لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام

جهت خرید انواع فلنج در ایلام و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 02529.html
لرزه گیر
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹

تاثیر تحریم‌های داخلی بر قطعه‌سازان بیشتر از تحریم خارجی شده است

دبیر انجمن قطعه‌سازان گفت: با وجود تلاش ما برای رفع مشکلات تحریم های خارجی هرروز حجم تحریم های داخلی کشور افزایش یافته به نحوی که تأثیر تحریم های داخلی بر عملکرد قطعه‌سازان بیش از تحریم‌های خارجی شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، مازیار بیگلو در گردهمایی بزرگ قطعه سازان با موضوع چشم انداز صنعت قطعه در سال 98 با اشاره به افزایش هزینه های تولید از اواخر سال 96 اظهار داشت: در 22 فروردین ماه سال گذشته در جلسه ای با شریعتمداری وزیر وقت صنعت،معدن و تجارت، مدیرعامل ایران خودرو تاکید کرد که در صورت عدم حمایت، فعالان صنعت قطعه مانند - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - برگ خزان می - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - ریزند کما این که این موضوع نیز به منصه ظهور رسید.

وی با اشاره به برگزاری 76 جلسه با نمایندگان مجلس، بانک مرکزی، وزارت صنعت و سایر دستگاه های مرتبط تصریح کرد: تعداد - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - جلسات برگزار شده به اندازه ای بود که توان و وقتی برای جمع بندی مطالب برای جلسه بعدی نبود در همین حال هجمه های - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - زیادی به فعالان این حوزه مبنی بر افزایش قیمت ها وارد شد.

دبیر انجمن قطعه سازان خطاب به شرکت کنندگان این گردهمایی گفت: در این مدت هیچ اعتراضی به قیمت گذاری تولیدکنندگان فولاد و سایر مواد اولیه نشد - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - که چرا مواد اولیه را با چندین - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - برابر قیمت به تولیدکنندگان می فروشند. امروز این سوال برای فعالان قطعه سازی کشور - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - مطرح است که مگر ما تولیدات خود را به دلار می فروشیم که باید مواد اولیه را به دلار بخریم!

وی با اشاره به اشتغالزایی 550 هزار نفری صنعت قطعه سازی، گفت: هدفگذاری تحریم های بین المللی بر ضد صنعت خودرو نشان می دهد این - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - صنعت اهمیت بسیار بالای در رشد اقتصادی کشور دارد.

- لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - بیگلو اضافه کرد : متاسفانه با وجود تلاش ما برای رفع مشکلات تحریم های خارجی هرروز حجم تحریم های داخلی کشور افزایش یافت به نحوی که تاثیر تحریم های داخلی بر عملکرد قطعه سازان بیش از تحریم های خارجی - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - شد اثر این روند را باید در کاهش 70 درصدی - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - حجم تولید خودرو در پاییز 97 و بیکاری و تعدیل 140 هزار نیرو در صنعت قطعه سازی مشاهده کرد.

وی در ادامه صحبت های خود به دو دستاورد مهم صنعت قطعه در ماه های پایانی سال 97 اشاره کرد و گفت: - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - خوشبختانه با نامه نگاری های متعدد توانستیم روند قیمت گذاری خودرو را تغییر دهیم که در ادامه مقرر شد به جای شورای رقابت، سازمان - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - حمایت متولی تعیین - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - قیمت خودرو باشد. علاوه براین تسهیلات 11 هزار میلیارد تومانی نیز به صنعت قطعه اختصاص - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - یافت که این موضوعات دو دستاورد بزرگ این صنعت در سال گذشته به شمار می آید.

- لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - بیگلو با تاکید بر این که توجه داشته باشید این تسهیلات هبه نبوده و سود آن باید پرداخت شود، افزود: تاکنون از مجموع - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - 11 هزار میلیارد تومان تنها 4 هزار میلیارد تومان به دست قطعه سازان رسیده که این رقم باعث شد ظرف 4 هفته تیراژ - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - تولید 100 درصد افزایش یاید البته تاکید می شود صنعت قطعه پیگیر دریافت باقی این تسهیلات است تا بتواند چرخه تولید خود - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - را رونق دهد.

دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو از 4 - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - درخواست فعالان این حوزه در سال جاری خبر - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - داد.

وی در ادامه - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - به 4 درخواست مهم صنعت قطعه سازی برای رفع مشکلات فعالان این حوزه اشاره و تصریح کرد: ما پیگیر دریافت 7 هزار میلیارد تومان تسهیلات هستیم - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - هرچند تاکنون پیشرفتی حاصل نشده اما از بانک مرکزی و مسئولان درخواست می کنیم اگر نمی توانند این تسهیلات را به صورت یورو پرداخت کنند، این تسهیلات به صورت ریالی پرداخت شود اما نگذارند این تسهیلات منوط به مصوبه شورای پول و اعتبار شود.

وی اصلاح قیمت ها را از دیگر درخواست های فعالان این صنعت اعلام کرد و گفت: این امکان وجود ندارد که ارز گران‌تامین شود اما ارزان به فروش برسد چرا که قطعه سازان مواد اولیه خود را - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - با قیمت جهانی تامین می کنند.

بیگلو در ادامه خواستار راه اندازی کانال غیربانکی شد و افزود: ما نیاز به راه انداری کانال ارزی مطمئن داریم چرا - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - که با وجود دیون قبلی در صورت عدم راه اندازی این کانال توان خرید مواد اولیه وجود ندارد.

دبیر انجمن سازندگان قطعات ادامه داد: تمام صنعت قطعه در سال گذشته زیان ده بوده و یک صنعت زیان ده در حالیکه نقدینگی او به - لرزه گیر لاستیکی مارک آبی ایلام - صفر رسیده چگونه ملزم به پرداخت مالیات است؟ بنابراین خواستار معافیت دوساله پرداخت بیمه و مالیات و همچنین استمهال بدهی ها هستیم.

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن