لرزه گیر مهاردار اراک

جهت خرید انواع فلنج در اراک و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00270.html
لرزه گیر
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

اجازه نمی‌دهیم افراد سودجو از فرصت گرانی بنزین سوء استفاده کنند

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ما آثار واقعی افزایش قیمت بنزین را می پذیریم با این حال دنبال آن بودیم آثار روانی را کنترل کنیم و اجازه ندهیم افراد سودجو از فرصت پیش آمده استفاده کنند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، رضا رحمانی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 4 آذرماه) مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت پس - لرزه گیر مهاردار اراک - از افزایش قیمت بنزین ارائه کرد و گفت: در روزهای گذشته نمایندگان و مردم در جریان - لرزه گیر مهاردار اراک - مباحثی در خصوص افزایش قیمت بنزین قرار گرفتند، بعد از اینکه در عالی ترین سطح نظام تصمیم گیری شد وزارت صنعت، معدن و تجارت در - لرزه گیر مهاردار اراک - حوزه کاری خود آثار افزایش و اصلاح قیمت بنزین را بر روی کالا و خدمات ارزیابی کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: از لحظه اول اعلام افزایش قیمت بنزین کنترل آثار تورمی بر کالا و خدمات در دستورکاری وزارت قرار گرفت و - لرزه گیر مهاردار اراک - تا همین لحظه هر روز صبح ستاد تنظیم بازار تشکیل شد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

این عضو کابینه دولت دوازدهم بیان داشت: پیش از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت دستگاه های مختلف از جمله مرکز پژوهش های مجلس، بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه، موسسه مطالعاتی بازرگانی و دانشگاه ها تحلیل خود را از آثار افزایش قیمت بنزین ارائه دادند، به عبارتی - لرزه گیر مهاردار اراک - همکاران از روزهای قبل از اجرای طرح از آثار - لرزه گیر مهاردار اراک - افزایش قیمت بر روی کالا و خدمات مطلع بودند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

رحمانی گفت: برآورد مرکز پژوهش ها از آثار افزایش قیمت بنزین - لرزه گیر مهاردار اراک - 2.6 درصد و بانک مرکزی 4 درصد بر روی کالا و خدمات بود با این حال تحلیل وزارت از افزایش قیمت در دو بخش واقعی و انتظاری پیگیری می شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رحمانی با اشاره به - لرزه گیر مهاردار اراک - اولین نشست ستاد تنظیم بازار پس از اعلام - لرزه گیر مهاردار اراک - قیمت بنزین، اظهار داشت: دغدغه اول وفور کالا و در دسترس قرار گرفتن کالاهای اساسی از جمله مواد غذایی بود، همچنین توجه شد در روند تولید آسیبی وارد نشود از سوی دیگر تلاش کردیم آثار روانی را کنترل و اجازه - لرزه گیر مهاردار اراک - ندهیم موج گرانی راه بیفتد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با اشاره به اینکه برخی انتقاد می کردند مگر می شود افزایش قیمت بنزین آثار تورمی نداشته باشد، بیان داشت: - لرزه گیر مهاردار اراک - ما آثار واقعی افزایش قیمت بنزین را می پذیریم با این حال دنبال - لرزه گیر مهاردار اراک - آن بودیم آثار روانی را کنترل کنیم - لرزه گیر مهاردار اراک - و اجازه ندهیم افراد سودجو از فرصت پیش آمده استفاده کنند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وزیر صنعت، معدن و - لرزه گیر مهاردار اراک - تجارت با بیان اینکه تشدید نظارت بر بازار نیز در دستورکار قرار گرفت، عنوان کرد: کالا از دو روش تولید داخل یا واردات به دست بازار می رسد با اجرای تشدید نظارت از مبدا تلاش شد آثار تورمی - لرزه گیر مهاردار اراک - به حداقل برسد و خللی در روند تامین کالا ایجاد نشود.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

رحمانی با اشاره به همکاری با اتاق اصناف، اظهار داشت: به تمام اتاق های اصناف در کل کشور ماموریت داده شد تا نظارت داشته باشند از این طریق 15 هزار - لرزه گیر مهاردار اراک - بازرس در کل کشور از سوی اتحادیه ها بر بازار نظارت کردند همچنین 4 هزار بازرس از سوی اتاق بازرگانی فعال - لرزه گیر مهاردار اراک - شدند و به ابزارهایی مانند سامانه 124 که دریافت کننده گزارش مردمی است متصل شدند به عبارتی 19 هزار بازرس در کل کشور - لرزه گیر مهاردار اراک - فعال شد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با تاکید بر اهمیت بازرس میدانی عنوان کرد: شکایت زیادی از - لرزه گیر مهاردار اراک - سوی مردم اعلام می شود که باید مورد بررسی قرار گیرد از - لرزه گیر مهاردار اراک - این رو بسیج اصناف را که در گذشته با آن ها برای کنترل بازار توافق کرده بودیم فعال کردیم.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در ستاد تنظیم بازار قیمت 100 قلم کالای پرمصرف مورد بررسی قرار می گیرد، به دستگاه - لرزه گیر مهاردار اراک - های دولتی ابلاغ شد که تحت هیچ شرایطی تا - لرزه گیر مهاردار اراک - پایان سال افزایش قیمت نداشته باشند حتی - لرزه گیر مهاردار اراک - مصوبه افزایش قیمت کالا و خدماتی که هفته قبل از اجرای طرح به دستگاه ها ابلاغ شده بود لغو - لرزه گیر مهاردار اراک - شد - لرزه گیر مهاردار اراک - و همچنین با تولیدی ها و اصناف جلسه گذاشتیم تا افزایش قیمت ندهند هرچند قبول داریم که تاثیر واقعی بر روی قیمت کالاها وجود دارد اما خواستیم دوستان به تدریج نسبت به افزایش قیمت اقدام کنند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

رحمانی گزارش داد: تا این لحظه افزایش قیمت در حوزه خدمات و مسافرتی متاسفانه بیشتر از حوزه کالایی بوده است و همچنین شکایات مردمی از هفته قبل از اجرای طرح به نسبت هفته بعد از اجرا افزایش محسوسی پیدا کرده است به طوری که 39 درصد تعداد بازرسی افزایش یافت، 45 درصد ارجاع پرونده ها به تعزیرات و حدود 200 درصد ارزش ریالی پرونده ها افزایش یافت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی تاکید کرد: از سازمان تعزیرات حکومتی و وزارت دادگستری درخواست شد به پرونده های شکایت مردمی خارج از نوبت رسیدگی کنند تا آثار آن بر جامعه دیده شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان گفت: به دنبال آن بودیم تا اصناف متخلف را با نصب پلاکارد مشخص کنیم که - لرزه گیر مهاردار اراک - منع قانونی وجود دارد. می خواهیم این موضوع را از طریق ظرفیت سران قوا پیش ببریم چرا که اقدام بازدارنده خواهد بود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن