لرزه گیر مهاردار رشت

جهت خرید انواع فلنج در رشت و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00208.html
لرزه گیر
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

اقدامات چهارگانه شرکت مس در توسعه/ اکتشافات جدید مس در سیستان و بلوچستان

رییس هیات عامل ایمیدرو عملکرد اثربخش شرکت ملی مس در بخش های اکتشاف، تولید، فروش و تعریف طرح های جدید را در راستای اقدامات توسعه ای این شرکت خواند و گفت: منابع حاصل از سود شرکت مس، صرف توسعه در این حوزه خواهد شد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، خداداد غریب پور که در آیین رونمایی از سیستم یکپارچه سازی سیستم های اطلاعاتی شرکت مس - لرزه گیر مهاردار رشت - سخن می گفت افزود: تعریف طرح های توسعه شرکت مس به ارزش 13 هزار میلیارد تومان و جذابیت سهم این شرکت در بورس برای سهامداران، حاکی از عملکرد درست این مجموعه در بخش معدن و صنایع معدنی و همچنین اقتصاد دارد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رییس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه تحریم ها باعث شده تا بیشتر از توان داخلی بهره ببریم، اظهار داشت: به همت شرکت صنایع ملی مس و در قالب سامانه جامع مالی که بومی سازی شده است، می توان ارتقای شفافیت و رضایت را شاهد بود.
وی با بیان - لرزه گیر مهاردار رشت - اینکه نگاه مدیریت شرکت مس توسعه ای است گفت: رونمایی از این طرح - لرزه گیر مهاردار رشت - موجب می شود از معدن تا محصول و زمانیکه قیمت تمام - لرزه گیر مهاردار رشت - شده محصول مشخص باشد، تصمیم گیری درست برای مسوولان تسهیل شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

سرمایه گذاری برای خلق ثروت

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: شرکت مس منابع حاصل از سود شرکت را صرف سرمایه گذاری خواهد کرد و این رویه درستی در جهت خلق ثروت برای شرکت خواهد بود.
غریب پور با بیان اینکه ایمیدرو در تحقق اهداف این حوزه، در کنار - لرزه گیر مهاردار رشت - شرکت مس است افزود: ایمیدرو با شرکت مس در سرمایه گذاری در طرح های توسعه این مجموعه به توافق رسیده است. این روند در سایر شرکت ها نیز عملیاتی خواهد شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

اکتشافات جدید شرکت مس

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

رییس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به اکتشافات انجام شده در حوزه مس اعلام کرد: شرکت مس اقدامات قابل توجهی در بخش اکتشاف به ویژه در منطقه سونگون داشته است.
وی افزود: امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته در زمینه اکتشاف محدوده های با ظرفیت استان سیستان و بلوچستان، شرکت مس به معنای واقعی - لرزه گیر مهاردار رشت - ملی شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن