لرزه گیر لاستیکی اهواز

جهت خرید انواع فلنج در اهواز و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00334.html
لرزه گیر
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳

واردات قطعات خودرو در اختیار ‌۶نفر است / ‌وزارت دفاع برای کاهش واردات قطعه وارد میدان شد‌

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: واردات قطعات خودرو در اختیار افراد محدودی و حتی در دست پنج یا ۶ نفر است که این امر فساد و انحصار ایجاد می‌کند.

حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در - لرزه گیر لاستیکی اهواز - گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در - لرزه گیر لاستیکی اهواز - کرمانشاه، با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو اظهار داشت: خودروسازان باید خودروی ارزان‌قیمت، باکیفیت و صادرات‌محور تولید کنند و خودروسازی‌ها با شرایط کنونی به جایی نمی‌رسد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: باید دو سال از خودروسازی‌ها حمایت شود و پس از این مهلت، تعرفه واردات صفر شود تا خودروسازان با همتایان جهانی خود رقابت کنند، با تحقق این برنامه - لرزه گیر لاستیکی اهواز - در صورتی که خودروسازان نتوانند با دنیا رقابت کنند، تعطیل می‌شوند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با بیان اینکه واردات قطعات خودرو در اختیار افراد محدودی و حتی در دست پنج یا 6 نفر است که این امر فساد و انحصار ایجاد می‌کند ابراز کرد: علاوه بر فعالیت مافیا در صنعت خودروسازی، سوداگرانی نیز در بازار قیمت خودرو را سلیقه‌ای افزایش می‌دهند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

حسینی‌کیا افزود: انحصار صنعت خودروسازی یکی دیگر از دلایل گرانی خودرو طی یک سال اخیر است زیرا زمانی که مردم ناچارند تنها از دو خودروساز داخلی خودرو خریداری کنند فساد در این صنعت جاری می‌شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی تصریح کرد: خودرو در تمام کشورها کالایی مصرفی است اما در ایران به کالایی سرمایه‌ای تبدیل شده است و به‌دلیل اینکه کالایی سرمایه‌ای است این بازار دستخوش مافیای اقتصادی و دچار التهاب می‌شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های قبلی مقرر بود تولید پراید از سال 97 متوقف شود اما به‌دلیل نوسانات ناشی از - لرزه گیر لاستیکی اهواز - تحریم این امر به تعویق افتاد و امیدواریم این امر - لرزه گیر لاستیکی اهواز - در سال 99 محقق شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی با ابراز اینکه با توقف خط تولید خودروهای ناایمنی مانند پراید و جایگزینی آن با تیبا صنعت خودروسازی پیشرفت می‌کند و می‌توان ایمنی خودرو را تضمین کرد بیان کرد: وزارت دفاع برای کاهش واردات قطعه وارد میدان شده ‌زیرا از 1200 قطعه تشکیل‌شده خودرو 471 قطعه آن وارداتی است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 وی در پایان از اتمام عملیات گازرسانی صددرصدی به روستاهای شهرستان سنقروکلیایی تا پایان سال مالی خبر داد و ادامه داد: امیدواریم مشکلات اقتصادی کنونی استان با مدیریت و عملکرد جهادی مسئولین برطرف شود.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

انتهای پیام/833/ش+

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن