لرزه گیر مارک زرد پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00307.html
لرزه گیر
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

حذف و اضافه شرکت‌ها در لایحه بودجه ۹۹/ افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارکنان شرکت‌های دولتی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه ۴ شرکت به لیست شرکتهای دولتی در سال ۹۹ اضافه شده و ۴ شرکت نیز از این فهرست حذف شده‌اند گفت: در سال ۹۹ حقوق و مزایا در شرکتهای دولتی حدود ۱۵ درصد رشد خواهد کرد و کل افزایش بودجه شرکتها ۹ درصد خواهد بود.

محمد حسینی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، درباره جزییات لایحه بودجه شرکتهای دولتی که  اخیرا به کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ارائه شده است، گفت: این لایحه نسبت به سنوات قبل تغییرات - لرزه گیر مارک زرد پمپ - قابل توجهی دارد و بر این اساس، دولت طبق مصوبات پیشین مجلس، عملکرد شرکتهای دولتی در سال98، عملکرد شش ماهه سال 98 و همچنین بودجه پیشنهادی سال 98 - لرزه گیر مارک زرد پمپ - را - لرزه گیر مارک زرد پمپ - در اختیار کمیسیون برنامه و بودجه قرار داده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی افزود، بررسیهای مقدماتی،  4 شرکت مربوط به حوزه بیمه سلامت و ...به لیست شرکتهای دولتی در سال 99 اضافه شده و 4 شرکت نیز از این فهرست حذف شده‌اند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با بیان اینکه، مصوبات مربوطه در لایحه شرکتهای دولتی و - لرزه گیر مارک زرد پمپ - همچنین بودجه‌های تفضیلی به صورت جداگانه به کمیسیون ارائه شده - لرزه گیر مارک زرد پمپ - است، گفت: با توجه به راه اندازی سامانه‌هایی که پیش از این با تکلیف قانون ایجاد شده بود، میزان واقعی حقوق و دستمزدها در شرکتهای دولتی مشخص شده - لرزه گیر مارک زرد پمپ - است. همچنین در سال 99 حقوق و مزایا در شرکتهای دولتی حدود 15 درصد - لرزه گیر مارک زرد پمپ - رشد خواهد کرد و کل افزایش بودجه شرکتها در سال بعد نزدیک به 9 درصد است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

عضو کمیسیون - لرزه گیر مارک زرد پمپ - برنامه و بودجه با اشاره به نحوه افزایش حقوقها در بودجه‌ سال 99، گفت: از آنجایی که در قانون - لرزه گیر مارک زرد پمپ - بودجه سنواتی میزان افزایش حقوق شاغلان و بازنشستگان همسان و متناسب با نرخ تورم است فاصله حقوقی بازنشستگان و شاغلان همچنان باقی مانده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد، دولت در برنامه ششم توسعه مکلف شد، اقدامات لازم برای کاهش فاصله حقوقی بازنشستگان و شاغلان را انجام دهد اما به دلیل شرایط کشور عملا اتفاق چندانی نیفتاد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

حسینی با بیان اینکه در سال‌های اخیر قدرت خرید مردم موجب شده بازنشستگان با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کنند، گفت: از آنجایی که باید واقع‌بینانه عمل کرد بهتر است در بودجه سال 99 به جای افزایش حقوق شاغلان، اعتبارات را به سمت همسان‌سازی حقوق بازنشستگان سوق داد و دولت منابع - لرزه گیر مارک زرد پمپ - پایداری برای تحقق این امر پیش‌بینی کند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

انتهای پیام/

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن