لرزه گیر لاستیکی ساری

جهت خرید انواع فلنج در ساری و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00247.html
لرزه گیر
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵

بخش معدن را در شرایط جنگ اقتصادی جدی بگیرید

یک فعال بخش معدن بر لزوم توجه جدی به زنجیره تولید مواد معدنی در کشور اشاره کرده و گفت: ما در جنگ اقتصادی هستیم و قوانین عادی راهگشا نیست و باید با توجه سیاست‌های کلی اقتصادی مقاومتی تصمیم گیری های مؤثر و به موقع برای بخش معدن بکار گرفته شود.

ابراهیم جمیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی - لرزه گیر لاستیکی ساری - شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه بخش - لرزه گیر لاستیکی ساری - معدن در شرایط افزایش قیمت‌ها - لرزه گیر لاستیکی ساری - با کاهش نقدینگی روبه رو شده است، اظهارداشت: در حال حاضر فعالان این بخش ترجیح می‌دهند به جای آغاز طرح‌های جدید تمرکز خود را بر تکمیل - لرزه گیر لاستیکی ساری - طرح های فعلی قراردهند. به همین دلیل سرمایه گذاری جدید در این بخش روند کاهشی پیدا کرده - لرزه گیر لاستیکی ساری - است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با اعلام اینکه در - لرزه گیر لاستیکی ساری - شرایط تحریم - لرزه گیر لاستیکی ساری - معدن می تواند نقش قابل توجهی در رشد اقتصاد ملی کشور داشته باشند، افزود: متأسفانه با وجود تمام مزیت های این بخش در توسعه صادارت غیر نفتی هنوز توجه جدی به این بخش نشده و با وجود تأکیدات رهبری حمایت از این بخش به کندی انجام می‌شود.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

این فعال بخش معدن با - لرزه گیر لاستیکی ساری - اشاره - لرزه گیر لاستیکی ساری - به اینکه اگر بخش - لرزه گیر لاستیکی ساری - معدن توسعه یابد به طور حتم درآمدهای ارزی کشور هم افزایش خواهد یافت، گفت: متأسفانه در برخی از واگذاری‌ها معادن درگیر دلالی شده است که به اعتقاد ما باید در واگذاری ها - لرزه گیر لاستیکی ساری - معادن به متخصصان این حوزه واگذار شود به نحوی که فارغ از قیمت مواد معدنی بستر لازم برای توسعه بخش معدن و تأمین مواد اولیه صنایع دیگر فراهم شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

جمیلی تصریح کرد: متأسفانه کمبود نقدینگی و عدم حمایت از معادن باعث شده تا معدن کاری بصرفه نباشد و برخی از معادن ترجیح دهند برای جبران کمبود نقدینگی خود - لرزه گیر لاستیکی ساری - محصولات را صادر کنند. زیرا صنایع داخلی محصولات را از آنها ارزان خریداری می‌کنند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی - لرزه گیر لاستیکی ساری - بر لزوم توجه جدی به زنجیره تولید مواد معدنی در کشور - لرزه گیر لاستیکی ساری - اشاره کرده و گفت:  در شرایطی که ما در جنگ اقتصادی هستیم قوانین عادی راهگشا نیست و باید با توجه سیاست‌های کلی اقتصادی مقاومتی تصمیم گیری های مؤثر و - لرزه گیر لاستیکی ساری - به موقع - لرزه گیر لاستیکی ساری - برای بخش معدن بکار گرفته شود. در غیر این صورت ما به نتیجه ای در این بخش نخواهیم رسید.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن