لرزه گیر شهریار

جهت خرید انواع فلنج در شهریار و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00046.html
لرزه گیر
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰

تناقض مالیات‌ستانی از درآمد و مصرف در ایران/رشد اقتصاد درگیر نظام مالیاتی وارونه +جدول

براساس گزارش مرکز پژوهشهای مجلس، درحالی سهم مالیات بر درآمد اشخاص در ایران کمتر از کشورهای صنعتی است، سهم مالیات بر مصرف در کشور فاصله قابل توجهی با این کشورها دارد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، بررسی داده‌های یک گزارش مرکز پژوهشهای مجلس از لایحه بودجه نشان می‌دهد، در حالی که سهم مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی در ایران 14 درصد است این سهم برای دانمارک، 51 درصد، در نروژ - لرزه گیر شهریار - 30 درصد، برای سوئد 36 درصد و در آمریکا 49 درصد است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

از سوی دیگر، سهم مالیات بر مصرف در حالی در ایران حدود 42 درصد است که این مالیات در دانمارک - لرزه گیر شهریار - 31 درصد، در نروژ 26 درصد، در سوئد 28 درصد و در امریکا فقط 23 درصد است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

به عبارت ساده‌تر در کشورهای منتخب در جدول زیر در حالی که مالیات بیشتری از درآمد - لرزه گیر شهریار - افراد گرفته می‌شود مالیات کمتری از مصرف وصول می‌شود. به این ترتیب با افزایش مصرف، تولید نیز در این کشورها رونق گرفته است. این درحالی است که این مکانیزم در ایران کاملا معکوس عمل می‌کند و در حالی که سهم مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی بسیار پایین است سهم مالیات بر مصرف بالاتر از کشورهای منتخب است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

لرزه گیر شهریار

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

همان گونه که در جدول بالا قابل مشاهده است، سهم مالیات بر درآمد در اکثر کشورها بسیار پایین - لرزه گیر شهریار - تر از ایران است و برعکس سهم مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی در کشورهای دیگر از ایران بالاتر است. این موضوع خود مؤید این مسئله است که نبود چنین مالیاتی در کشور  به ضرر تولیدکننده‌ها تمام شده است؛ طبعا این موضوع رشد اقتصادی را نیز تحت تأثیر خود قرار - لرزه گیر شهریار - داده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای - لرزه گیر شهریار - پیام/

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن