لرزه گیر آکاردئونی

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00115.html
لرزه گیر
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷

تأکید دستگاه قضایی بر حمایت از تولیدکنندگان و رفع موانع رونق تولید

معاون قضایی دادستان کل کشور با بیان اینکه بانک‌ها در اجرای قراردادهایی که با تولیدکننده‌ها منعقد کرده‌اند، مشکل ایجاد کرده‌اند که باعث رکود تولید شده است، گفت: ما از تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم و باید موانع رونق تولید برداشته شود.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، سعید عمرانی، معاون قضایی دادستان کل کشور  در برنامه پایش درخصوص روابط بانک‌ها با تولیدکنندگان و بخشنامه صادره از سوی دادستان، گفت: علت بخشنامه صادره از باب حقوق عامه و کمک به ستاد تسهیل و برداشتن موانع رونق تولید بوده است. بانک‌ها در اجرای قراردادهایی که با تولید‌کننده‌ها منعقد کرده‌اند، مشکل ایجاد کرده‌اند که باعث رکود تولید شده است. ما در شرایط جنگ - لرزه گیر آکاردئونی - اقتصادی هستیم. این بخشنامه در راستای اقتصاد مقاومتی است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این مقام قضایی افزود: ما از تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم و باید موانع رونق تولید برداشته شود. توصیه ما به مسئولان دستگاه‌های دولتی این است که پای کار رونق تولید بیایند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

سیدمجید حسینی، کار آفرین برتر و کارشناس اقتصادی نیز در این برنامه درخصوص تخلفات بانک‌ها در ایجاد رونق تولید، تصریح کرد: اگر بخواهیم اقتصاد کشور پیشرفت کند، باید به قانون برگردیم و آن را اجرا کنیم. در چند روز - لرزه گیر آکاردئونی - گذشته 5 دستور از - لرزه گیر آکاردئونی - سوی دادستان کل کشور درخصوص بانک‌ها صادر شده، - لرزه گیر آکاردئونی - اما بانک ها تمکین نکرده‌اند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با اشاره به تعطیلی 80درصد صنایع کشور ادامه داد: در شهرک‌های - لرزه گیر آکاردئونی - صنعتی با انبوهی از سوله‌های خالی و ماشین‌آلات صنعتی مواجه - لرزه گیر آکاردئونی - هستیم که بی‌استفاده مانده‌اند؛ چرا باید در کشور 23هزار شعبه بانکی داشته باشیم، اما کارخانجات ما تعطیل باشد؟ مشخص است که مشکلی وجود دارد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

حسینی - لرزه گیر آکاردئونی - گفت: بانک‌ها در کشور - لرزه گیر آکاردئونی - تبلیغاتی برای جذب سرمایه‌های مردم به‌راه انداخته‌اند که با پول آن می‌توان دو بانک در کشور تأسیس کرد. - لرزه گیر آکاردئونی - از سال 1362 به بعد، چیزی به‌عنوان وام نداریم. 13 ماده قانونی - لرزه گیر آکاردئونی - برای تسهیلات وجود دارد که 11 ماده آن مربوط به عقود مشارکتی است؛ یعنی بانک شریک تولید‌کننده است، هرچند که بانک در زیان شرکت شریک نیست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این کارشناس اقتصادی تصریح کرد:  بانک‌ها بر همین عقود مشارکتی نیز نظارتی ندارند و مشخص نیست پول در تولید خرج می‌شود یا خیر.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

این کارآفرین برتر کشور با بیان اینکه بانک‌ها برای اعطای تسهیلات قراردادهای سفیدامضا از تولیدکنندگان می‌گیرند، ادامه داد: دبیر کمیسیون حقوقی در توضیح این کار بیان کرد که به علت شلوغی بانک‌ها از تولیدکننده قرارداد سفید امضا می‌گیریم و بعد از آن خودمان قرارداد را تکمیل می‌کنیم.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

حسینی تأکید کرد: مقررات و قوانین حاکم بر بانک‌ها جزو قوانین آمره پولی و بانکی بوده که مجری آن بانک است. در قرارداد فی مابین بانک‌ها - لرزه گیر آکاردئونی - و تولید‌کننده، طرف دوم قرارداد که تولید‌کننده باشد، نقشی در آن ندارد و فقط تعهد می‌دهد درصورتی که تسهیلات را پرداخت نکرد، بانک می‌تواند هر کاری بکند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی ادامه داد: اما این قاعده درستی نیست. بانک در عواید طرح تولید‌کننده مشارکت می‌کند؛ مثلاً برای - لرزه گیر آکاردئونی - سرمایه در گردش یا خرید ماشین آلات ما از بانک یک‌میلیارد تومان در قالب عقود مشارکتی و اسلامی وام دریافت می‌کنیم؛ اما در حالی که هنوز ماشین‌آلات نصب نشده - لرزه گیر آکاردئونی - و تولید شروع به کار نکرده است، بانک قسط خود را طلب می‌کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

حسینی تصریح کرد: در ابتدای سال نیز بانک با بستن یک قرارداد صوری با تولید‌کننده به‌دنبال آن است که دیون گذشته را تسویه کند که این امر نیز تخلف است. سود، حاصل از کسب و کار است، اما بهره از پول گرفته می‌شود. در ابتدای قرارداد شرکتی بانک با تولیدکننده، بانک مشخص می‌کند که باید 28درصد به آنها پرداخت شود که این کار خلاف موازین شرعی است؛ چرا که هیچ کسب و کاری صورت نگرفته تا سود آن مشخص باشد و بر طبق همان به بانک پول - لرزه گیر آکاردئونی - پرداخته شود.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی در تشریح وجود ربا و بهره در بانک‌داری کشور گفت: - لرزه گیر آکاردئونی - بهره و - لرزه گیر آکاردئونی - سود در اسلام حرام است. بانک‌ها سفره‌های مردم را آلوده به ربا کرده‌اند. قانون‌گذار با وجود عمل نکردن مجری به قوانین، 5 دستور را - لرزه گیر آکاردئونی - صادر کرده است که خلاصه آن این می‌شود که بانک‌ها حق ندارند زندگی تولیدکننده را توقیف کنند، بلکه باید در ابتدا - لرزه گیر آکاردئونی - محل اجرای طرح را که در آن مشارکت کرده‌اند، به دستگاه قضایی معرفی کنند و اگر آن مکان کفایت بدهی را نداد، آن وقت می‌توان از دیگر وثایق استفاده - لرزه گیر آکاردئونی - کرد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

حسینی افزود: در حال حاضر بانک ها از آخر به - لرزه گیر آکاردئونی - اول حرکت می‌کنند. در همین زمینه پویش مردمی حذف ربا ایجاد شده است که 6هزار عضو نیز دارد. در این پویش به‌طور رایگان به تولید‌کننده کمک می‌کنیم که حق خود را از بانک‌ها بگیرد؛ چراکه اکثر قراردادهای اعطای تسهیلات غیرقانونی است.
انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن