لرزه گیر مارک زرد ساری

جهت خرید انواع فلنج در ساری و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00327.html
لرزه گیر
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷

یادداشت اقتصادی| حمایت فوری از تولید داخل؛ فردا دیر است

شاید هنوز دیر نباشد که فورا تولید داخلی را دریابیم، حمایت کنیم و نقدینگی را به این سمت هدایت کنیم که به تأیید اکثر متخصصین اقتصادی راه نجات این است ولی فردا قطعاً دیر است.

شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، تحمل اقتصاد کشور در قبال - لرزه گیر مارک زرد ساری - استمرار سیاستهای نادرست و تک بعدی بانک مرکزی و مجموعه سیاست گذاری های سطحی و اقتصادی مسکن‌گونه دولت و - لرزه گیر مارک زرد ساری - مجلس در دوران تحریم، رو به اتمام بوده و هشدارهای فعالین اقتصادی - لرزه گیر مارک زرد ساری - و بخصوص تولیدکنندگان، تاکنون تاثیر نداشته است. استمرار سیاستهای تهدید تقاضای صنایع - لرزه گیر مارک زرد ساری - مولد نسبت به تأمین نقدینگی مورد نیاز تولید نه تنها در میان مدت و بلند مدت، سبب از دست رفتن اشتغال مولد گردیده، بلکه با اتمام یا کاهش منابع محدود خزانه دولت که - لرزه گیر مارک زرد ساری - به جای تزریق به تولید، صرف ارتزاق عمومی و نیازهای مصرفی در کوتاه مدت می‌گردد، بحران ملی اقتصاد را رقم خواهد زد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

در چنین شرایطی تنها و فقط تنها راه برون رفت از باتلاق پیش روی اقتصاد کشور، رونق تولید و گسترش نهضت ساخت داخل در جهت کاهش وابستگی و افزایش خودکفایی داخلی است. اشتباه راهبردی و اساسی دیگر در چنین شرایطی، تکیه صرف بر تولیدات با ارزش افزوده پایین و عمدتاً متکی بر منابع خدادادی داخلی است که سودای ارزآوری و افزایش درامد ملی و توهم تولید - لرزه گیر مارک زرد ساری - داخلی را به همراه دارد. در حالی که خام فروشی ولو غیرنفتی حتی اگر تحریم ها مانع نشوند نه تنها حافظ اشتغال نخواهد بود بلکه نیاز داخل به کالاهای متنوع، اعم از کالاهای بادوام مثل خودرو و لوازم خانگی و کالاهای مصرفی مثل مواد غذایی، محصولات کشاورزی، محصولات صنایع تبدیلی و - لرزه گیر مارک زرد ساری - سایر کالاهای مورد نیاز جامعه را در برنخواهد گرفت.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

سراب حفظ نرخ تورم و تثبیت نرخ ارز از طریق تهدید تقاضای صنایع تولیدی با ارزش افزوده بالا و از سوی دیگر پایین نگه داشتن توان خرید مردم و هدر رفت منابع محدود و استراتژیک خزانه در پرداخت یارانه مستقیم و غیرمستقیم، تنها سرعت فرورفتن در بحران را زیاد می‌کند و در کنار ایجاد رانت و فساد(چنانچه به عنوان مثال در اختصاص ارز 4200 - لرزه گیر مارک زرد ساری - تومانی شاهد بودیم)، رکود و در نهایت مرگ صنایع پیشران و لوکوموتیو سایر صنایع را به دنبال خواهد داشت.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

زود است که با تعلل در حل مشکلات تولید، اشتغال مولد که - لرزه گیر مارک زرد ساری - ضامن درآمد ملی پایدار و ایجاد رفاه نسبی عمومی و التیام بخش تورم و التهاب اقتصادی، اجتماعی و امنیتی است به مخاطره جدی افتاده و کشور در تأمین - لرزه گیر مارک زرد ساری - نیازهای معمول هم ناتوان گردد، فنر رها شود و تورم لجام گسیخته با هزار ترفند و شعبده اقتصادی رام نگردد و افسار پاره کند. شاید هنوز دیر نباشد که فورا تولید داخلی را دریابیم، حمایت کنیم و نقدینگی را به این سمت هدایت کنیم که به تأیید اکثر متخصصین اقتصادی راه نجات این است ولی فردا قطعاً دیر است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

محبی نژاد/ دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن