لرزه گیر مشهد

جهت خرید انواع فلنج در مشهد و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00010.html
لرزه گیر
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲

خلیلیان: مدیران تکراری در دولت روحانی رفاه جامعه را به سطح سال ۸۲ تنزل دادند

وزیر اسبق جهاد کشاورزی از بازگشت نابرابری به ایران انتقاد کرد و گفت این امر نتیجه مدیریت مدیران دولت‌های هاشمی و خاتمی بوده که در دولت روحانی تجمیع شده­‌اند.

صادق خلیلیان وزیر اسبق - لرزه گیر مشهد - جهاد کشاورزی در مصاحبه با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم گفت: تا قبل از انقلاب از نظر شاخص های توسعه ای در رده کشورهای با سطح متوسط به سمت ضعیف بودیم. اما شاخص توسعه انسانی ایرانیان در دوره بعد از انقلاب بالا رفت که البته یک رده بالاتر از این هم وجود دارد که آنهم قابل دستیابی و متعلق به کشورهای خیلی پیشرفته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی افزود، از نظر شاخص رفاه اجتماعی که تلفیق درآمد سرانه و ضریب توزیع درآمد در جامعه است نیز بعد از انقلاب ترقی کردیم که اوج آنرا در سال 90 مشاهده کردیم که بهترین سال اقتصاد ایران در چند دهه اخیر است. شاخص رفاه جامعه از حدود 54 در قبل از انقلاب به حدود 81 در - لرزه گیر مشهد - سال 1390 افزایش یافت اما با ضعف عملکرد اصلاح طلبان که دولت روحانی را در - لرزه گیر مشهد - اختیار دارند این شاخص به حدود 63 در سال 97 کاهش یافت که حداقل 21 درصد تنزل درجه را نشان میدهد. در حقیقت سیاست‌های ارتجاعی - لرزه گیر مشهد - دولت روحانی باعث شد کشور - لرزه گیر مشهد - 15 سال - لرزه گیر مشهد - از نظر شاخص رفاه اجتماعی به عقب برگردد و ثمرات تلاش های انجام شده در دولت قبل را بر باد داد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

لرزه گیر مشهد                    

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

این استاد دانشگاه با اشاره به شاخص توزیع ثروت و وجود نابرابری در جامعه گفت، علیرغم همه پیشرفتهایی که بعد از انقلاب انجام شده؛ در زمینه توزیع عادلانه درآمدها در کشور و فقرزدایی، متناسب این پیشرفتی که در زمینه شاخص توسعه انسانی داشته‌ایم موفق عمل نکرده‌ایم. به‌طوری­که شاخص توزیع نابرابری از سالهای ابتدای پیروزی انقلاب - لرزه گیر مشهد - در حدود 41  درصد بوده و تا سال 1386 در همین محدوده متوقف مانده بود، اما در دولت قبل و با اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها بتدریج نابرابری در جامعه - لرزه گیر مشهد - کاهش یافت و ضریب جینی( که هر چه کمتر شود نشان دهنده توزیع بهتر درآمد می‌­باشد) در سالهای 90 تا 92 در محدوده 36 تا 37 درصد قرار گرفت که نسبتا مطلوب بود و بهترین عملکرد در تاریخ  کشور ایران است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

خلیلیان ادامه داد، اما دولت روحانی این طرح را رها کرده و باعث شد ضریب جینی مجددا به محدوده 41 درصد برگردد که نشان - لرزه گیر مشهد - از بازگشت مشهود نابرابری در جامعه دارد. یعنی ما عملا - لرزه گیر مشهد - در دولت فعلی راه درستی را که با اجرای هدفمندی یارانه ها رفته بودیم، برگشتیم و می‌شود گفت که - لرزه گیر مشهد - از نظر شاخص نابرابری درآمد 30 سال به عقب بازگشته ایم و ادامه این روند در - لرزه گیر مشهد - دولت فعلی نگران کننده است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن