لرزه گیر اراک

جهت خرید انواع فلنج در اراک و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00012.html
لرزه گیر
۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

اعتراض تولیدکنندگان فولاد به عدم تغییر قیمت پایه فولاد/ با ضرر تولید می‌کنیم

یک عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با بیان اینکه تمام هزینه های تولید فولاد افزایش یافته و نمی‌توان با عدم تغییر قیمت‌ها فعالیت تولیدی کرد، گفت: نمی‌دانیم براساس کدام استدلال وزارت صنعت اقدامی برای تغییر قیمت پایه فولاد انجام نمی‌دهد.

بهادر احرامیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، با انتقاد از صحبت‌های اخیر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت که اعلام کرده" این وزارتخانه هیچگونه برنامه ای برای تغییر روش تعیین قیمت پایه - لرزه گیر اراک - فولاد و سایر فلزات در دستور کار ندارد و همان فرمول قبلی پا - لرزه گیر اراک - برجاست"، اظهارداشت: با وجود تمام نامه نگاری ها با وزارت صنعت این تصمیم نامناسب اعمال شده است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی با بیان اینکه تمام هزینه های تولید فولاد افزایش یافته و نمی‌توان با عدم تغییر قیمت‌ها فعالیت تولیدی کرد، افزود: هزینه‌های تولید فولاد بسیار بالا است و قیمت گذاری‌ها به هیچ عنوان جوابگوی هزینه هانیست. البته ما مخالف کاهش قیمت‌ها نیستیم اما اگر کالایی - لرزه گیر اراک - کمتر از قیمت تمام خود به فروش رود به طور - لرزه گیر اراک - حتم تولیدکننده  و مصرف کنندگان را با ضرر روبه رو خواهد شد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

این عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد، افزود: قیمت محصولات فولادی باید با محاسبه ارز - لرزه گیر اراک - نیمایی و قیمت جهانی تعیین شود تا در نهایت تولیدکننده امکان فعالیت و توسعه محصولات را داشته باشد. اما متأسفانه هنوز در این رابطه اقدام اجرایی - لرزه گیر اراک - صورت نگرفته است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با اعلام اینکه در صورت عدم تغییر در قیمت پایه فولاد واحدهای تولیدی در ورطه ضرر قرار خواهند گرفت، گفت: امروز واحدهای تولیدی با وجود مشکلات صادراتی مجبور به کاهش ظرفیت هستند. با توجه به - لرزه گیر اراک - این اوضاع نمی‌دانیم براساس کدام استدلال - لرزه گیر اراک - وزارت صنعت اقدامی برای تغییر قیمت پایه فولاد انجام نداده و حتی بر ثبات قیمت های فعلی پافشاری هم دارد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن