لرزه گیر اهواز

جهت خرید انواع فلنج در اهواز و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00026.html
لرزه گیر
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

پیش بینی کسری بسیار بزرگ بودجه عربستان با قیمت بسیار پایین نفت

بانک جهانی هشدار داد قیمت بسیار پایین نفت می‌تواند باعث کسری بسیار بزرگی در بودجه عربستان شود و نسبت بدهی دولت به تولید ناخالص داخلی این کشور را در ۲۰۲۳ تا بیش از ۴۰ درصد افزایش دهد.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از نشنال بیزینس، موسسه مالی بین المللی وابسته به بانک جهانی اعلام کرد انتظار می رود رشد غیر نفتی عربستان بزرگترین اقتصاد عرب در 2020، 2.7 درصد باشد. فعالیت اقتصادی بخش خصوصی در عربستان تحت حمایت کاهش نرخ بهره بهبود یافته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 شاخص مدیران خرید عربستان که نشان دهنده سلامت اقتصاد غیر نفتی است، در نوامبر تا 58.6 افزایش یافت که بالاترین حد طی چهار سال گذشته است. سازمان مالی بین المللی اعلام کرد فعالیت اقتصادی بخش خصوصی غیر نفتی عربستان شتاب گرفته است. رشد اعتبار در این کشور هم بالا رفته و در اکتبر به 3.5 درصد سالانه رسید - لرزه گیر اهواز - که باعث - لرزه گیر اهواز - بهبود وام دهی برای ساخت و ساز و تولید شد. این دو از محرکهای رشد اقتصاد غیر نفتی در عربستان هستند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

گاربیس ایرادیان، اقتصاددان ارشد خاورمیانه و آفریقای شمالی در موسسه مالی بین المللی گفت:« - لرزه گیر اهواز - ما انتظار داریم کل تولید ناخالص داخلی عربستان - لرزه گیر اهواز - از 0.3 درصد 2019 تا 1.9 درصد در 2020 رشد کند چون پیش‌بینی می‌شود تولید نفت - لرزه گیر اهواز - خام هم افزایش کمی داشته باشد».

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی اشاره کرد رکود اقتصادی در 2019 اساساً به دلیل کاهش 4.5 درصدی تولید - لرزه گیر اهواز - نفت خام به خاطر قرارداد کاهش تولید اوپک و متحدانش و حمله به تاسیسات نفتی آرامکو در سپتامبر بود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 طبق این گزارش، بودجه عربستان تا 2023 متعادل خواهد شد. دورنمای مالی نسبت به چند ماه گذشته ایمن تر است چون دولت هزینه ها را کاهش داده و قیمت نفت کمی بالاتر از 60 دلار در هر بشکه رسیده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

ولی قیمت بسیار پایین نفت می‌تواند باعث کسری - لرزه گیر اهواز - بسیار - لرزه گیر اهواز - بزرگی شود و نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی دولت را در 2023 تا بیش از 40 درصد افزایش دهد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 به گفته‌ ایرادیان:« در حالی که پیشرفت هایی به دست آمده، این منطقه - لرزه گیر اهواز - باید اصلاحات عمیق تری - لرزه گیر اهواز - برای تقویت فضای تجاری، بهبود رقابت پذیری و افزایش تنوع و اشتغال زایی داشته باشد».

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

 انتهای پیام/81

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن