لرزه گیر مارک زرد آمل

جهت خرید انواع فلنج در آمل و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00269.html
لرزه گیر
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲

«ترمینال کفش خاورمیانه می‌شویم؟»|توان صادرات ۵۰۰ میلیون دلاری کفش ایران/ در برخی کشورها جای چین را گرفتیم

عضو هیئت مدیره انجمن صنایع کفش استان قم با بیان اینکه در صورت حمایت دولت و پتروشیمی ها، توان صادرات ۵۰۰ میلیون دلاری کفش را داریم و می توانیم هاب منطقه شویم، گفت: کفش ایران همین الان در برخی کشورهای منطقه جای چین را گرفته است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حضرت آیت‌الله - لرزه گیر مارک زرد آمل - خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در - لرزه گیر مارک زرد آمل - دیدار اخیر خود با 2500 نفر از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی با اشاره به اهمیت ثروت ملی و گسترش رفاه - لرزه گیر مارک زرد آمل - عمومی - لرزه گیر مارک زرد آمل - در نظام اسلامی و ضرورت امید نبستن به خارج از کشور، تأکید کرده اند: کار و راهبرد اساسی «مصون‌سازی اقتصاد از آسیب تحریمها - لرزه گیر مارک زرد آمل - از طریق تقویت و رونق تولید داخلی» است و بنده پشت این قضیه ایستاده‌ام و از مسیر پیشرفت حقیقی کشور کاملاً دفاع میکنم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رهبر انقلاب تولیدکنندگان را فرماندهان، پیشروان، خط‌شکنان و - لرزه گیر مارک زرد آمل - صفوف مقدم عرصه حیاتی «تولید داخلی، رونق اقتصادی و گسترش رفاه عمومی» خواندند و خاطرنشان کردند: این میدان خطیر، میدان یک جنگ واقعی است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

در این دیدار چند تن از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود برای بهبود فضای کسب و کار پرداختند که یکی از این افراد محمد عرب، رئیس هیئت‌مدیره شرکت شیماکفش بود که در سخنان خود به - لرزه گیر مارک زرد آمل - بیان - لرزه گیر مارک زرد آمل - توانمندی بسیار بالای صنعت کفش کشور پرداخت و با اشاره به اینکه - لرزه گیر مارک زرد آمل - صنعت کفش کشور دارای قطب‌های فعال و مهمّی در استانهای مختلف مانند تهران، تبریز، کرمانشاه، زنجان، قزوین، قم و مشهد است پیشنهاد کرد: دستور - لرزه گیر مارک زرد آمل - فرمایید با ارائه‌ی طرحی جامع از طرف متخصصین کشور - لرزه گیر مارک زرد آمل - با داشتن دانش و زیرساخت‌ها مواد اولیه و نیروهای کار متخصص ایران را به ترمینال کفشی خاورمیانه جهت تولید - لرزه گیر مارک زرد آمل - و صادرات تبدیل نماییم که در این صورت می توانیم با حضور رقبا سهم بیشتری در بازار کشورهای هم‌جوار - لرزه گیر مارک زرد آمل - و دوردست داشته باشیم."

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم درباره این طرح پیشنهادی گفت‌و‌گویی با فعالان صنعت کفش کشور انجام داده است تا الزامات تبدیل ایران به ترمینال کفش خاورمیانه از زبان آنها مطرح شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مصطفی کرمانی عضو هیئت مدیره انجمن صنایع کفش استان قم در - لرزه گیر مارک زرد آمل - گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به پتانسیل بالای استان قم در تولید - لرزه گیر مارک زرد آمل - کفش ماشینی کشور، اظهار داشت: به جرأت می‌توانم ادعا کنم - لرزه گیر مارک زرد آمل - که این استان سالانه 300 میلیون جفت کفش ماشینی تولید می‌کند و استان نقش قابل توجهی در تأمین نیاز بازار کفش کشور دارد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با اعلام اینکه این استان سال گذشته  7 میلیون دلار صادرات کفش داشته است، افزود: اما امسال تشدید مشکلات در بخش تولید باعث شده تا صادرات این استان در بخش کفش به 1.7 میلیون دلار برسد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این عضو هیئت مدیره - لرزه گیر مارک زرد آمل - انجمن صنایع کفش استان قم با اعلام اینکه سال 96 صادرات کفش 112 میلیون دلار و در سال 97 این رقم به 115 میلیون دلار رسید، - لرزه گیر مارک زرد آمل - تصریح کرد: اما امسال - لرزه گیر مارک زرد آمل - ارزش گذاری اظهارنامه های گمرکی باعث شد تا نتوانیم در بخش صادرات رقم های بالاتری را تجربه کنیم.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

کرمانی با گلایه از اینکه عدم ارائه آمارهای دقیق باعث شده تا میزان صادرات کفش دقیقاً مشخص نباشد، گفت: صنعت کفش ماشینی اصولاً سه محصول PU (صندل، کفش ماشینی)، پی وی سی (محصولات پلاستیکی) و EVA  (محصول پلاستیکی) را صادر می‌کند که - لرزه گیر مارک زرد آمل - فقط محصولات پی یو به صورت جفتی محاسبه و مابقی محصولات به صورت کیلویی آمارگیری می‌شوند که همین موضوع باعث شده تا آمار روشنی در بخش صادرات - لرزه گیر مارک زرد آمل - وجود نداشته باشد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*توانایی صادرات 500 میلیون دلار کفش را داریم

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی با اشاره به اینکه صنعت کفش کشور به - لرزه گیر مارک زرد آمل - راحتی می‌تواند هاب منطقه شده و بازارهای عراق، افغانستان، آذربایجان، گرجستان و سایر کشورهای منطقه را از آن خود کند، افزود: در حال - لرزه گیر مارک زرد آمل - حاضر صادرات ریالی محصولات پلاستیکی باعث شده تا ما در - لرزه گیر مارک زرد آمل - برخی از بازارهای صادراتی جای چین را گرفته و سهم زیادی در آن کشورها داشته باشیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نایب رئیس انجمن کفش ماشینی استان قم با اشاره به اینکه دستگاه‌ها و تجهیزات به روز نیز در واحدهای تولیدی کفش وجود داشته و در این بخش هم مشکلی نداریم، گفت: اگر زیرساختها فراهم شود توانایی صادرات 500 میلیون دلار کفش را داریم.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

*تلاش برای داخلی سازی مواد اولیه/ مسئولان همکاری کنند

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

کرمانی در ادامه به بیان مشکلات پیش روی صنعت کفش برای موفقیت در امر صادرات اشاره کرد و گفت: در سال گذشته نوسانات قیمت ارز باعث شد ما در بخش محصولات - لرزه گیر مارک زرد آمل - PU با مشکلات متعددی روبرو باشیم البته این موضوع - لرزه گیر مارک زرد آمل - صرف صنعت کفش نبود بلکه سایر صنایع نیز تحت تأثیر نوسانات نرخ ارز و افزایش قیمت مواد اولیه وارداتی قرار گرفته بود. در آن مقطع افزایش قیمت مواد اولیه باعث شد تا کشور با کاهش صادرات در بخش کفش روبرو شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی اضافه کرد: بروز مشکلات باعث شد تا تولیدکننده داخلی تمام تمرکز خود را به داخلی سازی محصولات PU در کشور قرار دهد به نحوی که توانستیم در این حوزه به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کنیم اما مشکل اساسی در این حوزه تأمین ماده اولیه ام دی ای در محصولات PU بود. برهمین اساس پتروشیمی‌های ما این محصول را - لرزه گیر مارک زرد آمل - با ظرفیت کمی تولید می‌کنند درحالی که نیاز صنعت کفش بسیار بالاست. ما درخواست کرده ایم تا ظرفیت این ماده اولیه افزایش پیدا کند تا محصولاتPU به صورت کامل در کشور داخلی سازی شود.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*مواد اولیه کفش درگیر رانت / ظرفیت کارخانجات پتروشیمی برای تولید مواد اولیه پایین است

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این تولیدکننده کفش به محصولات پی وی سی اشاره کرد و گفت: ماده اولیه تولید محصولات پی وی سی نیز توسط شازند اراک تولید می‌شود. ظرفیت این کارخانه 1200 تن است درحالی که نیاز واحدهای تولیدی کفش هفتگی 2500 تن ماده اولیه است. ما از - لرزه گیر مارک زرد آمل - وزارت صنعت درخواست کرده ایم تا حمایتهای لازم را برای افزایش ظرفیت این ماده اولیه انجام - لرزه گیر مارک زرد آمل - دهد. امروز اختلاف - لرزه گیر مارک زرد آمل - قیمت ماده اولیه محصولات پی وی سی باعث شده تا تولیدکننده درگیر رانت شده و قیمتهای مختلفی را در بازارمشاهده کند که  همین امر مشکلاتی را برای آنها در خرید مواد به وجود آورده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

کرمانی اضافه کرد: در بخش EVA نیز 80 درصد مواد - لرزه گیر مارک زرد آمل - اولیه این محصولات وارداتی است - لرزه گیر مارک زرد آمل - که در حال تلاش برای داخلی سازی آنها نیز هستیم. اگر این داخلی سازی ها انجام شود ما شاهد صرفه جویی ارزی بسیار بالایی خواهیم بود به نحوی که در بخش EVA و PU  حدود 200 میلیون دلار صرفه - لرزه گیر مارک زرد آمل - جویی ایجاد - لرزه گیر مارک زرد آمل - خواهد شد. ما در این رابطه جلسات مختلفی را برگزار کرده ایم و چندین بار مزایایی داخلی سازی مواد اولیه را مطرح کرده ایم اما هنوز به دستاورد مثبتی دست پیدا نکرده و خودمان به تنهایی در تلاش برای داخلی سازی مواد اولیه هستیم.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی در پایان به مشکل دیگر صنعت کفش در امر صادرات که همان تحریم های بین الملی است اشاره کرد و گفت: اعمال - لرزه گیر مارک زرد آمل - تحریم‌ها و مشکلات نقل و انتقال پول صادرات ما را تحت تأثیر قرار داده است اما در این رابطه هم ما اقدامات مناسبی انجام داده ایم به این صورت که ریال را مبنای معاملات خود با برخی از کشورها قرار داده ایم که همین امر قیمت تمام شده را برای آنها بسیار ارزان تر از کالاهایی که با دلار تولید می شوند کرده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن