لرزه گیر لاستیکی قزوین

جهت خرید انواع فلنج در قزوین و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00356.html
لرزه گیر
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

بسیج ۳جانبه اصناف، تعزیرات و سازمان حمایت برای مقابله با گرانی/ گشتِ نامحسوس فعال شد

مسئولین درباره نظارت بر بازار با توجه به اصلاح قیمت بنزین به مردم اطمینان خاطر دادند که نظارت‌ها دقیق، مستمر و کارآمد خواهد بود و به‌صورت جدی پیگیری خواهد شد و مردم نگران نباشند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، اسماعیل مهدی‌پور مدیرکل نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت درباره نظارت کارآمد بر بازار گفت: بعد از افزایش قیمت بنزین - لرزه گیر لاستیکی قزوین - جلسه کارگروه در روز جمعه 24 آبان برگزار و تصمیماتی برای مدیریت بازار - لرزه گیر لاستیکی قزوین - اتخاذ شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی گفت: یکی از تصمیمات این بود که افزایش قیمت - لرزه گیر لاستیکی قزوین - کالاها ممنوع اعلام شد. همچنین اقدامات نظارتی بر بازار و اصناف تشدید شود. حسب مصوبات کارگروه تنظیم بازار سازمان حمایت در 25 آبان در ابلاغیه‌ای به تشکل‌ها اعلام کرد که هرگونه افزایش قیمت ممنوع  است و این در زمینه ابلاغیه عمومی تلقی می‌شود و برای مدیریت بازار باید هم‌افزایی داشته باشند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مهدی‌پور گفت: در عرضه کالا نیز در مکاتبه با فروشگاه‌های زنجیره‌ای، اتاق اصناف و مراکز پخش اعلام شد هرگونه تغییرقیمتی که از مبادی تأمین انجام می‌شود به - لرزه گیر لاستیکی قزوین - سازمان حمایت اعلام شود و مذاکراتی هم با تشکل‌ها انجام شده - لرزه گیر لاستیکی قزوین - که تشکل‌ها و اتحادیه‌های پخش - لرزه گیر لاستیکی قزوین - اعلام آمادگی برای همکاری داشته‌اند - لرزه گیر لاستیکی قزوین - و ارسال دستورالعمل نظارتی لازم به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت در راستای گشت مشترک با تعزیرات حکومتی برای رصد بازار به‌صورت محسوس و نامحسوس انجام شده است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

مدیرکل نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت افزود: روز گذشته 20 اکیپ برای مناطق مختلف تهران تقسیم‌بندی شدند و در بررسی‌ها خللی در کار - لرزه گیر لاستیکی قزوین - بازار و عرضه و تقاضا مشاهده نشده است البته رصد بازار به‌صورت مستمر انجام خواهد شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

او اضافه کرد: از روز جمعه همه کالاها مشمول تثبیت قیمت‌گذاری سازمان حمایت شده‌اند و حق افزایش قیمت تا اطلاع ثانوی نخواهند داشت. نظارت بر قیمت کالاها و رصد بازار به‌صورت مستمر انجام می‌شود. با دستورالعمل‌های تهیه‌شده رصد، پایش و تشدید نظارت‌ها انجام می‌شود.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

علی عوض‌پور مشاور اتاق اصناف گفت: - لرزه گیر لاستیکی قزوین - اتاق‌های اصناف در راستای سیاست‌های تنظیم بازار و سیاست‌های دولت اولویت‌هایی در شبکه حمل‌ونقل درون‌شهری به وزارت کشور اعلام کرده است و از آنجایی که اصناف آخرین حلقه زنجیره تأمین و توزیع کالا هستند واحدهای صنفی مکلف هستند در راستای سیاست‌های تنظیم بازار کالا را عرضه کنند که در همین راستا هزار و 570 بازرس در سطح - لرزه گیر لاستیکی قزوین - کشور کار بازرسی و نظارت را انجام می‌دهند، علاوه بر این با توجه به 7 هزار و 800 اتحادیه صنفی در کشور بر تشدید بازرسی‌ها تأکید شده است، بازرسی‌ها از روز جمعه آغاز شده و  تا این لحظه افزایش قیمتی نداشته‌ایم و تا اطلاع ثانوی نیز هیچ کالا و خدماتی افزایش قیمت نخواهد داشت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

عوض‌پور در ادامه گفت: کالاهایی که متأثر از حمل‌ونقل می‌شوند دسته‌بندی شده‌اند و سهمیه‌ها برای مدیریت حمل‌ونقل مشخص شده است. در جلسات دیروز و امروز به تشکل‌ها نقطه نظرات سازمان حمایت ابلاغ شده است و تشدید نظارت یکی از اولویت‌ها بوده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی اضافه کرد: ستاد تنظیم بازار از اولین ساعات جمعه تشکیل - لرزه گیر لاستیکی قزوین - جلسه داده است و به‌صورت روزانه نظارت‌ها را انجام خواهد داد. دولت اگر بتواند کالا را به‌اندازه کافی تأمین کند مشکلی در توزیع و تزریق کالا نخواهیم داشت قیمت‌ها نیز افزایش نخواهند یافت و سیاست‌ها نیز اثرگذار خواهد بود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

عوض‌پور گفت: 350 بازرس تحت نظارت اصناف تهران فعالیت می‌کنند همچنین بیش - لرزه گیر لاستیکی قزوین - از 135 اتحادیه داریم که با بازرسین حرفه‌ای خود کار نظارت و بازرسی را انجام می‌دهند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

او افزود: با توجه به وسعت تهران بازرسی‌ها به‌صورت منطقه‌ای انجام می‌شود و بازرسی‌های مشترک نیز با سازمان حمایت و ستاد تنظیم بازار انجام می‌شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

محمد علی اسفنانی معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: آنچه در قانون وظیفه سازمان تعزیرات آمده رسیدگی به تخلفاتی است که از طریق - لرزه گیر لاستیکی قزوین - اتاق اصناف، سازمان حمایت و مردم اعلام می‌شود که بررسی می‌شود و حکم صادر می‌کنیم.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

معاون سازمان تعزیرات حکومتی ابراز کرد: قانون اجازه داده شعب و رؤسای شعب ما همراه گشت‌ها در محل حضور داشته باشند و با تشکیل شعبه سیار کار نظارت را انجام دهند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

او اضافه کرد: 70 شعبه سازمان تعزیرات در تهران کار نظارت را انجام می‌دهند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

اسفنانی گفت: کار نظارت سازمان تعزیرات حکومتی شبانه‌روزی است و ساعت مشخصی برای فعالیت نداریم بلکه در تمام ساعات شبانه‌روز آماده انجام وظیفه و فعالیت - لرزه گیر لاستیکی قزوین - هستیم و در - لرزه گیر لاستیکی قزوین - محل حضور خواهیم داشت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

او با توجه به اعلام اینکه هیچ افزایش قیمتی قابل قبول نیست گفت: رسیدگی‌ها انجام می‌شود، پرونده تشکیل و حکم صادر خواهد شد. از - لرزه گیر لاستیکی قزوین - امروز بازرسین سازمان - لرزه گیر لاستیکی قزوین - تعزیرات در سطح شهر تهران حضور یافتند و کار نظارت بر - لرزه گیر لاستیکی قزوین - قیمت‌ها را انجام دادند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

سیدمجتبی شفیعی دبیر ستاد پایش حمل‌ونقل شهری وزارت کشور گفت: روز جمعه بعد از اجرای طرح سامانه پایش حمل‌ونقل تشکیل و دستورالعمل‌ها ابلاغ شد. کارگروهی متشکل از وزیر کشور، - لرزه گیر لاستیکی قزوین - ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و وزارت نفت تشکیل و جلساتی مبنی بر سهمیه‌بندی خودروها برگزار شد. موارد - لرزه گیر لاستیکی قزوین - دیگر نیز در دستور کار است که به‌صورت پویا بررسی می‌شود و در صورت تغییر اعلام و - لرزه گیر لاستیکی قزوین - برای اجرا ابلاغ می‌شود.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

او افزود: یکی از موارد کرایه‌ها و نرخ‌هاست که ممکن است موجب نگرانی باشد و تا این لحظه در سراسر کشور حتی یک مورد افزایش قیمتی مشاهده نشده است و تاکنون تخلفی از لحاظ افزایش نرخ کرایه‌ها روی نداده است. با توجه به تصمیم‌گیری‌ها فعلاً هیچ تغییر قیمتی نخواهیم داشت و ابزارهای نظارتی تحت نظارت سازمان حمایت اعمال می‌شود.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

انتهای پیام/+

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن