لرزه گیر لاستیکی سنندج

جهت خرید انواع فلنج در سنندج و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00347.html
لرزه گیر
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶

کاهش حدود ۱۵ هزار تومانی قیمت گوشت طی ۲ ماه اخیر

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به ثبات دوماهه و روند کاهشی قیمت‌ها گفت: علیرغم بارندگی‌های اخیر و کاهش حمل دام، قیمت‌گوشت ثابت مانده و روند قیمت طی دو ماه اخیر کاهشی بوده است.

علی اصغر ملکی در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه وضعیت بازار و قیمت‌ - لرزه گیر لاستیکی سنندج - گوشت گوسفندی - لرزه گیر لاستیکی سنندج - ثابت و کم رونق است اظهار داشت:‌در حال حاضر به دلیل بازندگی روزهای اخیر دام کمتر منتقل شده ولی به همان نسبت نیز تقاضا برای خرید کاهش داشته است، بنابراین قیمت‌ گوشت ثابت مانده است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی ادامه داد:طی دو روز آینده که بازندگی ها کاهش یابد، وضعیت حمل و نقل دام نیز - لرزه گیر لاستیکی سنندج - بهتر خواهد، همچنین با توجه به اینکه دوماه از - لرزه گیر لاستیکی سنندج - ثبات قیمتی همراه با کاهش نرخ‌ها می‌گذرد، بازار - لرزه گیر لاستیکی سنندج - عرضه و تقاضا کم رونق پیش می‌رود. بر هیمن - لرزه گیر لاستیکی سنندج - اساس از دوماه گذشته تا کنون بین 15 تا 20 هزار تومان قیمت شقه گوسفندی کاهش - لرزه گیر لاستیکی سنندج - یافته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی، امروز قیمت هر کیلو شقه گوسفندی 78 تا 81 هزار تومان به مغازه‌داران فروخته و با 10 درصد افزایش به دست مردم می‌رسد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

ملکی با اشاره به اینکه در سال جاری با توحه به درخواست اتحادیه خروج دام از کشور ممنوع شد، خاطر نشان کرد: با توجه به ثبات نسبی در قیمت دلار، قاچاق دام نیز به صرفه نیست، بر اساس همین نیاز دام برای مصرف داخلی کاملا تأمین شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن