لرزه گیر مارک آبی آمل

جهت خرید انواع فلنج در آمل و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00268.html
لرزه گیر
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

«ترمینال کفش خاورمیانه می‌شویم؟»|کفش ترکیه رقیب اصلی ایران است/ از دولت کمک نمی‌خواهیم، فقط مانع ایجاد نکند

یکی از تولیدکنندگان بزرگ کفش ماشینی کشور گفت: امکانات بخش خصوصی ترکیه ۱۰ برابر جلوتر از امکانات بخش خصوصی ما است طبیعی است در این شرایط ترکیه بتواند بازارهای صادراتی کفش را زودتر از ما تصاحب کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در دیدار اخیر خود با 2500 - لرزه گیر مارک آبی آمل - نفر از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی با اشاره به اهمیت - لرزه گیر مارک آبی آمل - ثروت ملی - لرزه گیر مارک آبی آمل - و گسترش رفاه عمومی در نظام اسلامی و ضرورت امید نبستن به خارج از کشور، تأکید کرده اند: کار و راهبرد اساسی «مصون‌سازی اقتصاد از آسیب تحریمها از - لرزه گیر مارک آبی آمل - طریق تقویت و رونق تولید داخلی» است و بنده پشت این قضیه ایستاده‌ام و از مسیر - لرزه گیر مارک آبی آمل - پیشرفت حقیقی کشور - لرزه گیر مارک آبی آمل - کاملاً دفاع میکنم.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

رهبر انقلاب تولیدکنندگان را فرماندهان، پیشروان، خط‌شکنان و صفوف - لرزه گیر مارک آبی آمل - مقدم عرصه حیاتی «تولید داخلی، رونق اقتصادی و - لرزه گیر مارک آبی آمل - گسترش رفاه عمومی» خواندند و خاطرنشان کردند: این میدان خطیر، میدان یک جنگ واقعی است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

در این دیدار چند تن از - لرزه گیر مارک آبی آمل - تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود برای بهبود فضای کسب و کار پرداختند که یکی از این افراد محمد عرب، رئیس هیئت‌مدیره شرکت شیماکفش بود که در سخنان خود به بیان توانمندی بسیار بالای صنعت کفش کشور پرداخت و با اشاره به اینکه صنعت کفش - لرزه گیر مارک آبی آمل - کشور دارای قطب‌های فعال و مهمّی در استانهای مختلف مانند تهران، تبریز، کرمانشاه، زنجان، قزوین، قم و مشهد است پیشنهاد کرد: "دستور فرمایید با ارائه‌ی طرحی جامع از طرف متخصصین کشور با داشتن دانش و زیرساخت‌ها مواد اولیه و نیروهای کار متخصص ایران را به ترمینال کفشی خاورمیانه جهت تولید و صادرات تبدیل نماییم که در این صورت می توانیم با حضور رقبا سهم بیشتری در بازار کشورهای هم‌جوار و دوردست داشته باشیم."

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم درباره این طرح پیشنهادی گفت‌و‌گویی با فعالان صنعت کفش کشور - لرزه گیر مارک آبی آمل - انجام داده است تا الزامات تبدیل ایران به ترمینال کفش خاورمیانه از زبان آنها مطرح شود.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

عبدالحمید چینی ساز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان صنعت کفش ماشینی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه صنعت کفش - لرزه گیر مارک آبی آمل - پتانسیل بسیار بالایی در حوزه صادرات دارد، اظهار داشت: علی رغم این پتانسیل هنوز زیرساخت کافی در کشور وجود ندارد به نحوی که - لرزه گیر مارک آبی آمل - تولیدکننده در امر تولید و صادرات مدام با سنگ اندازی‌های متعددی روبروست.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با اعلام اینکه 8 سال است پیگیر ایجاد یک شهرک صنعتی و بازارچه مجهز در حوزه کفش در استان قم هستم، افزود: کلنگ زنی این شهرک با حضور معاون وزیر انجام شد اما در نهایت با تداخل در طرح ملی بلاتکلیف باقی مانده است. این درحالی است که ما تمام نامه نگاری‌ها را برای استقرار این شهرک صنعتی مجهز انجام داده بودیم و مسئولین موافقت کرده بودند اما نمی دانم براساس کدام استدلال ایجاد این شهرک در بلاتکلیفی قرار گرفته است. جالب اینجاست کسی هم پاسخگو نیست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*می‌خواهیم مانع واردات مواد اولیه - لرزه گیر مارک آبی آمل - به کشور شویم - لرزه گیر مارک آبی آمل - اما - لرزه گیر مارک آبی آمل - متهم به قاچاق می شویم

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

این تولیدکننده کفش تأکید کرد: دولت در شرایط تحریم به هیچ عنوان همراه تولیدکننده نیست. ما در تحریم‌های بین المللی خرید - لرزه گیر مارک آبی آمل - مواد اولیه را به زحمت انجام می‌دهیم. این درحالیست که ما - لرزه گیر مارک آبی آمل - تمام تمرکز خود را برای داخلی سازی مواد اولیه مورد نیاز صنعت کفش انجام داده ایم اما اجرایی شدن این موضوع نیازمند برخی مواد افزودنی است که - لرزه گیر مارک آبی آمل - تأمین آنها آن هم در شرایط تحریم بسیار مشکل شده است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

چینی ساز با گلایه از اینکه به عنوان یک تولیدکننده از شرایط موجود خسته شده ام، تصریح کرد: چند روز گذشته برای شرکت در نمایشگاه کفش ترکیه به این کشور سفر کرده بودم جالب اینجاست امکانات بخش خصوصی این کشور 10 برابر جلوتر از امکانات بخش خصوصی ما است طبیعی است در این شرایط ترکیه بتواند بازارهای صادراتی را - لرزه گیر مارک آبی آمل - زودتر - لرزه گیر مارک آبی آمل - از ما تصاحب کند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی - لرزه گیر مارک آبی آمل - با اشاره به اینکه فعالان حوزه کفش ترکیه حمایت بسیار بالای دولت شان را نیز با خود دارند، گفت: ما مجبوریم برای خرید برخی از مواد اولیه از آمریکا لیبل های آنها را تغییر دهیم تا کشور ثالث در فروش این مواد به ما دچار مشکل نشود اما در - لرزه گیر مارک آبی آمل - نهایت وقتی این مواد به گمرکات می‌رسد ما متهم به قاچاق کالا می‌شویم چرا کسی آقایان را توجیه نمی‌کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این فعال حوزه کفش با اشاره به اینکه ما می‌خواهیم مانع واردات مواد اولیه به کشور شویم، گفت: دولت هیچ حمایتی از - لرزه گیر مارک آبی آمل - ما نمی‌کند فقط با سنگ اندازی‌ها مانع بومی سازی مواد - لرزه گیر مارک آبی آمل - اولیه می‌شود. طبیعی است در این شرایط سرمایه‌گذاران حاضر به فعالیت در کشور نباشند. - لرزه گیر مارک آبی آمل - کدام تولیدکننده می‌تواند با سنگ اندازی های دولت روند توسعه - لرزه گیر مارک آبی آمل - و - لرزه گیر مارک آبی آمل - پیشرفت را طی کند. امروز به روز رسانی قطعات - لرزه گیر مارک آبی آمل - برای ما مشکل ساز شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

چینی ساز - لرزه گیر مارک آبی آمل - اضافه کرد: در بخش صادرات من موافق صادرات ریالی نیستم چرا که ما - لرزه گیر مارک آبی آمل - نیازمند دلار هستیم و باید دلار به کشور برگشت پیدا کند اما ساختار برگشت ارز به کشور ناقص است. ما با چه بانک و چه ابزاری می‌توانیم دلار را به کشور برگردانیم، نکته مهم اینجاست در برگشت ارز تولیدکننده فقط اختیار 30 درصد از منابع را دارد و مابقی را باید به صورت نیمایی یا - لرزه گیر مارک آبی آمل - سنایی به - لرزه گیر مارک آبی آمل - کشور برگرداند این درحالی است که اگر ما اختیار کامل داشتیم می‌توانستیم به جای ارز ماشین آلات مجهز به کشور وارد کنیم. بنده تأکید می‌کنم موافق برگشت دلار صادراتی به کشور هستم اما باید ساختار برگشت ارز به کشور اصلاح شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با انتقاد از اینکه همیشه تولید در مرحله دوم اولویت‌ها قرار گرفته است گفت: با صحبت و شعار نمی‌توان به تولید کمک کرد باید دست اندازهای متعددی که پیش - لرزه گیر مارک آبی آمل - روی تولیدکنندگان است رفع شود ما حتی کمک دولت را هم نمی‌خواهیم فقط مانع فعالیت - لرزه گیر مارک آبی آمل - ما نشود.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن