لرزه گیر مارک آبی اراک

جهت خرید انواع فلنج در اراک و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00364.html
لرزه گیر
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳

بسیج ۱۹هزار بازرس برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها/ قائم‌مقام وزیر صمت: کالا در بازار فراوان است

قائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی گفت: هرگونه افزایش قیمت به‌بهانه تغییر نرخ بنزین در بازار رصد می‌شود و ۴هزار بازرس از سازمان حمایت و اتاق اصناف در سطح کشور روزانه ۳۰هزار مورد بازرسی میدانی را برای کنترل قیمتها انجام خواهند داد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، قائم‌مقام وزیر صمت - لرزه گیر مارک آبی اراک - در امور بازرگانی گفت: هرگونه افزایش قیمت به‌بهانه تغییر نرخ بنزین در بازار رصد می‌شود و 4هزار بازرس از سازمان - لرزه گیر مارک آبی اراک - حمایت و اتاق اصناف در سطح کشور روزانه 30هزار مورد بازرسی میدانی را برای کنترل قیمتها انجام خواهند داد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

حسین مدرس خیابانی در سومین جلسه ویژه ستاد تنظیم بازار با اعلام - لرزه گیر مارک آبی اراک - این خبر افزود: درخصوص کنترل بازار در راستای اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین علاوه - لرزه گیر مارک آبی اراک - بر این گشت‌های مشترک، سازمان تعزیرات حکومتی نیز با 15 هزار بازرس در قالب 8 هزار اتحادیه قیمتها را در بازار رصد می‌کند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

مدرس خیابانی ادامه داد: جلسات ستاد ویژه تنظیم بازار برای رصد قیمت‌ها در شهرستان‌ها نیز برگزار خواهد شد و رؤسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت در تمام استان‌ها نیز قیمت‌ها را به‌دقت بررسی می‌کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این مقام مسئول با اشاره به اینکه همه کالاها در بازار فراوان است و هیچ گونه کمبود کالایی در کشور وجود ندارد گفت: در تأمین کالاهای ضروری و اساسی هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد و به‌میزان کافی کالاها ذخیره‌سازی شده است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی با بیان اینکه عرضه کالا و ارایه تخفیف و حراج‌ها در فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز مانند قبل ادامه دارد و کنترل بازار از طریق سامانه‌های رصد کالا، قیمت و سامانه اعلام موجودی نیز ادامه خواهد داشت افزود: اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران نیز پشتیبان اجرای این طرح است و تولیدکنندگان نیز از این طرح اعلام حمایت کردند تا افزایش قیمت صورت نگیرد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

به‌دنبال رفع مشکل سوخت خودروهای باری درون‌شهری هستیم

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مدرس خیابانی ابراز کرد: در حال حاضر بخشی از نگرانی ما مربوط به حمل‌ونقل درون‌شهری است که برای رفع آن هماهنگی‌هایی با وزارت نفت انجام - لرزه گیر مارک آبی اراک - شده است و باید طوری برنامه‌ریزی شود تا سهمیه‌بندی بنزین شامل همه ذی‌حق‌ها در حوزه حمل‌ونقل شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

قائم‌مقام وزیر - لرزه گیر مارک آبی اراک - صمت در امور بازرگانی به ضرورت همراهی رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی مناسب و بموقع به مردم در خصوص تثبیت قیمت‌ها و جلوگیری از - لرزه گیر مارک آبی اراک - هرگونه افزایش قیمت تأکید و تصریح کرد: از رسانه‌ها دعوت می‌کنیم تا از فروشگاه‌های زنجیره‌ای و موجودی کالاها بازدید کنند و به مردم در این زمینه اطمینان خاطر دهند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 انتهای پیام/+

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن