لرزه گیر آکاردئونی آمل

جهت خرید انواع فلنج در آمل و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00352.html
لرزه گیر
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

برخورد شدید با گرانفروشان بدون مماشات/وزیر صمت: اسامی متخلفان اعلام می‌‌شود

وزیر صمت گفت: برخورد‌ها با متخلفان و گرانفروشان در بازار باید جدی و موثر باشد و متخلفان بدانند با تخلفات، مماشات نخواهیم کرد.

به گزارش - لرزه گیر آکاردئونی آمل - شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، رضا رحمانی در چهارمین جلسه ویژه ستاد تنظیم بازار بعد از تصمیم جدید دولت درباره مدیریت جدید مصرف سوخت افزود: با وجود اینکه ذخیره خوبی از کالا‌ها داریم، اما در کنار تمهیدات اولیه از تولید تا مصرف، حضور خود اصناف در نظارت‌ها - لرزه گیر آکاردئونی آمل - لازم است، زیرا امروز هرگونه گرانفروشی و سوء استفاده، ظلم در حق مردم است بنابراین برخورد‌ها باید با متخلفان در محل و در سریعترین زمان ممکن صورت گیرد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برخورد‌ها با متخلفان و گرانفروشان در بازار باید جدی و موثر باشد و متخلفان بدانند با تخلفات، مماشات نخواهیم کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی - لرزه گیر آکاردئونی آمل - اضافه کرد: با همتی که در اصناف مشاهده کردم ان شاء الله تخلفات کمتر و - لرزه گیر آکاردئونی آمل - برخورد‌های کمتری را خواهیم داشت، اما با آن بخش اصناف که مراعات نمی‌کنند انتظار ما از اتحادیه‌ها و اصناف مربوط - لرزه گیر آکاردئونی آمل - این است که - لرزه گیر آکاردئونی آمل - به نحوی برخورد کنند که تخلف دیگر تکرار نشود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وقتی ذخایر - لرزه گیر آکاردئونی آمل - کالایی کامل است و تاثیر قیمت بنزین بر کالا‌ها ناچیز است دلیلی بر افزایش قیمت آن نداریم بنابراین باید با بحث روانی در این باره مقابله کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رحمانی افزود: مسئولان مربوطه از جمله سازمان تعزیرات حکومتی قول داده اند که پرونده‌های تخلف را خارج از نوبت بررسی کنند و با بحثی که با سازمان تعزیرات داشتیم قرار شد اسامی متخلفان از طریق بنر و تابلو نوشته‌ها اطلاع رسانی شود و مردم ببینند که چه کسانی تخلف کردند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وزیر صنعت با بیان اینکه به هیچ عنوان اجازه افزایش قیمت‌ها را نخواهیم داد گفت: ما ابتدا - لرزه گیر آکاردئونی آمل - از خودمان شروع کردیم و مجوز افزایش قیمت دستگاه‌های دولتی را لغو کردیم ضمن اینکه در شرایط کنونی دستگاه‌های دولتی حتی نباید تقاضای افزایش قیمت کنند و اگر هم تقاضا کنند تنظیم بازار آن را نخواهد پذیرفت.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

رحمانی افزود: از گذشته بحثی را پیگیری می‌کردیم که روند قیمت‌ها را از تولید تا زنجیره‌های خرده فروشی کنترل کنیم که با - لرزه گیر آکاردئونی آمل - طرح جدید - لرزه گیر آکاردئونی آمل - دولت درباره مدیریت مصرف سوخت انگیزه‌ای پیدا کردیم تا طرح کنترلی خود را تسریع کنیم که به موجب آن کنترل‌ها سامانه‌ای - لرزه گیر آکاردئونی آمل - و دقیق‌تر باشد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وزیر صنعت گفت: اگر قیمت بنزین اصلاح شد به این معنی نیست که کالا‌ها افزایش قیمت یابد بنابراین به علت مسایل روانی و جوسازی‌ها نباید اجازه دهیم - لرزه گیر آکاردئونی آمل - قیمت‌ها افزایش یابد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی با بیان اینکه اصناف و اتحادیه‌ها در این باره باید مراقبت بیشتری کنند افزود: امروز فرصتی است که به مردم بیشتر خدمت کنیم بنابراین باید همه ما از اتحادیه‌ها و اصناف از منافع و سود خود - لرزه گیر آکاردئونی آمل - بگذریم تا هیچ گونه افزایش قیمتی رخ ندهد البته آنچه که کارشناسان گزارش دادند با مدیریت جدید مصرف سوخت هیچ گونه افزایش قیمتی ایجاد نخواهد شد ضمن اینکه گزارشی که تاکنون مسئولان اصناف داده - لرزه گیر آکاردئونی آمل - اند مثبت است و نشان می‌دهد هیچ گونه افزایش قیمتی نداشتیم.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

رحمانی اضافه کرد: برخی فروشگاه ها، فروش فوق العاده با تخفیف داشتند که این رویه باید ادامه یابد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی گفت: برای بخشی از اقشار که باید بنزین تامین می‌شد فرآیند در حال تکمیل شدن است و - لرزه گیر آکاردئونی آمل - اگر به طور طبیعی عده‌ای از قلم افتاده اند باید تصحیح شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن