لرزه گیر تبریز

جهت خرید انواع فلنج در تبریز و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00024.html
لرزه گیر
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

فروش۴۰ هزار میلیارد تومان اموال دولت با ترک تشریفات قطعا مفسده بزرگ است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به پیش بینی فروش ۴۰ هزار میلیارد تومان اموال مازاد دولت با ترک تشریفات در لایحه بودجه ۹۹ گفت: باید در مجلس جلوی ترک تشریفات گرفته شود والا قطعاً مفسده بزرگی پشت این واگذاری‌ها است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم گفت: بودجه سال 99 یک بودجه انقباضی است و در آن - لرزه گیر تبریز - چهار محور به منظور تامین - لرزه گیر تبریز - منابع در نظر گرفته شده است که بخش کمی از محل درآمدهای نفتی و مابقی از طریق فروش اوراق قرضه، مالیات و فروش اموال دولتی تامین خواهد شد.با توجه به آن که - لرزه گیر تبریز - به نظر می‌رسد در سال آینده صد هزار میلیارد تومان کسری بودجه خواهیم داشت، این میزان کسری بودجه می تواند مشکلات جدی به همراه داشته باشد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

ناصر موسوی لارگانی افزود: اگر برنامه ریزی - لرزه گیر تبریز - دقیق تری صورت نگیرد با توجه به کسری - لرزه گیر تبریز - بودجه موجود، در سال آینده به طور کلی کار عمرانی نخواهیم داشت. بخشی از این مسئله به دلیل هزینه های سنگین حقوق و مزایای کارکنان دولت است که نمی توان از آنها فرار کرد اما برخی هزینه‌ها غیر - لرزه گیر تبریز - ضروری است برای مثال در بودجه سال آینده، بودجه نهاد ریاست جمهوری به شکل چشمگیری افزایش داشته است که این هزینه‌ها بعضاً صرف ماموریت‌های غیرضرور خارجی و دیگر تشریفات می‌شود. برای عبور از تحریم‌های ظالمانه این هزینه‌های اضافی - لرزه گیر تبریز - باید حذف شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی گفت: اگر امسال بتوانیم این مهم را به انجام برسانیم (عبور از تحریم‌ها)، دشمنان که خیلی تلاش کردند ناامید خواهند شد چراکه آنها تمام برنامه‌ریزی‌ها و تلاش خود را روی مسائل اقتصادی متمرکز کرده‌اند، زیرا - لرزه گیر تبریز - در زمینه شبیخون فرهنگی و - لرزه گیر تبریز - یا شاید مواد مخدر، نتوانستند تاثیری در انقلاب مردم و استقامت مردم ایجاد کنند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

نماینده مردم فلاورجان - لرزه گیر تبریز - در ادامه گفت، در فتنه بنزینی که اخیراً رخ داد، شاید بخش زیادی از مشکلات پیش آمده به دلیل بی تدبیری، عدم برنامه‌ریزی و اطلاع رسانی صحیح به مردم به وجود آمد ولی دشمن برای سؤ استفاده از این موقعیت شاید از ماه‌ها قبل برنامه‌ریزی کرده بود ولی با حضور مردم در صحنه این حرکت در نطفه خفه شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی گفت، مردمی که با هرگونه فشاری از انقلاب فاصله نگرفته‌اند اما هم‌اکنون دشمنان به دنبال این مسئله هستند که این مردم را با فشارهای سنگین اقتصادی به زانو درآورند که البته در برخی مواقع مسئولین خودمان با بعضی رفتارها و عملکردهای خودشان آب به آسیاب دشمن می‌ریزند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص دو نرخی شدن بنزین نیز گفت، بارها اعلام کردند که دو نرخی بودن بنزین فساد ایجاد می‌کند، همین - لرزه گیر تبریز - الان شما در خیلی از پمپ بنزین‌ها که بروید، می‌گویند بنزین 2500 تومانی هم داریم، یعنی آن کسانی که الان کارت سوخت دارند یا وسایلی دارند که سهمیه بیشتری دارند، دست از کار کشیده‌اند (و می‌گویند چرا کار کنیم وقتی می‌توانیم راحت هر لیتری هزار تومان درآمد داشته باشیم) اگر 60 لیتر هم بفروشند، 60 تومان درآمد دارند.کسانی که این همه دم از فساد در نتیجه دو نرخی بودن بنزین زدند، خودشان این موضوع را اجرا کردند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این نماینده - لرزه گیر تبریز - مجلس در خصوص گرانی‌های اخیر نیز گفت، در همین هفته‌هایی که قیمت بنزین افزایش یافت، وزیر ضعیف و - لرزه گیر تبریز - نا‌توان صنعت، معدن و تجارت صد مصاحبه کرد که هیچ کالایی را حق ندارید افزایش قیمت بدهید و این مسئله را در بوق و کرنا کردند اما هم‌اکنون شاهد هستیم که قیمتها چند برابر شده است. در حال حاضر که گرانی‌ها برای مردم مشکل ایجاد کرده، ما باید سعی کنیم در بودجه - لرزه گیر تبریز - 99 آن هزینه‌های غیرضروری که دولت درحال ایجاد آن است، جلویش گرفته شود و مصوب نشود. چرا باید در شرایطی که مردم مشکل دارند و تورم به منتهای خود رسیده شاهد افزایش حقوق 15 درصدی باشیم اما از طرف دیگر بودجه نهاد - لرزه گیر تبریز - ریاست جمهوری افزایش چشمگیری داشته باشد. مردم شاهد این مسئله هستند و نگرانند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

موسوی لارگانی در - لرزه گیر تبریز - پاسخ به طرح فروش 40 هزار میلیارد تومان از اموال دولت در لایحه بودجه 99 با ترک تشریفات گفت، قطعاً اگر چنین - لرزه گیر تبریز - مسئله‌ای باشد یک مفسده بزرگ پشت آن است و با توجه به تلاش‌های ریاست - لرزه گیر تبریز - محترم قوه قضاییه در مبارزه با فساد، ما اگر جلوگیری کنیم از فسادی که ایجاد می‌شود، - لرزه گیر تبریز - هزینه‌ها برای کشور به مراتب خیلی کم‌تر از آن است که هر روز خبر به وجود آمدن یک مفسده اقتصادی شنیده شود و مردم را ناامید کند، اعتماد مردم را نسبت به نظام سلب - لرزه گیر تبریز - کند. جلوی این مفسده باید گرفته شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی در ادامه افزود، امکان ندارد ما 40 هزار میلیارد تومان اموال دولتی را به فروش برسانیم آن هم با ترک تشریفات. مشخص است که به نور چشمی‌ها، آقازاده‌ها، دامادها و افرادی که در گذشته آمدند و کارخانه‌های بزرگ را ارزان به آنها فروختند، اینها را هم به همان افراد واگذار می‌کنند. قطعاً باید در مجلس - لرزه گیر تبریز - تاکید شود که مراحل قانونی برای واگذاری این اموال انجام شود و جلوی ترک - لرزه گیر تبریز - تشریفات گرفته شود والا - لرزه گیر تبریز - قطعاً مفسده بزرگی پشت این واگذاری‌ها است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن