لرزه گیر مارک آبی پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00309.html
لرزه گیر
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱

تولید بی کیفیت مهمترین مانع توسعه صادرات ایران است

رئیس سازمان توسعه تجارت با اشاره به انواع موانع صادرات گفت: مهمترین مشکل برای صادرات، افزایش کیفیت است که در حال حاضر این مهم انجام نمی شود.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید زادبوم رئیس سازمان توسعه تجارت به برنامه های سازمان توسعه تجارت - لرزه گیر مارک آبی پمپ - برای افزایش صادرات اشاره کرد و بیان داشت: بزرگترین پروژه ای - لرزه گیر مارک آبی پمپ - که در این سازمان برای امر صادرات تعریف شده است، هدف قراردادن کشورهای - لرزه گیر مارک آبی پمپ - همسایه و دیگر کشورهای مهم است و بر اساس آن، سازمان توسعه تجارت، خدمات خود به صادرکنندگان را بر اساس اولویت این کشورها یعنی کشورهای همسایه و کشورهای مهم از قبیل - لرزه گیر مارک آبی پمپ - چین و هند تعریف می کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی اضافه کرد: اولویت دوم در امر صادرات شامل کشورهای آفریقایی، سوریه، لبنان، اندونزی، مالزی، و تایلند هستند و پس از سایر کشورها قرار دارند که از این بخش نیز دور نمی شویم و امر صادرات را در این کشورها نیز مورد توجه قرار داریم به ویژه بازارهایی که سال ها با ایران کار کرده اند مانند کشورهای اروپایی، از اهمیت برخوردار هستند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس سازمان توسعه تجارت بیان کرد: در امر برنامه ریزی برای صادرات، حتما با اتاق بازرگانی، تشکل های صادراتی و اتاق تعاون مشورت می کنیم و - لرزه گیر مارک آبی پمپ - هدف این است که گام مهمی برای تجارت برداریم و در این زمینه اگر پیشنهادی از سوی تشکل ها وجود داشته باشد، حتما از - لرزه گیر مارک آبی پمپ - آنها استفاده می - لرزه گیر مارک آبی پمپ - کنیم.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی به انواع چالش ها و موانع در حوزه صادرات اشاره کرد و گفت: بخشی از چالش ها، موانع ساختاری در تولید و تجارت است و بعضی از موانع نیز به صورت مقطعی و ناشی از تحریم ایجاد شده است. البته رسیدگی به مشکلات ساختاری اهمیت بسیار زیادی دارد و مهمترین مشکل برای صادرات، افزایش کیفیت است یعنی تولید را بر اساس سفارش برای صادرات انجام دهیم که در حال حاضر این مهم انجام نمی - لرزه گیر مارک آبی پمپ - شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

زادبوم اضافه کرد: تولید کننده و صادرکننده باید برای بازارهای خارجی ایده مناسب داشته باشد و کیفیت تولیدی در این زمینه - لرزه گیر مارک آبی پمپ - اهمیت بسیار زیادی دارد. وقتی تولید صادراتی انجام شد، مباحث بازاریابی، پولی و مالی، حمل و نقل - لرزه گیر مارک آبی پمپ - و لجستیک در مرحله بعد قرار می گیرد که در این مرحله نیز بیشتر صادرکنندگان مشکلاتی نیز دارند. این مشکلات گاها به دلیل شرایط تحریم است و گاهی نیز ناشی از عدم - لرزه گیر مارک آبی پمپ - مدیریت است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس سازمان توسعه تجارت به مشکلات مالی و لجستیکی صادرکنندگان اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین - لرزه گیر مارک آبی پمپ - چالش های صادرکنندگان در حال حاضر، افزایش هزینه حمل و - لرزه گیر مارک آبی پمپ - نقل دریایی، زمینی و هوایی برای تجارت است و این مسئله بر روی صادرکنندگان فشار آورده است و سازمان توسعه تجارت در حال برنامه ریزی برای این مسئله است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

انتهای - لرزه گیر مارک آبی پمپ - پیام/

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن