لرزه گیر آکاردئونی رشت

جهت خرید انواع فلنج در رشت و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00344.html
لرزه گیر
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

ایران به خودکفایی ۸۵ درصدی در تولید کامیون های کمپرسی دست یافت

مدیرعامل ایران خودرو گفت: در حوزه مواد اولیه در صنعت خودرو ۹۰ درصد داخلی‌سازی کرده‌ایم که در ۱۰ درصد دیگر هم اقلام لازم شناسایی شده و با شرکت ملی صنایع پتروشیمی جهت تولید مواد اولیه لازم مذاکراتی داشته‌ایم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرشاد مقیمی، مدیرعامل ایران خودرو در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه تولید و خرید 150 دستگاه - لرزه گیر آکاردئونی رشت - کمپرسی بین شرکت ایران‌خودرو دیزل و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: - لرزه گیر آکاردئونی رشت - در راستای مأموریت برای ارائه خدمات به داخل کشور و با توجه به اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا از ارکان سازندگی در کشور است، پیش از این مذاکراتی در سطح کارشناسی - لرزه گیر آکاردئونی رشت - بین دو طرف برای تولید کامیون کمپرسی توسط ایران‌خودرو دیزل آغاز شد و طی تفاهمی مقرر شد 700 دستگاه کمپرسی توسط ایران‌خودرو دیزل برای قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) تولید شود.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی افزود: اجرای فاز نخست این تفاهم نامه که تولید و تحویل 150 دستگاه کمپرسی است آغاز شده و در آذرماه 20 دستگاه اول تحویل قرارگاه خواهد شد و در اسفندماه نیز 45 دستگاه آخر فاز نخست تحویل می شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه "به واسطه آنکه تعهدات خود را بتوانیم به موقع انجام دهیم، با جدی شدن مذاکرات، کار تولید را شروع کرده‌ایم"، گفت: تلاش می‌کنیم این کمپرسی‌ها را - لرزه گیر آکاردئونی رشت - در زمانبندی مشخص تحویل قرارگاه دهیم. 

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی ادامه داد: - لرزه گیر آکاردئونی رشت - همچنین تفاهم‌نامه‌ای نیز در حاشیه دیدار - لرزه گیر آکاردئونی رشت - امروز با فرمانده قرارگاه داشتیم که شامل نوسازی و بازسازی ادوات و ماشین‌آلات قدیمی‌تر قرارگاه است که در گام اول به صورت نمونه این کار را انجام - لرزه گیر آکاردئونی رشت - می‌دهیم تا با ارائه موفق - لرزه گیر آکاردئونی رشت - نمونه‌ها، بتوانیم در آن زمینه نیز تفاهم نامه ای به امضا برسانیم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

مدیرعامل شرکت ایران خودرو با بیان اینکه در تولید کامیون های کمپرسی به سهم 85 درصدی در استفاده از توان داخل رسیده‌این، گفت: سالانه می‌توانیم 25 هزار دستگاه از این کامیون‌ها را - لرزه گیر آکاردئونی رشت - تولید کنیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی افزود: میز خودکفایی - لرزه گیر آکاردئونی رشت - جدیدی برای اقلام وارداتی راه‌اندازی شده است که از طریق مشارکت با شرکت‌های دانش‌بنیان بتوانیم اقلام وارداتی را نیز داخلی سازی کنیم.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

مقیمی از - لرزه گیر آکاردئونی رشت - اجرایی شدن طرحی به منظور داخلی‌سازی 87 قطعه از قطعات خودرو خبر داد و گفت: این طرح از بهمن سال گذشته آغاز شده و توانسته‌ایم از مجموع 87 قطعه، تاکنون 37 قطعه را داخلی سازی کنیم و انبوه سازی شده اند - لرزه گیر آکاردئونی رشت - و 11 قطعه نیز در حال تست است - لرزه گیر آکاردئونی رشت - تا به تولید انبوه برسند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی ادامه داد: تاکنون در این بخش 33 میلیون یورو صرفه‌جویی ارزی محقق شده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

مدیرعامل ایران‌خودرو در خصوص تولید داخلی مواد اولیه ساخت خودرو در ایران گفت: در حوزه مواد اولیه در - لرزه گیر آکاردئونی رشت - صنعت خودرو 90 درصد داخلی‌سازی کرده‌ایم که در 10 درصد دیگر هم اقلام لازم شناسایی - لرزه گیر آکاردئونی رشت - شده و با شرکت ملی صنایع پتروشیمی جهت تولید مواد اولیه لازم مذاکراتی داشته‌ایم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن