لرزه گیر لاستیکی سمنان

جهت خرید انواع فلنج در سمنان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00348.html
لرزه گیر
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴

کالای ثبت نشده در سامانه جامع انبارها احتکار است

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هشدار داد کالای ثبت نشده در سامانه جامع انبارها، احتکار محسوب و با متخلفان برخورد می‌شود.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل - لرزه گیر لاستیکی سمنان - از سازمان حمایت - لرزه گیر لاستیکی سمنان - مصرف کنندگان و تولیدکنندگان؛ - لرزه گیر لاستیکی سمنان - در راستای عمل به تکالیف قانونی منبعث از بند (ث) ماده (6) قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و آیین نامه اجرایی مواد 5 و 6 قانون یاد شده ، ثبت مشخصات انبار‌ها و مراکز نگهداری کالا، مالک انبار و کالا، میزان و نوع کالای ورودی و خروجی به آن‌ها در - لرزه گیر لاستیکی سمنان - قالب سامانه جامع انبار‌ها و مراکز نگهداری کالا الزامی است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

پیرو ابلاغیه‌ها و بخشنامه‌های مکرر قبلی به لحاظ شرایط فعلی متاثر از اصلاح قیمت بنزین و احتمال سوءاستفاده برخی عوامل سودجو در این برهه ی زمانی، مجدداً نسبت به ضرورت ثبت اطلاعات انبار‌ها و مراکز نگهداری کالا در قالب سامانه جامع انبار‌ها و سامانه اعلام موجودی تاکید می‌شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

بدیهی است عواقب برخورد قانونی با موارد مغایر احراز شده طی بازرسی‌های مستمر عوامل بازرسی در سطح کشور متوجه صاحبان کالا و انبارداران خواهد بود.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

این اطلاعیه به منزله ابلاغیه - لرزه گیر لاستیکی سمنان - رسمی تلقی می شود و اجرای آن برای همه واحد‌های اقتصادی ذینفع الزامی است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

در پایان سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه مراتب را از طریق مراجعه حضوری و - لرزه گیر لاستیکی سمنان - یا انعکاس به شماره تلفن 124 سازمان حمایت و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها و یا اپلیکیشن آپ اطلاع دهند تا در اسرع وقت پیگیری و رسیدگی شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن