لرزه گیر لاستیکی ایلام

جهت خرید انواع فلنج در ایلام و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00328.html
لرزه گیر
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

فراخوان نیسان برای ۳۹۴هزار خودرو در آمریکا به‌دلیل نقص فنی

شرکت ژاپنی نیسان موتور اعلام کرد ۳۹۴هزار و ۲۵ دستگاه از محصولات خود در بازار آمریکا را به‌دلیل نقص در سیستم ترمز فرا می‌خواند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت - لرزه گیر لاستیکی ایلام - ژاپنی نیسان موتور اعلام کرد 394 هزار و 25 دستگاه از محصولات خود در بازار آمریکا را به‌دلیل نقص در سیستم ترمز فرا می‌خواند. این نقض فنی می‌تواند موجب نشتی روغن ترمز شده و احتمال آتش - لرزه گیر لاستیکی ایلام - گرفتن خودرو را افزایش دهد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

به‌گفته شرکت نیسان، نشت روغن موتور به مدارهای - لرزه گیر لاستیکی ایلام - داخلی خودرو موجب فعال شدن علامت هشدار برای راننده می‌شود و در صورتی که راننده توجهی به این هشدار نکند، «در موارد - لرزه گیر لاستیکی ایلام - معدودی» سبب آتش‌سوزی می‌گردد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

این شرکت خودروساز - لرزه گیر لاستیکی ایلام - ژاپنی گفته: «...اگر علامت هشدار نادیده - لرزه گیر لاستیکی ایلام - گرفته شود و خودرو به حرکت خود در همین وضعیت ادامه دهد، نشت روغن موتور احتمالاً موجب اتصالی در مدار محرکه شده و در موارد معدودی سبب آتش - لرزه گیر لاستیکی ایلام - گرفتن خودرو می‌گردد.»

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

این فراخوان که روز جمعه گذشته در رسانه‌های آمریکایی منتشر شد شامل خودروهای ماکسیمای مدل 2016 تا 2018، اینفینیتی کیوایکس60 2017 تا 2019، مورانوی شاسی‌بلند 2015 تا 2018 و شاسی‌بلند - لرزه گیر لاستیکی ایلام - پس‌فایندر 2017 تا 2019 می‌شود.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

شرکت نیسان همچنین گزارش داده که در تلاش برای حل این مشکل است و مالکان - لرزه گیر لاستیکی ایلام - خودروهای فراخوانده‌شده از اوایل ماه آینده - لرزه گیر لاستیکی ایلام - به نمایندگی‌ها احضار خواهند شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

کمتر از - لرزه گیر لاستیکی ایلام - دو ماه قبل، و به‌دنبال انتشار - لرزه گیر لاستیکی ایلام - گزارش‌هایی در مورد وجود نقص در سیستم ترمز اضطراری خودروهای نیسان مدل روگ - لرزه گیر لاستیکی ایلام - اسپورت، سازمان ایمنی ترافیک بزرگراه‌های آمریکا تحقیقاتی را در مورد 553 هزار دستگاه از این خودروها آغاز کرده بود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/+

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن