لرزه گیر لاستیکی رشت

جهت خرید انواع فلنج در رشت و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00203.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

«قاچاق نپوش»|اهمال ۳ساله در اجرای یک دستورالعمل/ چرا قاچاق پوشاک خارجی تشدید شد؟

دستورالعمل ساماندهی عرضه کنندگان پوشاک خارجی با گذشت بیش از ۳ سال هنوز عملیاتی نشده و در این شرایط قاچاق برندهای خارجی پوشاک هم تشدید شده است. خبرگزاری تسنیم در قالب پرونده «قاچاق نپوش» به بررسی این مساله می پردازد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، وزارت صنعت، معدن و تجارت برای مدیریت و جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق به کشور در شهریور ماه سال 95 دستورالعمل ساماندهی عرضه کنندگان پوشاک شرکت های خارجی را در ایران تدوین کرد و براساس آن قرار بود فروش کالاهای خارجی - لرزه گیر لاستیکی رشت - در سطح بازار مدیریت شود. البته - لرزه گیر لاستیکی رشت - وزارت صنعت 3 ماه از زمان ابلاغ این دستورالعمل به فروشندگان مهلت داده بود تا اقدامات لازم را برای اجرایی شدن این دستورالعمل انجام دهند. اما متأسفانه با گذشت بیش از - لرزه گیر لاستیکی رشت - سه سال از ابلاغ این دستورالعمل اقدامی از سوی مراجع مربوطه انجام نشد - لرزه گیر لاستیکی رشت - و از طرف دیگر واردات پوشاک خارجی به ویژه قاچاق در سطح بازار تاکنون ادامه یافت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

فعالان حوزه پوشاک کشور می گویند، جلسات مختلفی با مسئولان وزارت صنعت برای اجرای دستورالعمل ساماندهی وارادات پوشاک خارجی برگزار کردند اما متاسفانه مراکزی در خود وزارت صنعت بودند که در اجرای این بخشنامه اهمال کردند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

شرکت‌های واردکننده پوشاک برندهای خارجی در اوایل ابلاغ دستورالعمل ساماندهی واردات پوشاک این موضوع را جدی گرفته و تلاش‌هایی را برای رعایت آن انجام دادند اما بعد از گذشت یک ماه متوجه شدند این دستور‌العمل‌ غیرموثر بوده و مانند سایر دستور‌العمل‌ها ضمانت اجرایی کافی ندارد به نحوی که روال گذشته خود را در پیش گرفته‌اند. علاوه بر - لرزه گیر لاستیکی رشت - این نبود نظارت در بازار باعث شده تا - لرزه گیر لاستیکی رشت - حضور کالاهای تقلبی - لرزه گیر لاستیکی رشت - که به صورت قاچاق وارد کشور می‌شوند افزایش پیدا کند به نحوی که فعالان بازار معتقدند، میلیاردها دلار پوشاک به صورت قاچاق وارد کشور می‌شود که از این میزان فقط  ارقام بسیار کمی اظهارنامه رسمی گمرکی دارند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

تولیدکنندگان صنعت پوشاک هم معتقدند، "صنعت پوشاک کشور سالهاست با پدیده شوم قاچاق گسترده و واردات غیر قانونی مواجه - لرزه گیر لاستیکی رشت - است که حجم آن بنا بر آمار رسمی از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا  و ارز، نزدیک به سه میلیارد دلار تخمین زده می‌شود. این - لرزه گیر لاستیکی رشت - در حالی است که ظرفیت‌های ایجاد شده برای تولید داخلی در مقابل هجوم سازمان یافته و - لرزه گیر لاستیکی رشت - هدفمند قاچاقچیان و حامیان آنها در یک رقابت ناعادلانه به تدریج توان خود را از - لرزه گیر لاستیکی رشت - دست داد و با گسترش مشکلات صنعتگران داخلی پیامدهای مخرب اقتصادی، سیاسی و امنیتی دور از انتظار نخواهد بود. باعث تأسف است که عدم برخورد قاطع - لرزه گیر لاستیکی رشت - با این موضوع موجب جری تر شدن جریان های سازمان یافته قاچاق پوشاک و سود جویان شده که با - لرزه گیر لاستیکی رشت - گسترش فعالیت های خود، مردم، مسئولین و تولیدکنندگان را به سخره گرفته اند".

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم در همین ارتباط ضمن گفت - لرزه گیر لاستیکی رشت - وگو با فعالان حوزه پوشاک دلایل عدم اجرای دستورالعمل ساماندهی بازار پوشاک خارجی را جویا شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار
- لرزه گیر لاستیکی رشت -

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن