لرزه گیر ارزان

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00037.html
لرزه گیر
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

رئیس جمهور چین: مرحله اول قرارداد تجاری به نفع آمریکا و چین است

رئیس جمهور چین گفت:« مرحله اول قرارداد اقتصادی و تجاری که بین آمریکا و چین بسته شده به نفع هر دو طرف و کل دنیاست. هم بازارهای آمریکا و هم بازارهای چین و کل دنیا پاسخ مثبتی به این قرارداد داده اند».

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از سی ان بی سی، شی جین پینگ رئیس جمهور چین گفت - لرزه گیر ارزان - مرحله اول قرارداد تجاری هم به نفع چین است و هم به نفع آمریکا.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 وی گفت:« مرحله اول قرارداد اقتصادی و تجاری که بین آمریکا و چین بسته شده به نفع - لرزه گیر ارزان - هر دو طرف و کل دنیاست. هم بازارهای آمریکا و هم بازارهای چین و کل دنیا  پاسخ مثبتی به این قرارداد داده اند. آمریکا قصد دارد ارتباط نزدیکی با چین داشته باشد و سعی می کند هر چه زودتر این قرارداد را امضا کند».

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

شی  مکالمه تلفنی را که روز جمعه با دونالد ترامپ در مورد قرارداد تجاری داشته تایید کرد. ترامپ گفته بود که آنها یک مکالمه بسیار خوب داشته اند و چین خرید مقادیر بسیار زیادی از محصولات کشاورزی آمریکا را آغاز کرده و ترتیبات امضای یک قرارداد رسمی در حال آماده شدن است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

هنوز جزئیات این قرارداد تجاری منتشر نشده است. دو کشور هفته گذشته اعلام کردند در مورد متن قرارداد به توافق رسیده‌اند که شامل لغو برخی عوارض و افزایش خرید محصولات کشاورزی می شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 شی در مورد مداخله اخیر آمریکا - لرزه گیر ارزان - در مسائل تایوان، هنگ کنگ، شین جیانگ و تیبت ابراز نگرانی کرد و - لرزه گیر ارزان - گفت این اقدامات آمریکا مداخله در امور داخلی چین است و  به منافع چین آسیب می رساند و به - لرزه گیر ارزان - نفع اطمینان و همکاری دو جانبه نیست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 کاخ سفید در ماه اکتبر یک سری از شرکت‌های چینی را - لرزه گیر ارزان - به خاطر نقض - لرزه گیر ارزان - عامدانه حقوق بشر علیه اقلیت مسلمان شین جیانگ در لیست سیاه قرار داد. ترامپ - لرزه گیر ارزان - همچنین - لرزه گیر ارزان - اخیراً دو لایحه در حمایت از معترضان هنگ کنگ علی رغم مخالفت های پکن امضا کرده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

شی گفت قصد - لرزه گیر ارزان - دارد با ترامپ در ارتباط باشد تا در مورد روابط دوجانبه و مسائل - لرزه گیر ارزان - بین المللی مکالمه کنند و روابط بین چین و آمریکا را بر اساس همکاری و ثبات پیش ببرند.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 انتهای پیام/72

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن