لرزه گیر شیراز

جهت خرید انواع فلنج در شیراز و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00027.html
لرزه گیر
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۲

تشدید بی‌انضباطی مالیاتی دولت با تأسیس ۹۰ منطقه ویژه اقتصادی جدید

یک کارشناس اقتصادی با بیان این‌که در شرایط فعلی تصمیم به تبدیل کل کشور به منطقه آزاد درست نیست گفت: با اضافه‌کردن ۹۰ منطقه ویژه اقتصادی به مناطق آزاد فعلی، دولت دچار بی‌انضباطی مالیاتی فراوانی خواهد شد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در استودیوی گفتگوی ویژه خبری شبکه - لرزه گیر شیراز - دو - لرزه گیر شیراز - سیما با بیان این‌که افزایش تعداد مناطق اقتصادی و آزاد، متأثر از نگاه کارشناسی است افزود: شکل‌گیری - لرزه گیر شیراز - 90 منطقه ویژه اقتصادی از سال 95 کلید خورد و تاکنون با کارشناس‌های لازم پیگیری شده و ارتباطی به پایان کار مجلس فعلی در آستانه انتخابات جدید ندارد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وحید شقاقی کارشناس اقتصادی در سوی دیگر استودیو گفت: مناطق آزاد با هدف جذب سرمایه‌گذار خارجی و رونق اقتصادی در داخل کشور ایجاد شد اما تاکنون مناطق آزاد فعلی و موجود هیچ‌کدام از این اهداف را محقق نکرده است. تا زمانی که چالش‌های فعلی حل نگردد ایجاد چالش‌های بعدی راهگشا نخواهد بود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

او همچنین گفت: در شرایط فعلی که کشور مشکلات مالیاتی و اقتصادی فراوان دارد آیا درست است که تصمیم - لرزه گیر شیراز - به تبدیل کل کشور به منطقه - لرزه گیر شیراز - آزاد گرفته شود؟ با اضافه کردن 90 منطقه ویژه اقتصادی به مناطق آزاد فعلی، - لرزه گیر شیراز - دولت دچار بی‌انضباطی مالیاتی فراوانی خواهد شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

شقاقی با اشاره به امداد و ارقام ثبت‌شده اضافه کرد: عملکرد مناطق آزاد اقتصادی از صفر بیشتر نبوده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

او ادامه داد: آمار - لرزه گیر شیراز - صادرات مناطق آزاد کشور از سال 92 تاکنون حدود 5 میلیارد دلار بوده این در حالی است که درآمد کشور از صادرات غیرنفتی در همان دوره 45 میلیارد دلار - لرزه گیر شیراز - بوده این در حالی است که واردات این مناطق دو برابر صادرات آنها بوده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

شجاعی دیگر کارشناس اقتصادی در ارتباط تصویری با این برنامه گفت: وسعت کنونی مناطق آزاد ایران حدود 12 برابر دیگر کشورهاست.
او تصریح کرد: افزایش تعداد مناطق ویژه اقتصادی با اهداف برنامه ششم توسعه که نگاهی اصلاح‌گرا نسبت به هزینه‌ها و درآمدهای دولت دارد منافات دارد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

صدیف بدری با اعلام موافقت با طرح افزایش تعداد مناطق آزاد اقتصادی - لرزه گیر شیراز - ابراز کرد: برای رونق اقتصادی در کشور نیازمند ارائه مشوق‌هایی همچون معافیت مالیاتی هستیم که از طریق گسترش و افزایش مناطق آزاد تجاری حاصل می‌گردد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

شقاقی با طرح سؤالی مبنی بر اینکه دلیل - لرزه گیر شیراز - و اولویت - لرزه گیر شیراز - گسترش - لرزه گیر شیراز - و افزایش مناطق اقتصادی از سوی مجلس شورای اسلامی آن هم در نزدیکی ایام انتخابات مجلس چیست، تأکید کرد: افزایش تعداد مناطق آزاد مغایر با سیاست‌های - لرزه گیر شیراز - کلی کشور و آمایش سرزمینی است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

او خاطرنشان کرد: بخش اعظم معافیت‌های مالیاتی کشور که بر درآمد مالیاتی دولت اثر مستقیم دارد مربوط به مناطق ویژه اقتصادی می‌شود. با افزایش تعداد این مناطق، درآمد مالیاتی دولت کمتر هم خواهد شد، آیا دولت قصد کسب مالیات دارد یا خیر؟

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

شجاعی کارشناس اقتصادی و مناطق ویژه تجاری در پاسخ به این سؤال که آیا مناطق آزاد اقتصادی، دروازه قاچاق به کشور هستند، گفت: با شکل‌گیری شرکت‌های صوری در مناطق آزاد، در سال‌های گذشته تاکنون 12 هزار شرکت صوری شناسایی شده است که عملاً فعالیتی هم ندارند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

شقاقی نیز با تأیید گفته‌های شجاعی گفت: مناطق آزاد به‌جای سکوی صادرات سکوی واردات - لرزه گیر شیراز - به کشور بوده - لرزه گیر شیراز - و هستند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

صدیف بدری با بیان اینکه حجم قاچاق واردات در مناطق آزاد بسیار کمتر از دیگر مرزهای کشور است افزود: راه‌اندازی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی راهکاری برای جلوگیری از تخلیه شهرها و استان‌های مرزی کشور است. 40 سال - لرزه گیر شیراز - است که روستاها و شهرهای مرزی - لرزه گیر شیراز - کشور را خالی از جمعیت کرده‌ایم. مناطق آزاد انگیزه برگشتن - لرزه گیر شیراز - روستاییان و مرزنشینان به شهرشان است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

محمد فیضی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت: مناطق آزاد جدید در مناطق محرومی که در حال حاضر هم مالیات نمی‌دهند بنا خواهد شد، قصد ما ایجاد تولید در مناطق محروم است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/+

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن