لرزه گیر دما بالا ساری

جهت خرید انواع فلنج در ساری و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00340.html
لرزه گیر
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

کارت بازرگانی برای هر کسی صادر نشود/ وزارت صمت کوتاهی کرده است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: سابقه، تجربه‌کاری، تمکن مالی و... باید معیار باشند تا به راحتی کارت بازرگانی برای هر کسی صادر نشود و راه قاچاق کالا از این طریق مسدود شود. وزارت صمت نیز در این خصوص کوتاهی کرده است.

رضا شیران خراسانی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، پیرامون لزوم عملیاتی شدن قانون مبارزه با قاچاق - لرزه گیر دما بالا ساری - کالا در کشور گفت: قاچاق کالا در کشور عموما به صورت سازمان یافته انجام می‌شود. این پدیده در حال حاضر در مناطق آزاد و گمرکات کشور به وسیله کانتینرها - لرزه گیر دما بالا ساری - و سایر ادوات صورت می‌گیرد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی ادامه داد: برای جلوگیری از پدیده مذکور - لرزه گیر دما بالا ساری - قانون مبارزه با قاچاق کالا سال 1392 در مجلس شورای اسلامی تصویب شد. بعد از تصویب قانون مقرر شد سامانه‌ای برای افزایش کنترل و - لرزه گیر دما بالا ساری - نظارت‌ها راه‌اندازی شود و دستگاه‌های متولی هر کدام پیشرفت کارهایشان را در - لرزه گیر دما بالا ساری - سامانه اعلام کنند. متاسفانه با گذشت 6 سال از تصویب قانون، سامانه مذکور هنوز عملیاتی نشده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

نماینده مردم خراسان شمالی درخصوص باره علت تعلل در نهایی شدن سامانه گفت: از 157 گمرک فعال در کشور متاسفانه درصد قابل توجهی، مجهز به سامانه‌های یکپارچه‌سازی اطلاعات، دستگاه ایکس‌ری و سایر ادوات لجستیکی نیستند. به همین دلیل شاهد عدم رصد دقیق کالاهای ترانزیتی گمرکات هستیم.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

شیران در پاسخ به اینکه آیا مجلس برای کاهش قاچاق کالا در مناطق آزاد و - لرزه گیر دما بالا ساری - گمرکات برنامه‌ای دارد، - لرزه گیر دما بالا ساری - گفت: بر اساس گزارشات، بخشی از قاچاق کالا کشور در مناطق آزاد و گمرکات صورت می‌پذیرد. این موضوع در مجلس بارها مطرح و بررسی شده است. نیازمند برنامه‌ریزی دقیقی در این زمینه هستیم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در پاسخ به اینکه چرا - لرزه گیر دما بالا ساری - وزارت صمت رتبه‌بندی کارت‌های بازرگانی را  به اتاق بازرگانی واگذار کرده است، گفت: طبق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز وظیفه صدور، تمدید، ابطال و رتبه‌بندی کارت‌های بازرگانی با وزارت صمت است. نیازمند تعریف شاخص‌ها و تغییراتی در این زمینه برای بازرگانان هستیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: سابقه، تجربه‌کاری، تمکن مالی و... باید معیار باشند تا به راحتی کارت بازرگانی برای هر کسی صادر نشود و راه قاچاق کالا از این طریق مسدود شود. وزارت صمت نیز در این خصوص - لرزه گیر دما بالا ساری - کوتاهی کرده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن