لرزه گیر مهاردار آمل

جهت خرید انواع فلنج در آمل و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00220.html
لرزه گیر
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

برگزاری نخستین کنفرانس بین المللی غلات ایران با حضور ۱۰ کشور خارجی

نخستین کنفرانس بین المللی غلات ایران با حضور بیش از ۱۰ کشور خارجی و ۷۰ شرکت بین المللی، برای حفظ و ارتقای جایگاه ایران در منطقه برگزار می شود.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، شریف نظام اسلامی در نشست خبری نخستین کنفرانس ایران گرین اظهار داشت: این کنفرانس - لرزه گیر مهاردار آمل - اولین کنفرانس بین المللی در زمینه زنجیره کامل غلات بوده که در شرایط - لرزه گیر مهاردار آمل - فعلی - لرزه گیر مهاردار آمل - و بازگشت - لرزه گیر مهاردار آمل - تحریم ها، از حضور ایران در - لرزه گیر مهاردار آمل - کنفرانس های بین المللی  جلوگیری می شود، می تواند جایگاه ایران را ارتقا دهد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با اشاره به شعار دانه از مزرعه تا خانه، گفت:  در این نشست از همه تجار ایرانی و خارجی فعال این حوزه دعوت شد و به دلیل جایگاه و شرایط ایران در میزان تولید و واردات غلات، می تواند جایگاه ایران را در بین فعالان این - لرزه گیر مهاردار آمل - حوزه ارتقا - لرزه گیر مهاردار آمل - دهد. بر همین اساس این کنفرانس می تواند پل ارتباطی - لرزه گیر مهاردار آمل - بخش خصوصی و فعالان حوزه باشد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

رئیس اتاق مشترک ایران و سوئیس با اشاره به حضور روسیه، ترکیه، - لرزه گیر مهاردار آمل - آذربایجان، فرانسه، سوئیس، آلمان، دانمارک، چین، هند، امارات و قزاقزستان، افزود: - لرزه گیر مهاردار آمل - ایران به دلیل اینکه هم تولید و هم در واردات غلات - لرزه گیر مهاردار آمل - رتبه نخست در منطقه را دارد، می توانیم نقش خود را در این بازار پیدا و به جایگاه اصلی خود - لرزه گیر مهاردار آمل - برگردیم. 

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

نظام مافی تصریح - لرزه گیر مهاردار آمل - کرد:  با توجه به 370 کارخانه غلات در کشور، ظرفیت تولید ٢٦میلیون تن غلات داریم که بخشی از این ظرفیت خالی بوده و باید سعی کنیم با جذب مخاطبان خارجی این ظرفیت را به حداکثر برسانیم. شرکت های بین المللی به ایران را عنوان مصرف کننده غلات می شناسند ولی باید به آنها نشان دهیم که پتانسیل زیادی در تولید فراورده های غلات داریم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

سید - لرزه گیر مهاردار آمل - محمد رضا مرتضوی - لرزه گیر مهاردار آمل - در ادامه این نشست با اشاره اینکه ایران بازار جذابی برای شرکت های خارجی است، اظهار داشت: باید از ظرفیت های موجوددر تولید به درستی استفاده شود تا نقش خود را در منطقه افزایش و ثابت کنیم و این کنفرانس می تواند منجر به ارتباطات پایدار و مؤثر در تأمین کالا باشد. 

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی ادامه داد: بازار تأمین غلات چشم‌انداز 10 ساله‌ای دارد اما اگر این بازار درست مدیریت نشود، دچار مشکل خواهیم شد، بنابراین باید از موقعیت جغرافیایی و منطقه‌ای خوده درستی استفاده کنیم. الان در کشورهای مستقل مشترک‌المنافع (C.I.S) حدود 16 میلیون تن غلات تولید می‌شود که باید از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

رئیس انجمن صنایع غذایی ایران - لرزه گیر مهاردار آمل - با اشاره به درست خریدن، درست حمل کردن و بالا بردن ضریب مبارزه با فساد در خریدهای بزرگ و به قیمت خریدن غلات و دانه‌های روغنی، گفت: براساس - لرزه گیر مهاردار آمل - داده‌های علمی می‌توانیم برای 20 سال آینده و امنیت غذایی خود برنامه ریزی کنیم. زیرا ما اطلاعات درستی از بازار - لرزه گیر مهاردار آمل - نداریم و - لرزه گیر مهاردار آمل - باید بدانیم انحصار فساد ایجاد می‌شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مرتضوی در پایان خاطر نشان کرد: باید با برنامه‌ریزی درست - لرزه گیر مهاردار آمل - برای آینده غلات چشم‌انداز روشنی را ترسیم کنیم.  باید همه - لرزه گیر مهاردار آمل - و دولتی‌ها به این توجه کنند که از دانش روز در حوزه سیاست‌گذاری بهره بگیرند. امیدوارم بخش دولتی با حضور در این کنفرانس با دانش حوزه غلات و دانه‌های روغنی آشنا  و از آن در سیاست‌گذاری وبرنامه‌ریزی های آینده کشور استفاده کنند. 

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

همچنین کاوه - لرزه گیر مهاردار آمل - زرگران دیر کل انجمن صنابع غذایی ایران با تأکید بر اینکه ایران به عنوان کشوری که حدود 20 میلیون تن کالای اساسی وارد می‌کند، جایگاه بزرگی در بازار کالای اساسی دنیا دارد، اظهار - لرزه گیر مهاردار آمل - داشت: اگرچه ایران سعی می‌کند ضریب خوداتکایی خود را بالاببرد ولی بخشی از نیاز خود را مجبور هستیم از دیگر کشورها تأمین کنیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی گفت: باید تجار و کارخانه‌دارها درباره این حوزه‌ها - لرزه گیر مهاردار آمل - اطلاعات به‌روزی داشته باشد و یکی از راه‌های تأمین اطلاعات همین کنفرانس‌هاست. در ایران به عنوان قطب بازار غلات جایگاه کنفرانس‌های - لرزه گیر مهاردار آمل - تخصصی خالی است و ما سعی می‌کنیم که از این فرصت برای رفع کمبودها استفاده کنیم. باید بتوانیم از این نشست‌های علمی برای شناخت - لرزه گیر مهاردار آمل - فرصت‌های دانش‌محور، تکنولوژی‌های روز و تأمین مواد مورد نیاز بهره بگیریم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نخستین کنفرانس بین المللی غلات و دانه های روغنی ایران ١١ و ١٢ آذر ماه در هتل اسپیناس با حضور 70 شرکت کننده خارجی برگزار می شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/ 

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن