لرزه گیر مارک قرمز رشت

جهت خرید انواع فلنج در رشت و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00343.html
لرزه گیر
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸

گوجه ارزان می‌شود/ امسال، سال فراوانی میوه است

عضو هیئت مدیره اتحادیه بارفروشان گفت: میزان ورودی میوه نسبت به تقاضا بیشتر بوده و قیمت گوجه نیز در اوایل آذر ماه متعادل و به زیر ۳ هزار تومان خواهد رسید.

اصغر یاوری در - لرزه گیر مارک قرمز رشت - گفت و گو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به گرانی گوجه، اظهار داشت:‌ افزایش قیمت گوجه که به دلیل از بین - لرزه گیر مارک قرمز رشت - رفتن مزارع در اثر بارندگی هفته‌های گذشته بوده، به زودی با برداشت گوجه بوشهر برطرف خواهد شد. اما قیمت سایر میوه و صیفی‌جات مورد نیاز مردم از جمله نارنگی، پرتقال، خیار، بادمجان، پیاز زرد، سیب‌زمینی بدون افزایش قیمت و تغییر در - لرزه گیر مارک قرمز رشت - بازار عرضه می شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با اشاره به اینکه برداشت گوجه بوشهر تازه شروع شده و از اوایل تا اواسط آذر ماه برداشت عمده و عرضه آن در بازار شروع می شود، گفت: با ورود گوجه بوشهر بازار کاملا متعادل و قیمت آن که در حال حاضر 5500 تومان در میدان عرضه می‌شود، به زیر 3 هزار تومان خواهد رسید. همچنین سطح کشت گوجه امسال افزایش - لرزه گیر مارک قرمز رشت - داشته و وقتی گوجه جنوب وارد بازار شود، قیمت‌‌ها متناسب با - لرزه گیر مارک قرمز رشت - تقاضا تنظیم می شود.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

عضو هیئت مدیره اتحادیه بارفروشان خاطر نشان کرد: امسال، سال فراوانی و آورد میوه است، بنابراین به اندازه نیاز مردم میوه وجود دارد و حتی نیاز به تنظیم بازار نیز نیست. زیرا اگر وضعیت به همین شکل باشد و ذخیره‌سازی انجام نشود قیمت‌ها افزایش نخواهد - لرزه گیر مارک قرمز رشت - داشت.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

یاوری در مورد تداوم ثبات بازار و قیمت‌ها در شی عید، خاطر نشان کرد:‌ ستاد تنظیم بازار بنا به مصالح و برنامه‌هایی که سالانه برای ایام عید در نظر دارد، اقدام به ذخیره‌سازی کرده و این موضوع باعث افزایش قیمت می - لرزه گیر مارک قرمز رشت - شود، اما - لرزه گیر مارک قرمز رشت - اگر اجازه دهند بازار با همین روند پیش رودشب عیدمشکلی افزایش قیمتی‌نخواهیم داشت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی در پایان با بیان اینکه مشکلی در - لرزه گیر مارک قرمز رشت - حمل بار به میدان بزرگ وجود ندارد، تصریح کرد: بار ورودی به میدان بزرگ زیاد و نسبت به تقاضا بیشتر است و حتی به نوعی خریدار وجود ندارد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن