لرزه گیر مارک آبی قم

جهت خرید انواع فلنج در قم و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00215.html
لرزه گیر
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

تاکید چین بر لغو عوارض آمریکا بر کالاهای چینی در مرحله اول قرارداد تجاری

پکن در بحبوحه عدم اطمینان به عقد یک قرارداد تجاری بین آمریکا و چین، تاکید دارد عوارض آمریکا باید در مرحله اول این قرارداد لغو شود.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از سی ان بی سی، پکن در بحبوحه عدم اطمینان به عقد یک قرارداد تجاری بین آمریکا و چین، تاکید دارد عوارض آمریکا باید در مرحله اول این قرارداد لغو شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 روزنامه گلوبال تایمز چین با اشاره به اعمال دور جدید عوارض بر واردات چین در صورت - لرزه گیر مارک آبی قم - عدم رسیدن به یک قرارداد تجاری نوشت:«تصمیم آمریکا برای برداشتن عوارضی که قرار است در 15 دسامبر اجرایی شود نمی تواند جایگزینی برای لغو کل عوارض باشد».

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در روز سه شنبه گفت که واشنگتن در مرحله نهایی یک توافق قرار دارد که به جنگ 16 ماهه تجاری با چین پایان می دهد. مذاکره کنندگان ارشد هر دو کشور دوباره - لرزه گیر مارک آبی قم - با هم صحبت کردند و توافق کردند که همچنان بر روی مسائل باقی مانده کار کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 متخصصان تجاری و افراد نزدیک به کاخ سفید ماه گذشته گفته بودند که امضای مرحله اول این قرارداد تا آغاز سال جدید اتفاق نمی افتد چون چین بر لغو گسترده عوارض تاکید - لرزه گیر مارک آبی قم - دارد. در ابتدا انتظار می رفت این قرارداد تا پایان ماه نوامبر امضا شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

چاک گرسلی، - لرزه گیر مارک آبی قم - رئیس کمیته مالی سنای آمریکا به خبرنگاران گفت که پکن از رابرت لایت هایزر، نماینده تجاری آمریک و استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری این کشور برای گفتگوی رودررو - لرزه گیر مارک آبی قم - در پکن دعوت کرده است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی گفت اگر لایت هایزر و منوچین تشخیص دهند که فرصتی واقعی برای رسیدن به قرارداد نهایی وجود دارد، این دعوت را قبول می کنند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

یک منبع آشنا با مذاکرات تجاری گفت مقامات آمریکا می‌توانند پس - لرزه گیر مارک آبی قم - از تعطیلات عید شکرگزاری در آمریکا، به چین سفر کنند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 انتهای پیام/107

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن