لرزه گیر اردبیل

جهت خرید انواع فلنج در اردبیل و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00038.html
لرزه گیر
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵

فرانسه گوگل را ۱۵۰ میلیون یورو جریمه کرد

فرانسه گوگل را ۱۵۰ میلیون یورو (۱۶۸ میلیون دلار) به خاطر سوء استفاده از قدرتش در برخورد با تبلیغات کنندگان جریمه کرد و اعلام کرد این شرکت قوانین مبهمی دارد و آنها را به خواست خود تغییر میدهد.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، - لرزه گیر اردبیل - فرانسه در روز جمعه گوگل را 150 میلیون یورو (168 میلیون دلار) به خاطر سوء استفاده از قدرتش در برخورد با تبلیغات کنندگان جریمه کرد و اعلام کرد این شرکت قوانین مبهمی دارد و آنها را به خواست خود تغییر میدهد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

روز به روز بازرسی ها در مورد فعالیت های تجاری شرکت گوگل در دو طرف اقیانوس اطلس افزایش می یابد.گوگل اعلام کرد که درخواست استیناف میدهد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 تحقیقات - لرزه گیر اردبیل - فرانسه که به دنبال شکایت شرکت فرانسوی گیبمدیا آغاز شده بود، چهار سال طول کشید. این شرکت یک سری از وب سایتهای ارائه دهنده پیش بینی وضع - لرزه گیر اردبیل - هوا، اطلاعات شرکتی و کتاب های راهنما را مدیریت می کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

گیبمدیا گوگل را متهم به بستن حساب «گوگل ادز» آن بدون اطلاع قبلی کرده است. هیئت نظارتی فرانسه اعلام کرد گوگل با تغییر اختیاری قوانین خود از قدرت خود در بازار سوء استفاده کرده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 فرانسه اعلام کرد گوگل در مورد تعیین قوانین «گوگل ادز» قابل پیش‌بینی و هدفمند نیست.  گوگل - لرزه گیر اردبیل - با دارا بودن حدود 90 درصد سهم بازار در تجارت آنلاین، مسئولیت دارد دسترسی عادلانه‌ای به گوگل ادز فراهم کند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

«  یکی از بزرگترین اصول قانون رقابت این است که قدرت زیاد مسئولیت زیاد هم به دنبال دارد».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 گوگل اعلام کرد دلیل بستن حساب گیبمدیا این بوده که این شرکت برای - لرزه گیر اردبیل - وب سایت هایی تبلیغ می کرده که مردم را فریب می دادند برای خدماتی که صورت حساب های نا مشخصی دارند پرداخت داشته باشند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 گوگل طی بیانیه ای اعلام کرد:« ما این نوع تبلیغات را در سیستم خود نمی‌خواهیم بنابراین - لرزه گیر اردبیل - حساب گیبمدیا را بستیم و درآمد تبلیغاتی آن را برای حفاظت از مشتریان - لرزه گیر اردبیل - از - لرزه گیر اردبیل - دست دادیم».

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

 هیئت نظارت بر حفاظت اطلاعات فرانسه در ژانویه گوگل را 50 میلیون یورو برای نقض - لرزه گیر اردبیل - قوانین حریم خصوصی آنلاین اتحادیه اروپا جریمه کرده بود.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

 انتهای پیام/69

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن