لرزه گیر لاستیکی قم

جهت خرید انواع فلنج در قم و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00170.html
لرزه گیر
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹

سنگ آهنی‌ها خام فروشی می‌کنند؟

نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ‌آهن با بیان اینکه اعمال سیاست‌های نادرست، تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در کشور را مبهم ساخته است، گفت: قیمت‌گذاری دستوری و وضع عوارض به هیچ عنوان کالا را ارزان در اختیار مصرف‌کننده قرار نمی دهد.

بهرام شکوری در گفت‌وگو با - لرزه گیر لاستیکی قم - خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه فعالان بخش معدن ترجیح می‌دهند محصولات خود را با ارزش افزوده بالا و ضمن تبدیل به کالای نهایی به فروش برسانند تا هم درآمد آنها و هم سطح - لرزه گیر لاستیکی قم - توسعه و اشتغال این بخش افزایش پیدا کند، اظهار داشت: اما باید به صورت روشن مشکلات - لرزه گیر لاستیکی قم - معدن کاران به ویژه سنگ آهنی‌ها بازگو و برطرف شود؛ چندین سال است مدام به سنگ آهنی‌ها می‌گویند چرا شما به جای تأمین بازار داخل تمرکز خود را به صادرات انجام داده‌اید، باید در پاسخ به این موضوع گفت، تولیدکننده باید با ذخایر مازاد خود چکار کند، طبیعی است که بخشی از - لرزه گیر لاستیکی قم - این ذخایر باید صادر شود. به عنوان نمونه استرالیا خود یکی از ذخایر بالای سنگ اهن را دارد که بخش زیادی - لرزه گیر لاستیکی قم - از آن را صادر می‌کند چرا که نیاز بازار داخل تأمین شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی - لرزه گیر لاستیکی قم - با اعلام اینکه باید مشوق لازم برای سرمایه گذاری در صنایع پایین دستی بوجود آید، تصریح کرد: امروز با مانع تراشی‌های متعدد سرمایه‌گذاری در بخش معدن کاهش پیدا کرده است این درحالی است که باید این حوزه به صورت زنجیره‌وار مورد توجه سیاست‌گذاری‌ها قرار گیرد تا مبادا با اعمال یک سیاست غیرکارشناسی در یک بخش کل زنجیره با مشکلات زیادی روبرو شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن با تأکید براینکه براساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در 5 ماهه نخست امسال میزان تولید سنگ آهن بیش از نیاز بازار داخلی بوده است، گفت: طبیعی است که در این شرایط تولیدکننده به فکر صادرات این محصولات - لرزه گیر لاستیکی قم - باشد، البته توجه - لرزه گیر لاستیکی قم - کنید در حال حاضر صادرات یک ریسک بزرگ برای صادرکننده به شمار می‌آید چرا که در انتقال پول و هزینه قیمت تمام شده باید دردسرهای زیادی را متحمل شود. اما سوال اینجاست چرا تولیدکننده ترجیح می‌دهد این دردسرها را به جان بخرد و سنگ آهن را صادر کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

شکوری افزود: برای پاسخ به این موضوع باید گفت دخالت دولت در قیمت‌گذاری زنجیره باعث شده تا قیمت فولاد در بورس کنترل شود. این تصمیم عاملی - لرزه گیر لاستیکی قم - شده تا قیمت‌ها مطابق با - لرزه گیر لاستیکی قم - قیمت‌های جهانی عرضه نشود همین امر تولیدکنندگان فولاد را مجبور می‌سازد تا سنگ آهن را با قیمتی ارزان از تولیدکنندگان خریداری کند چرا که در نهایت نمی‌تواند قیمت فولاد خود را افزایش دهد. در این شرایط که تولیدکننده با قیمتی ارزان باید محصول خود را به فولادی ها - لرزه گیر لاستیکی قم - عرضه کند طبیعی است که ترجیح دهد محصول را صادر نماید.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی با - لرزه گیر لاستیکی قم - اشاره به اینکه ما مازاد تولید را صادر می‌کنیم و به هیچ عنوان کسری در بازار داخلی نداریم، گفت: دولت باید در این شرایط پاسخ دهد اگر ما نمی‌توانیم صادر کنیم چرا مجوزها بیش - لرزه گیر لاستیکی قم - از نیاز بازار صادر می‌شود. اگر دولت خواستار صدور مجوزها بیش از نیاز بازار است بیاید سنگ آهن را به صورت تضمینی خریداری کند یا کارخانه‌های کنستانتره و کندله مازاد تولید را از سنگ آهنی‌ها بخرند که این موضوع با توجه به کمبود نقدینگی در کارخانجات قابل اجرا نیست.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

چرا سنگ آهنی‌ها تمایل به صادرات دارند؟

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن با انتقاد از اینکه - لرزه گیر لاستیکی قم - چرا به سنگ آهنی‌ها می‌گویند شما خام فروشی می‌کنید، گفت: ما به هیچ عنوان خام فروشی نمی‌کنیم بلکه مازاد تولید را صادر می‌کنیم. چرا می‌گویید نیاز کشور را سنگ آهنی‌ها صادر می‌‌کنند؟

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

شکوری با انتقاد - لرزه گیر لاستیکی قم - از اعمال عوارض بر - لرزه گیر لاستیکی قم - صادرات مواد معدنی از جمله سنگ آهن، گفت: قیمت‌گذاری‌های دستوری عاملی می‌شود تا ما محصولات خود را به قیمت ارزان خریداری کنیم از آن طرف نمی‌توانیم با اعمال عوارض محصولات مازاد را صادر کنیم. آقایان به ما بگویند در این شرایط سنگ آهنی‌ها باید - لرزه گیر لاستیکی قم - چکار کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

قیمت‌های دستوری و عوارض صادراتی کالا را ارزان به دست مصرف‌کننده نمی‌رساند

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: معاونت معدنی وزارت صنعت مدعی است قیمت‌گذاری دستوری و اعمال عوارض عاملی می‌شود تا محصولات به قیمت ارزان در اختیار - لرزه گیر لاستیکی قم - مصرف کننده قرار بگیرد این درحالی است که قیمت ارزان فولاد عاملی شده تا عده‌ای خاص - لرزه گیر لاستیکی قم - در بازار محصولات ارزان را خریداری و در نهایت کالاها را با قیمتی گران در اختیار مصرف‌کننده قرار دهند. در بخش عوارض نیز قدرت چانه‌زنی از صادرکننده گرفته شده و - لرزه گیر لاستیکی قم - حتی همین موضوع باعث کاهش سرمایه‌گذاری در بخش معدنی در کشور شده است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن - لرزه گیر لاستیکی قم - با طرح این پرسش که قرار است ما 55 میلیون تن فولاد تولید کنیم به من بگویید ما چگونه می‌خواهیم با این همه مشکلات در بخش سنگ آهن 162 میلیون تن سنگ آهن تولید کنیم؟ تصریح کرد: ما در یک جلسه با وزیر صنعت تمام مشکلات را بازگو کردیم و او نیز قرار شد این موضوعات را بررسی کند. اما هنوز هیچ تصمیمی برای سنگ آهن اعمال نشده و هر روز مشکلات این حوزه افزایش پیدا می‌کند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن