لرزه گیر مهاردار تبریز

جهت خرید انواع فلنج در تبریز و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00333.html
لرزه گیر
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵

خسارت بانک‌ها، منازل و فروشگاه های بیمه شده به سرعت پرداخت می‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: آن دسته از واحدهای تجاری، اداری و مسکونی که تحت پوشش بیمه هستند شناسایی شده و میزان خسارت وارده به آن ها در حال ارزیابی بوده و دستور رسیدگی سریع به وضعیت این واحدها داده شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری - لرزه گیر مهاردار تبریز - تسنیم، غلامرضا سلیمانی در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به خسارت وارده به بانک‌ها، فروشگاه‌ها و واحدهای تجاری و مسکونی در اعتراض به - لرزه گیر مهاردار تبریز - گرانی بنزین در شهرهای مختلف کشور اظهار داشت: دیروز به مسئولان مربوطه در صنعت بیمه دستور دادم که اطلاعات را درباره تعداد خسارت وارده به بانک‌ها، مغازه‌ها، فروشگاه‌ها، واحدهای تجاری و مسکونی که بیمه بودند را سریعا استخراج کرده و ارزیابی خسارت را محاسبه کنند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی - لرزه گیر مهاردار تبریز - در - لرزه گیر مهاردار تبریز - خصوص خسارات وارده به شعب - لرزه گیر مهاردار تبریز - بانک‌ها در شهرهای مختلف گفت: هم ساختمان بانک‌ها - لرزه گیر مهاردار تبریز - و هم پول‌های داخل دستگاه‌های خودپرداز تماما بیمه بودند و دستور - لرزه گیر مهاردار تبریز - داده‌ایم که سریعا ارزیابی خسارت و پرداخت آغاز شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس کل بیمه مرکزی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر - لرزه گیر مهاردار تبریز - اینکه برآورد از خسارات وارده به بانک ها و واحدهایی که بیمه بودند در آشوب‌های اخیر چقدر است، گفت: هنوز دقیقا خسارت وارد شده به بانک‌ها و  واحدهایی که بیمه بودند ارزیابی نشده است؛ باید - لرزه گیر مهاردار تبریز - اطلاعات دقیق از بانک‌ها دریافت شود که چه مقدار پول در دستگاه‌های ام - لرزه گیر مهاردار تبریز - تی ام و داخل شعبه داشته‌اند. ضمن اینکه به برخی - لرزه گیر مهاردار تبریز - از بانک‌ها 10 درصد - لرزه گیر مهاردار تبریز - و برخی دیگر صددرصد خسارت - لرزه گیر مهاردار تبریز - فیزیکی و مالی وارد شده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

سلیمانی درباره خسارت به خودروهایی که در خیابان‌ها بوده‌اند نیز گفت: اگر این خودروها بیمه باشند و در بیمه‌نامه نیز قید شده باشد که در شرایط آشوب خسارت پرداخت می‌شود حتما مشمول دریافت خسارت می‌شوند - لرزه گیر مهاردار تبریز - و شرکت‌های بیمه نیز در - لرزه گیر مهاردار تبریز - اسرع وقت خسارت را پرداخت خواهند کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی در پاسخ به خبرنگار تسنیم درباره پرداخت بدهی شرکت سایپا به صنعت بیمه گفت: تصمیم - لرزه گیر مهاردار تبریز - بر این بوده که شرکت‌های خودروسازی دیگر بیمه‌نامه را در کارگزاری‌های خود صادر نکنند و مردم شخصا به شرکت‌های بیمه برای دریافت بیمه‌نامه مراجعه کنند ولی هنوز این موضوع تعیین - لرزه گیر مهاردار تبریز - تکلیف نشده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس کل بیمه مرکزی افزود: اما درباره شرکت‌های خودروسازی باید تاکید کنیم که ما هیچ مشکلی با ایران‌خودرو نداریم و ایران خودرو پول حق بیمه‌ای که از مردم دریافت می‌کند مستقیما به شرکت‌های بیمه پرداخت می‌کند ولی نزدیک به هزار میلیارد تومان طلب شرکت‌های بیمه‌ای از خودروسازی سایپا بوده است که بعد از جلسات مختلف نحوه پرداخت این طلب تعیین تکلیف شد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

به گفته سلیمانی هم اکنون هیچ طلب معوقه توافق - لرزه گیر مهاردار تبریز - نشده‌ای از سایپا نداریم؛ طبق مذاکرات انجام شده برای تمامی مبالغ سررسید مشخص تعیین شده و تمام شرکت‌های طلبکار با سایپا برای نحوه دریافت طلبشان توافق کرده‌اند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی در بخش - لرزه گیر مهاردار تبریز - دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه اوراق بیمه ای که بناست به اوراق بهادار تبدیل شوند قابلیت خرید و فروش توسط شرکت‌های بیمه و مردم عادی را دارد افزود: - لرزه گیر مهاردار تبریز - البته باید لایحه - لرزه گیر مهاردار تبریز - تبدیل اوراق بیمه‌ای به اوراق بهادار بورسی به مجلس ارسال و - لرزه گیر مهاردار تبریز - تصویب شود. بعد از تصویب مجلس اوراق بیمه‌ای به اوراق بهادار تبدیل خواهد شد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

رئیس کل - لرزه گیر مهاردار تبریز - بیمه مرکزی درباره بیمه‌نامه مسافری اتباع خارجی گفت: اتباع خارجی که وارد کشور می‌شود حتما باید بیمه‌نامه داشته باشند یکی از برنامه‌های شرکت بیمه مرکزی رسیدگی به وضعیت صدور بیمه‌نامه در مرزهاست؛ تمام مرزهای زمینی مورد - لرزه گیر مهاردار تبریز - بررسی قرار گرفت و مشخص شد در برخی از مرزها بیمه‌نامه‌های خارجی صادر می‌شود و ما جلوی این موضوع را گرفتیم چرا که هر فردی وارد ایران می‌شود باید توسط بیمه‌های داخلی بیمه شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

سلیمانی در - لرزه گیر مهاردار تبریز - خصوص صندوق بیمه حوادث طبیعی نیز گفت: مجلس قبول کرده بود 50 درصد حق بیمه را مردم و 50 درصد دیگر را دولت پرداخت کند ولی شورای نگهبان - لرزه گیر مهاردار تبریز - اعلام کرد که این مصوبه اشکال شرعی دارد و نمی‌توانیم مردم را مجبور کنیم که حق بیمه را پرداخت کنند. بر همین اساس پیشنهاد سه جانبه‌ای بین بیمه مرکزی، شورای نگهبان و کمیسیون اقتصادی  - لرزه گیر مهاردار تبریز - آماده کرده‌ایم که - لرزه گیر مهاردار تبریز - بناست در صحن - لرزه گیر مهاردار تبریز - علنی مجلس بررسی و تصویب شود که امیدواریم بعد از تصویب شورای نگهبان نیز تایید کند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس کل بیمه مرکزی درباره انتقادها به دریافت حق بیمه زائران اربعین اینطور توضیح داد که رقم 22 هزار تومان از زائران اربعین به عنوان حق بیمه دریافت شد که 7 هزار تومان آن برای سازمان اورژانس کشور بود و 15 هزار تومان نیز متعلق به شرکت‌های بیمه بود؛ در مجموع 45 میلیارد تومان از حق بیمه - لرزه گیر مهاردار تبریز - زائران اربعین در شرکت‌های بیمه‌ای جمع‌آوری شد ولی با توجه به پرداخت دیه به افرادی که بر اثر تصادف در کشور عراق فوت - لرزه گیر مهاردار تبریز - کردند یا هزینه درمان و انتقال زائرانی که بیمار شده و به کشور بازگشتند و پرداخت دیه‌های مختلف صنعت بیمه بیش از - لرزه گیر مهاردار تبریز - رقم دریافتی بابت حق بیمه خسارت پرداخت کرد اما با توجه به اهمیت راهپیمایی اربعین شرکت‌های بیمه با افتخار قدمی - لرزه گیر مهاردار تبریز - در راستای حفظ منافع زائران برداشتند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی در بخش دیگری از صحبت های خود در واکنش به تصادفات ساختگی و صحنه‌سازی برای دریافت خسارت از شرکت بیمه گفت: در حال هماهنگی با نیروی انتظامی هستیم تا با افزایش دوربین‌های مدار بسته مانع از صحنه‌سازی و تصادفات ساختگی شویم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

سلیمانی درباره تاثیر افزایش قیمت بنزین در صنعت بیمه گفت: افزایش قیمت سوخت در کوتاه‌مدت شاید اثری در بخش‌های اقتصادی داشته باشد اما در صنعت بیمه هیچ تاثیری نخواهد داشت چرا که حمل و نقل های بیمه‌ای عمدتا از گازوئیل استفاده می‌کنند که گرانی اثری در این بخش ندارد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

رئیس کل بیمه مرکزی درباره حذف بیمه‌نامه نیز تصریح کرد: هم اکنون تا حد زیادی بیمه‌نامه فیزیکی - لرزه گیر مهاردار تبریز - از شرکت‌های بیمه حذف شده و بیمه‌نامه‌های الکترونیکی صادر می‌شود. نرم‌افزار پرداخت خسارت نیز تا حد زیادی در این صنعت الکترونیکی شده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی همچنین درباره برقراری معافیت صنعت بیمه - لرزه گیر مهاردار تبریز - از مالیات بر ارزش افزوده تاکید کرد: نباید این معافیت حذف شود چرا که صنعت بیمه در راستای حفظ منافع مردم و بخش‌های مختلف اقتصادی خدماترسانی می‌کند و - لرزه گیر مهاردار تبریز - درآمدزا نیست.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

سلیمانی همچنین از پرداخت 210 میلیارد تومان توسط شرکت‌های بیمه بابت خسارت سیل 97 خبر داد و گفت: ابتدا پیش‌بینی می‌کردیم که رقم خسارت حدود دو - لرزه گیر مهاردار تبریز - هزار میلیارد تومان باشد ولی خسارت - لرزه گیر مهاردار تبریز - پرداختی به آن دسته از واحدهایی که بیمه بودند در همین حد باقی ماند. ضمن آنکه سایر واحدهایی که خسارت دیدند و بیمه نبودند توسط دولت تامین خسارت شده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن