لرزه گیر لاستیکی تبریز

جهت خرید انواع فلنج در تبریز و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00332.html
لرزه گیر
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

پشت‌پرده برکناری معاون پارلمانی وزیر صمت

شنیده‌ها حاکی است معاون امور حقوقی، مجلس و استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌دلیل مخالفت با طرح تشکیل وزارت بازرگانی و بنا به دستور یک مقام عالی‌رتبه دولت برکنار شد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، یک مقام آگاه گفت: در حالی که آقای سید شریف حسینی معاون امور حقوقی، مجلس و استانهای وزیر صمت از تجربه، تخصص و توانمندی لازم برای اداره امور محوله برخوردار بوده است، به‌دلیل مخالفت با تشکیل وزارت بازرگانی و به‌دستور و تأکید رئیس جمهور برکنار شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی گفت: سید شریف حسینی که 8 سال نمایندگی مردم شریف اهواز را در مجلس شورای اسلامی به‌عهده داشت، در مجلس هشتم و نهم جزو فعالترین نمایندگان مجلس بود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی افزود: حسینی با توجه به تجربه نمایندگی مجلس، در تاریخ 21 آذر سال - لرزه گیر لاستیکی تبریز - گذشته به‌عنوان معاون امور حقوقی و مجلس وزارت - لرزه گیر لاستیکی تبریز - صمت منصوب شد و در طول یک سال گذشته تعامل بسیار مثبتی با نمایندگان مجلس داشت، ولی از زمان طرح تشکیل وزارت بازرگانی همیشه از سوی دولت به‌عنوان مخالف اصلی تشکیل این وزارتخانه قلمداد می‌شد و سرانجام هفته گذشته به‌صورت دستوری برکنار شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

به‌نظر می‌رسد روند برخورد دولت با مخالفین تشکیل وزارت بازرگانی به اینجا ختم نشده و در روزهای آتی نیز شاهد اقدامات سلبی باشیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/+

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن