لرزه گیر لاستیکی اراک

جهت خرید انواع فلنج در اراک و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00267.html
لرزه گیر
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵

«ترمینال کفش خاورمیانه می‌شویم؟»|مردم عراق و افغانستان کفش ایرانی را به بقیه ترجیح می دهند/ماشین‌آلات بروز نیاز داریم

رئیس هیئت‌مدیره شرکت شیماکفش با بیان اینکه مردم عراق و افغانستان کفش ایرانی را به بقیه ترجیح می دهند، گفت: صنعت کفش ایران امروز به بروزرسانی ماشین آلات نیاز دارد، ضمن این که با قوانین سال ۴۶ نمی شود تولید کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در دیدار اخیر خود با 2500 نفر از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی با اشاره به اهمیت ثروت ملی - لرزه گیر لاستیکی اراک - و گسترش رفاه عمومی در نظام اسلامی و ضرورت امید نبستن به خارج از کشور، تأکید کرده اند: کار و راهبرد اساسی «مصون‌سازی اقتصاد از آسیب تحریمها از طریق تقویت و رونق تولید داخلی» است و بنده پشت این قضیه ایستاده‌ام و از مسیر پیشرفت حقیقی کشور کاملاً دفاع میکنم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رهبر انقلاب تولیدکنندگان را فرماندهان، پیشروان، خط‌شکنان و صفوف مقدم عرصه حیاتی «تولید - لرزه گیر لاستیکی اراک - داخلی، رونق اقتصادی و گسترش رفاه عمومی» خواندند و خاطرنشان کردند: این میدان خطیر، میدان - لرزه گیر لاستیکی اراک - یک جنگ واقعی است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

در این دیدار چند تن از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود برای بهبود فضای کسب و کار پرداختند که یکی از این افراد محمد عرب، رئیس هیئت‌مدیره شرکت شیماکفش بود که در سخنان خود به بیان توانمندی بسیار بالای صنعت کفش کشور پرداخت و با اشاره به اینکه صنعت کفش کشور دارای قطب‌های - لرزه گیر لاستیکی اراک - فعال و مهمّی در استانهای مختلف مانند تهران، تبریز، کرمانشاه، زنجان، قزوین، قم و مشهد است پیشنهاد کرد: "دستور فرمایید با ارائه‌ی - لرزه گیر لاستیکی اراک - طرحی جامع از طرف - لرزه گیر لاستیکی اراک - متخصصین کشور با داشتن دانش و - لرزه گیر لاستیکی اراک - زیرساخت‌ها مواد اولیه و نیروهای کار متخصص ایران را به ترمینال کفشی - لرزه گیر لاستیکی اراک - خاورمیانه جهت - لرزه گیر لاستیکی اراک - تولید و صادرات تبدیل نماییم که در این صورت می توانیم با حضور رقبا سهم بیشتری در بازار کشورهای هم‌جوار و دوردست داشته باشیم."

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم درباره این طرح پیشنهادی گفت‌و‌گویی با فعالان صنعت کفش - لرزه گیر لاستیکی اراک - کشور انجام داده است تا الزامات تبدیل ایران به ترمینال کفش خاورمیانه از زبان آنها مطرح شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

محمد عرب رئیس هیئت‌مدیره شرکت شیماکفش و یکی از بزرگترین تولید کنندگان کفش که حضور فعالی در بازارهای صادارتی کشورهای همسایه از جمله عراق دارد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه ها با حضور - لرزه گیر لاستیکی اراک - تجار بین المللی می‌تواند کمک موثری به تولیدکنندگان برای معرفی - لرزه گیر لاستیکی اراک - توانمندی آنها به طرف خارجی - لرزه گیر لاستیکی اراک - داشته باشد، اظهار - لرزه گیر لاستیکی اراک - داشت: متأسفانه در این حوزه ما اقدام موثری انجام نداده‌ایم و فقط با برگزاری نمایشگاه‌های محدود نتوانسته ایم به دستاورد مناسبی دست پیدا کنیم . این در - لرزه گیر لاستیکی اراک - حالی است که ما می‌توانیم در قالب نمایشگاه در کشورهای عراق، افغانستان و - لرزه گیر لاستیکی اراک - حتی همسایه‌های دیگر پتانسیل خود را معرفی و سهم قابل توجهی از بازار آنها را کسب کنیم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با اعلام اینکه در حال حاضر واحد تولیدی بنده توانسته نقش موثری در بازار عراق و افغانستان داشته باشد، گفت: اگر کفش تولیدی ما در - لرزه گیر لاستیکی اراک - بازار این کشورها باشد مردم ترجیح می‌دهند محصول ما را بخرند تا محصول دیگری را خریداری کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این تولیدکننده کفش با انتقاد از اینکه هنوز ما نتوانسته ایم در بازاریابی برای فروش محصولات خود موفق - لرزه گیر لاستیکی اراک - باشیم، گفت:  نکته بسیار مهم در صنعت کفش استفاده از کارشناسان و متخصصان این حوزه برای توسعه آن است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

عرب اضافه کرد: امروز یکی از دستگاه‌های پرس صنعت کفش هزار دلار و حدود 12 میلیون تومان وارد می‌شود اما باید پرسید چرا وقتی این دستگاه به دست تولیدکنندگان می‌رسد 35 میلیون تومان قیمت دارد. دلالی و واسطه گری در تأمین دستگاه‌ها برای تولیدکنندگان - لرزه گیر لاستیکی اراک - بسیار شده است. بنده پیشنهاد کردم دو هزار دستگاه چرخ خیاطی وارد و در اختیار کارگاه‌های کوچک قرار گیرد. اگر چرخ کارگاه‌های کوچک بچرخد به طور حتم تولیدکنندگان بزرگ نیز امکان فعالیت موثرتری را در سطح بازار داخلی و خارجی خواهند داشت.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: اگر کارگاه‌های کوچک کار نکنند من نمی‌توانم خیاط خوب در اختیار داشته باشم و در نهایت نمی‌توانم - لرزه گیر لاستیکی اراک - با افزایش - لرزه گیر لاستیکی اراک - ظرفیت تولید روبرو شویم. ما امروز - لرزه گیر لاستیکی اراک - در حوزه مواد اولیه غنی هستیم و چیزی کم و کسر نداریم اما از لحاظ قطعات و دستگاه‌ها با مشکل روبرو هستیم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*مگرمی شود با قوانین سال 46 کار تولیدی کرد؟

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این تولیدکننده کفش در ادامه گفت: اگر ماشین آلات بروز و به موقع در اختیار تولیدکننده قرار - لرزه گیر لاستیکی اراک - بگیرد به طور حتم ما تولیدکننده بیکار نخواهیم داشت. در نوسانات نرخ ارز سرمایه واحدهای - لرزه گیر لاستیکی اراک - تولیدی نصف شد و برخی نتوانستند تأمین مواد اولیه خود را به موقع انجام دهند. به نحوی که از چرخه جا مانده و مجبور به تعطیلی - لرزه گیر لاستیکی اراک - شدند. ما تولیدکننده ماهر و متخصص بسیار داریم که مجبور به تعطیلی واحدهای تولیدی خود شده اند.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

عرب اضافه کرد: در کنار یک واحد تولیدی بزرگ چندین کارگاه کوچک قرار دارند که این دو بخش در کنار یکدیگر فعالیت می‌کنند. اگر چرخ کارگاه‌های کوچک نچرخد کارگاه‌های بزرگ با مشکل - لرزه گیر لاستیکی اراک - برخورد می‌کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با - لرزه گیر لاستیکی اراک - اشاره به اینکه باید مواد اولیه به وفور در اختیار تولیدکننده قرار گرفته و ماشین آلات بروز به آنها داده شود، اظهار داشت: بنده در جلسه تولیدکنندگان با رهبری تأکید کردم - لرزه گیر لاستیکی اراک - که امروز تولیدکنندگان با دژ مستحکم قوانین روبرو هستند که باید این مشکل برطرف شود. مگر می شود با قوانین سال - لرزه گیر لاستیکی اراک - 46 کار تولیدی کرد؟

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این تولیدکننده کفش اضافه کرد: اگر تأمین ماشین آلات واحدهای تولیدی به موقع صورت بگیرد ما می توانیم از تمام پتانسیل این حوزه بهره مند و بازیگر اصلی صادرات در منطقه باشیم . البته در حال حاضر نیز جایگاه تولیدکننده ایرانی در منطقه بسیار بالاست اما ما با توجه به پتانسیل خود باید نقش آفرینی زیادی در کشورها داشته باشیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن