرانی در خصوص بازار از بابت افزایش قیمت بنزین - لرزه گیر مهاردار سنندج - وجود ندارد.
 خیابانی افزود: - لرزه گیر مهاردار سنندج - در این جلسه ابلاغیه و بخشنامه‌های مهمی مطرح شد که سازمان حمایت به همه دستگاه‌ها ابلاغ کرده و شامل تولید و - لرزه گیر مهاردار سنندج - تامین همه کالاهاست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی اضافه - لرزه گیر مهاردار سنندج - کرد: براساس این بخشنامه ها، هیچ کدام از اصناف نباید - لرزه گیر مهاردار سنندج - افزایش قیمت داشته باشند، ضمن اینکه این بخشنامه‌ها به بیش از 96 انجمن تولید و توزیع که مخاطب ما هستند ابلاغ شده است.
قائم مقام وزیر صنعت با بیان این که صنف‌های مختلف از این طرح بزرگ حمایت کردند، گفت: صنف آژانس‌ها در خصوص افزایش نداشتن قیمت آژانس‌های مسافربری ابلاغیه‌ای صادر کرده و همه اصناف هم این ابلاغیه را خواهند داشت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مدرسی خیابانی افزود: کشور ما در حال حاضر دارای یک ثبات نسبی اقتصادی است و ما این قابلیت را داریم که بیش از مصرف مردم، جنس به بازار تزریق کنیم و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.
قائم - لرزه گیر مهاردار سنندج - مقام وزیر صنعت اضافه کرد: بازخورد‌هایی که ما در دو روز اول اجرای طرح افزایش قیمت بنزین دریافت کرده ایم حاکی از برقراری جوی آرام در همه اتحادیه‌ها بوده و توزیع و تامین کالا‌ها به صورت عادی جریان دارد.
 خیابانی گفت: تولید ما در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، بیشتر است و این باعث می‌شود طرح افزایش قیمت بنزین با کمترین تبعات، اجرایی شود.
وی افزود: طبق آمار اعلام شده، دهک ثروتمند جامعه 10 برابر دهک فقیر جامعه از بنزین یارانه استفاده می‌کنند و دولت قصد دارد با افزایش قیمت بنزین، این جریان وارونه را جبران کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وانت بار‌ها و پیک‌های موتوری هیچ افزایش نرخ کرایه ندارد
رئیس اتحادیه وانت بار‌ها - لرزه گیر مهاردار سنندج - و پیک‌های موتوری تهران گفت: وانت بار‌ها و پیک‌های موتوری هیچ افزایش نرخی فعلا ندارد.
 محمدی در حاشیه سومین جلسه ستاد - لرزه گیر مهاردار سنندج - تنظیم بازار در جمع خبرنگاران افزود: مردم چنانچه افزایش نرخ یا تخلفی را مشاهده کردند - لرزه گیر مهاردار سنندج - به بازرسان - لرزه گیر مهاردار سنندج - این اتحادیه اطلاع دهند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر 200 لیتر بنزین برای وانت بار‌های کم مصرف و 300 لیتر برای وانت بار‌های پرمصرف در نظر گرفته شده است گفت: مقرر شد تا دو ماه آینده، این سهمیه بر اساس پیمایشی که صورت - لرزه گیر مهاردار سنندج - می‌گیرد، اصلاح شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 محمدی با ابراز خرسندی از این تصمیم دولت و سران سه قوه افزود: بنزین متعلق به افرادی است که - لرزه گیر مهاردار سنندج - در سطح شهر، مشغول فعالیت هستند و معیشت خانواده خود را از این طریق تامین می‌کنند نه برای کسانی که از سوخت برای گردش و دور دور کردن استفاده می‌کنند.
رئیس اتحادیه وانت بار‌ها و پیک‌های موتوری تهران با تاکید بر اینکه ما به این تصمیمی که گرفته شده، کمک می‌کنیم گفت: در اتحادیه هم در حال حاضر آرامش خاصی برقرار است.
 محمدی با بیان اینکه همکاران ما نگرانی خاصی نداشته باشند افزود: این صنف - لرزه گیر مهاردار سنندج - در تصمیم دولت دیده شده و حتی سهمیه‌هایی برای پیک‌های موتوری مقرر شده است.
وی گفت: از 5 سال پیش صدور مجوز‌های سیار وانت بار‌ها راکد مانده بود که مقرر - لرزه گیر مهاردار سنندج - شد این جواز‌ها و ساماندهی وانت بار‌ها و پیک موتوری‌ها - لرزه گیر مهاردار سنندج - تحت نظر اتحادیه و بازرسان آن قرار گیرد که تصمیم - لرزه گیر مهاردار سنندج - خوبی بود.
 محمدی افزود: تفاوت افزایش نرخ بنزین که حق طبیعی دهک‌های پایین جامعه است باید به - لرزه گیر مهاردار سنندج - صاحبان اصلی خود برسد و ما از این بابت خوشحالیم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

همکاری انجمن حمایت از مصرف کنندگان و سازمان حمایت برای نظارت بر بازار
نائب رئیس انجمن حمایت از مصرف کنندگان گفت: با همکاری انجمن و سازمان حمایت از مصرف کنندگان بر وضع بازار به منظور پیشگیری از افزایش قیمت‌ها نظارت خواهد شد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

نجف پور در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار و در جمع خبرنگاران افزود: انجمن حمایت از مصرف کنندگان، ​ 85 هزار عضو دارد که قرار شد در کنار سازمان حمایت از مصرف کنندگان بر وضعیت بازار در سراسر - لرزه گیر مهاردار سنندج - کشور نظارت کرده و به شکایات ارسالی مردم به - لرزه گیر مهاردار سنندج - سامانه" 124 دات آی آر " رسیدگی کنند.
وی تاکید کرد: انجمن حمایت از مصرف کنندگان طبق قانون - لرزه گیر مهاردار سنندج - در ستاد تنظیم بازار کشور و همچنین ستاد تنظیم بازار استان‌ها بعنوان - لرزه گیر مهاردار سنندج - یک عضو با حق رای فعالیت دارد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

تخفیف قیمت‌ها در فروشگاه‌های زنجیره ایی بدون تاثیر از افزایش قیمت بنزین
رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور گفت: - لرزه گیر مهاردار سنندج - با وجود آنکه قیمت بنزین افزایش پیدا کرده است، اما تخفیف‌های ویژه و جدید برای مشتریان در این فروشگاه‌ها برای چهارماه پایان سال ادامه خواهد داشت.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

امیر خسرو فخریان در حاشیه سومین جلسه ستاد تنظیم بازار در جمع خبرنگاران افزود: خوشبختانه اغلب خودرو‌هایی که کالا‌ها را به فروشگاه‌های زنجیره‌ای منتقل می‌کند گازوئیلی است و این خود در افزایش نیافتن قیمت‌ها موثر است.
وی گفت: خوشبختانه کالا‌های مورد نیاز مردم در فروشگاه‌های زنجیره‌ای به میزان کافی و حتی بیشتر موجود است و مشکلی در این زمینه - لرزه گیر مهاردار سنندج - نداریم.
فخریان تاکید کرد: اگر هموطنان - لرزه گیر مهاردار سنندج - به هر علتی افزایش قیمت و تخلفی در فروشگاه‌ها مشاهده کنند در همان دفاتر و سامانه‌های تعریف شده آن را می‌توانند گزارش کنند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن