لرزه گیر آکاردئونی یزد

جهت خرید انواع فلنج در یزد و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00366.html
لرزه گیر
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

توقف عرضه لاستیک به بهانه گرانی سوخت تکذیب شد

سخنگوی انجمن صنعت تایر گفت: روزانه میلیاردها تومان هزینه صرف تولید تایر در کارخانجات می‌شود مگر می شود عرضه محصول به بازار متوقف شود؟ ما حتما این اتهام را پیگیری و شکایت خواهیم کرد.

مصطفی تنها در گفت - لرزه گیر آکاردئونی یزد - وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در واکنش به صحبت‌های خسته‌بند یکی از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی که معتقد است "کارخانجات تولید لاستیک اعلام کرده اند که تا زمان افزایش قیمت لاستیک به دلیل گران شدن نرخ سوخت از توزیع این محصولات خودداری خواهند کرد"، اظهار داشت: این یک اتهام بزرگ به صنعت تایر کشور است و این نماینده باید برای اثبات ادعای خود مدرک بیاورد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با بیان اینکه این اظهارات بیشتر هواداری از واردات و مقابله با تولید ملی است، افزود: امروز - لرزه گیر آکاردئونی یزد - صنعت تایر با وجود تمام مشکلات به چرخه تولید ادامه داده و تأخیری در عرضه محصول به بازار نداشته است.من نمی دانم این نماینده مجلس براساس کدام استدلال - لرزه گیر آکاردئونی یزد - مدعی است عرضه لاستیک به بازار متوقف شده است؟ شاید دلالان بازار تایر منبع اطلاعات این گونه اخبار هستند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

سخنگوی - لرزه گیر آکاردئونی یزد - صنعت تایر اضافه - لرزه گیر آکاردئونی یزد - کرد: روزانه میلیاردها تومان هزینه صرف تولید تایر در کارخانجات می‌شود مگر می شود عرضه محصول به بازار متوقف شود؟ ما حتما این اتهام را پیگیری و شکایت خواهیم کرد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسن خسته‌بند در واکنش به کمبود - لرزه گیر آکاردئونی یزد - لاستیک در بازار به دلیل تصمیم جدی کارخانه های تولیدی برای عدم توزیع محصولات، گفته است: - لرزه گیر آکاردئونی یزد - کارخانجات تولید لاستیک اعلام کرده اند که تا زمان افزایش قیمت لاستیک به دلیل گران شدن نرخ سوخت از توزیع این محصولات خودداری خواهند کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: در شرایط کنونی به دلیل مشکلات تأمین ارز، واردات محصول لاستیک کاهش یافته و این فرصت را برای کارخانجات داخلی ایجاد کرده که فضای انحصاری را برای تأمین لاستیک خودروهای داخلی ایجاد کنند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی بر لزوم ورود دستگاه قضا، سازمان تعزیرات حکومتی و وزارت صمت به پرونده احتکار محصول لاستیک توسط کارخانه - لرزه گیر آکاردئونی یزد - های تولیدی تأکید کرد و گفت: در حالی وضعیت اقتصادی کشور مناسب نیست، حال چگونه و با چه جرأتی، کارخانه‌ها از توزیع لاستیک به بازار جلوگیری می کنند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

عضو کمیسیون عمران مجلس به خانه ملت گفت: تصمیم جدید کارخانه های داخلی تولید لاستیک نوعی اخلال در نظام اقتصادی کشور و اقدامات ضدانقلابانه است و باید متناسب با قانون با - لرزه گیر آکاردئونی یزد - این اقدام برخورد شود، زیرا تولیدکننده ای که وطن خود را دوست داشته باشد، از عرضه تولیدات خود به بازار امتناع نمی کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن