لرزه گیر ایلام

جهت خرید انواع فلنج در ایلام و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00025.html
لرزه گیر
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶

زمان توقف تولید پراید و پژو ۴۰۵ اعلام شد

معاون نظارت سازمان استاندارد با بیان اینکه براساس استانداردهای جدید تولید ۴ مدل خودرو متوقف خواهد شد، افزود: خودروی پژو ۴۰۵ در تاریخ اول تیرماه ۹۹ دیگر تولید و شماره گذاری نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، وحید مرندی مقدم امروز در نشستی خبری با - لرزه گیر ایلام - اعلام اینکه از سال 96 استاندارهای خودرو به 85 گانه ارتقا پیدا کرد، اظهارداشت: در خودروهای داخلی اعمال این استانداردهای جدید در 3 مرحله اعمال شد به نحوی که نخستین مرحله اول دی ماه 96 دومین مرحله اول دی ماه 97 و مرحله سوم امروز ( اول دی ماه 99) اجرایی شد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی با بیان اینکه براساس استانداردهای جدید تولید 4 مدل خودرو متوقف خواهد شد، افزود: خودروی پژو 405 در تاریخ اول تیرماه 99 دیگر تولید و شماره گذاری نخواهد شد و فقط مجوز تولید به صورت گاز سوز آنهم برای استفاده تاکسی و محدود دارد.

معاون نظارت سازمان استاندارد اضافه کرد: - لرزه گیر ایلام - علاوه بر این تولید خودروهای پراید111 ، پراید 131 و پراید 132 هم در تاریخ اول مرداد ماه سال 99 متوقف خواهد شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی - لرزه گیر ایلام - در خصوص تکلیف خریداران خودرو که این - لرزه گیر ایلام - روزها در - لرزه گیر ایلام - پیش فروش شرکت های خودرو ساز شرکت می کنند، گفت: بعد از تاریخ های عنوان شده به هیچ عنوان این محصولات تولید و شماره گذاری نخواهد شد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

معاون رئیس سازمان ملی استاندارد همچنین - لرزه گیر ایلام - در مورد - لرزه گیر ایلام - جزئیات مطابقت بنزین توزیعی در کشور با استانداردها ،گفت:‌ بنزین را در فصل گرم و سرد مورد آزمون قرار می‌دهیم که نمونه برداری‌های فصل سرد انجام شده ولی هنوز نتایج آزمون نهایی نشده است. در مورد نمونه‌برداری‌های فصل گرم نیز باید بگوییم که در کل کشور میزان بنزن موجود در بنزین سوپر 0.5 است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی افزود: در مورد گوگرد موجود در بنزین توزیعی در کشور نیز در بنزین سوپر عدد 15.1 و در بنزین استاندارد عدد 14.82 گزارش شده که این رقم برای بنزین معمولی 29.53 بوده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

معاون - لرزه گیر ایلام - رئیس سازمان ملی استاندارد، تصریح  کرد: میزان - لرزه گیر ایلام - استاندارد اکتان عدد 95 است که در آزمون‌های انجام شده برای بنزین سوپر 95، بنزین استاندارد 92.4 و بنزین معمولی 88.1 گزارش شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

معاون رئیس سازمان ملی استاندارد در مورد وضعیت بنزین توزیعی در تهران گفت:‌ میزان گوگرد موجود در سوپر تهران 14 و برای بنزین استاندارد 24.9 است. در مورد بنزن نیز برای بنزین سوپر تهران 0.4 و برای بنزین استاندارد 0.6 گزارش شده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

مرندی‌مقدم در ادامه با اشاره به اینکه حداکثر مجاز گوگرد در بنزین استاندارد قبلی 300 پی پی ام بوده است،‌ افزود: استانداردهای - لرزه گیر ایلام - فعلی در واقع همان استاندارد یورو 4 اروپا نیست بلکه معادل با استاندارد یورو 4 است و یک استاندارد ملی در این مورد تدوین شده است به نحوی که برای استانداردهای جدید بنزین معادل با استاندارد یورو 5 عمل خواهیم کرد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن