لرزه گیر دما بالا آما

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00285.html
لرزه گیر
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

تداوم صادرات فرش دستباف ایران به آمریکا/ خریداران فرش ایرانی تسهیلات می‌گیرند

رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: به صورت رسمی صادرات فرش ایران به آمریکا تحریم شده اما صادرکنندگان ایرانی با روابطی که دارند به صورت غیررسمی صادرات خود را به این کشور ادامه می‌دهند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرشته دستپاک در نشست خبری صبح امروز با اشاره به صحبتهای مقام معظم رهبری در هفته گذشته - لرزه گیر دما بالا آما - با - لرزه گیر دما بالا آما - اقتصاددانان و تولیدکنندگان، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان خود تأکید کردند که - لرزه گیر دما بالا آما - مشکلات مملکت زمانی حل می‌شود که رونق اقتصاد و تولید داخل رخ دهد و بتوانیم به سمت اقتصاد - لرزه گیر دما بالا آما - بدون نفت حرکت کنیم.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی با اشاره به اینکه فرش دستباف کالایی است که در همه شرایط اقتصادی به کمک اقتصاد کشور آمده، گفت: این کالا به عنوان یک کالای استراتژیک بوده و در دورترین روستاهای کشور نیز تولید این کالا - لرزه گیر دما بالا آما - انجام می‌شود. 80 درصد تولیدات این حوزه صادر می‌شود و تنها 20 درصد آن برای مصرف داخل کشور وارد - لرزه گیر دما بالا آما - بازار ایران می‌شود که باید این سهم را افزایش دهیم.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

رئیس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه استفاده از فرش دستباف تأثیر زیادی در سلامت جسمی افراد دارد، خاطرنشان کرد: کار مشترکی با پژوهشگاه مغز و اعصاب دانشگاه شهید بهشتی برای بررسی نقش فرش دستباف و تأثیر آن در درمان بیماری‌های روحی در حال انجام است تا بتوانیم استفاده فرش دستباف ایرانی را در داخل و خارج از کشور توسعه دهیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

دستپاک با تأکید براینکه فرش ایرانی نباید در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار می‌گرفت، گفت: نخستین کالایی که بعد از نفت - لرزه گیر دما بالا آما - در فهرست - لرزه گیر دما بالا آما - تحریم‌ها قرار گرفت فرش دستباف ایرانی بود که نباید تحریم می‌شد و برهمین اساس مرکز ملی فرش ایران درنظر دارد در کنار تشکلها و ان جی او هایی که در این حوزه وجود دارد، تشکل‌های غیردولتی دیگری را در این حوزه راه اندازی کند تا بتوانند نقش و بازار این کالا را توسعه دهد. برهمین اساس 29 منطقه در این حوزه ثبت جهانی شده که 22 منطقه دیگر را نیز در حال ثبت جهانی در تولید فرش دستبافت ایرانی داریم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی در خصوص پیمان سپاری ارزی فرش دستباف اظهار داشت: پیش از این زمان پیمان سپاری ارزی فرش‌های صادراتی 7 ماه بود که وزیر صمت با ارائه درخواست بانک مرکزی - لرزه گیر دما بالا آما - این زمان را به یک سال افزایش داد. برهمین اساس - لرزه گیر دما بالا آما - صادرکنندگان یک سال مهلت دارند ارز حاصل از صادرات خود را وارد کشور کنند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

رئیس مرکز ملی فرش ایران با اشاره به فرش‌های مرجوعی به کشور تصریح کرد: فضای واردات فرشهای مرجوعی صادر شده از - لرزه گیر دما بالا آما - کشور مناسب نبوده و صادرکنندگان در این خصوص - لرزه گیر دما بالا آما - با مشکلاتی روبرو بودند اما وزیر صنعت با توجه به دستوری که به گمرک کشور ارائه کرده درخواست داشتند که واردات فرش‌های صادرشده و به نوعی فرشهای - لرزه گیر دما بالا آما - مرجوعی به کشور تسهیل شود و به جای اینکه به کشور ترکیه برگردد وارد ایران - لرزه گیر دما بالا آما - شود.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

دستپاک خاطرنشان کرد: موضوع بیمه بافندگان فرش دستپاک در سال 98 برعهده بیمه تأمین اجتماعی گذاشته شد ولی با توجه به کمبود بودجه هنوز این موضوع عملیاتی نشده به همین منظور قرار است بیمه عشایر روستایی وظیفه بیمه بافندگان فرش را برعهده بگیرد و همه امکانات و تسهیلاتی که قرار بود از طریق بیمه تأمین اجتماعی داده شود، با امضای تفاهم نامه بیمه عشایر روستایی این مسئولیت را برعهده دارد. 

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی در خصوص بیمه درمانی بافندگان فرش نیز گفت: بیمه سلامت آمادگی خود را برای انجام بیمه درمانی بافندگان فرش اعلام کرده و این - لرزه گیر دما بالا آما - موضوع نیز در حال انجام است - لرزه گیر دما بالا آما - تا مشکل بیمه بافندگان حل - لرزه گیر دما بالا آما - شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه درست است 30 درصد صادرات کشور به آمریکا بوده که در حال حاضر به دلیل تحریم‌ها حذف شده است، تصریح کرد: در سال 97 بعد از آمریکا، آلمان با 12 درصد بیشترین واردکننده فرش دستباف ایرانی بوده ولی در سال 98 بعد از تحریم آمریکا نخستین کشور واردکننده فرش دستباف ایرانی کشور ژاپن است. اما با - لرزه گیر دما بالا آما - توجه به اینکه به صورت رسمی - لرزه گیر دما بالا آما - صادرات با آمریکا تحریم شده اما صادرکنندگان ایرانی با روابطی که دارند به صورت غیررسمی صادرات خود را به این کشور ادامه می‌دهند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*خریداران فرش ایرانی تسهیلات می‌گیرند

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مرکز ملی فرش ایران با اعلام این خبر که در نظر داریم به منظور تشویق مردم به خرید فرش ایرانی با کمک بانک کشاورزی و صندوق کار آفرین امید تسهیلات بدون بهره ای را به آنها اعطا کنیم ، گفت: این تسهیلات در قالب کارتهای اعتباری به خریداران فرش ایرانی داده شود و علاوه بر بانک کشاورزی - لرزه گیر دما بالا آما - و صندوق کار آفرین، بانک صنعت و معدن نیز برای حمایت از این طرح اعلام آمادگی کرده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن