لرزه گیر آکاردئونی جوشی آما رشت

جهت خرید انواع فلنج در رشت و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 02522.html
لرزه گیر
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

پیش بینیIMF‌ از رشد منفی ۶ و تورم ۳۷.۲ درصدی اقتصاد ایران در سال جدید

صندوق بین المللی پول با برآورد رشد منفی ۳.۹ و تورم ۳۱.۲ درصدی اقتصاد ایران در سال گذشته پیش بینی کرد این رقم در سال جدید به ترتیب به منفی ۶ درصد و ۳۷.۲ درصد برسد.

به گزارش - لرزه گیر آکاردئونی جوشی آما رشت - خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، صندوق بین المللی پول در جدیدترین گزارش خود از سلسله گزارش های چشم انداز اقتصادی جهان رشد اقتصادی ایران در سال 2018 را منفی 3.9 درصد برآورد و پیش بینی کرد اقتصاد ایران در سال 2019 نیز رشد منفی 6 درصدی را تجربه کند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

این نهاد بین المللی پیش بینی کرده است اقتصاد ایران در سال 2020 به رشد بازگردد و رشد 0.2 درصدی را در این سال تجربه کند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

بر اساس - لرزه گیر آکاردئونی جوشی آما رشت - این گزارش نرخ تورم ایران در سال 2018 بالغ بر 31.2 درصد بوده و پیش بینی می - لرزه گیر آکاردئونی جوشی آما رشت - شود این رقم در سال - لرزه گیر آکاردئونی جوشی آما رشت - جاری به 37.2 درصد افزایش یابد و در سال 2020 روند نزولی پیدا کند و به 31 درصد کاهش یابد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

صندوق - لرزه گیر آکاردئونی جوشی آما رشت - بین المللی پول نرخ بیکاری در ایران طی سال 2018 را 13.9 درصد ارزیابی کرده و پیش بینی کرده است طی دو سال آینده وضعیت اشتغال در ایران وخیم تر شده و نرخ بیکاری در سال جاری به 15.4 درصد و در سال آینده به 16.1 درصد برسد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

تراز حساب های جاری ایران نیز که در سال 2018 معادل 4.3 درصد تولید ناخالص داخلی بوده در سال 2019 منفی شده و به منفی 0.4 درصد تولید ناخالص داخلی - لرزه گیر آکاردئونی جوشی آما رشت - و در سال 2020 به منفی 0.6 درصد تولید ناخالص داخلی خواهد رسید.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن