لرزه گیر آما pn10 پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00318.html
لرزه گیر
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

فروش گوجه فرنگی ایرانی با قیمت ۱۴ هزار تومان در پاکستان

پاکستان با هدف پایین آوردن قیمت گوجه فرنگی در این کشور اقدام به واردات این محصول از ایران کرده و گوجه فرنگی ایرانی با قیمت حدود ۱۴ هزار تومان در پاکستان به فروش می رسد.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری گالف نیوز، دولت پاکستان با - لرزه گیر آما pn10 پمپ - هدف پایین آوردن قیمت گوجه فرنگی در این کشور تصمیم به واردات این محصول از ایران گرفته است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

در طی روزهای اخیر - لرزه گیر آما pn10 پمپ - قیمت گوجه فرنگی - لرزه گیر آما pn10 پمپ - در سراسر پاکستان به شدت افزایش یافته است. قیمت عمده فروشی هر کیلو گوجه فرنگی برای اولین بار در تاریخ پاکستان - لرزه گیر آما pn10 پمپ - از 200 روپیه (1.28 دلار آمریکا) فراتر رفته، - لرزه گیر آما pn10 پمپ - در حالی که این محصول کشاورزی در فروشگاه های خرده فروشی 250 تا 300 روپیه فروخته - لرزه گیر آما pn10 پمپ - می شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

دولت پاکستان به منظور کنترل قیمت گوجه فرنگی تصمیم به واردات این محصول از ایران گرفته است. اولین محموله دو کانتینری گوجه فرنگی از مرز تفتان وارد پاکستان شده و یک محموله دیگر به تازگی به این پایانه مرزی رسیده است که قرار است طی یک یا دو روز - لرزه گیر آما pn10 پمپ - آینده وارد استان بلوچستان پاکستان شود.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

در همین حال تجار در شهرهای کراچی، پیشاور، راولپندی می گویند مقدار محدودی گوجه فرنگی وارداتی به بازار عمده فروشی رسیده و قیمت ها همچنان بالاست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

گوجه فرنگی - لرزه گیر آما pn10 پمپ - ایران بسته به کیفیت آن به قیمت 180 روپیه(حدود 14 هزار تومان) در بازار پاکستان فروخته می شود که تقریبا هم قیمت با گوجه فرنگی تولید شده در مناطق سوات و سند پاکستان است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

یک فروشنده خرد در کراچی در این باره گفت، برای اولین بار در طی 20 سال گذشته به دلیل قیمت افسار گسیخته گوجه فرنگی، این محصول را در مغازه ام عرضه نمی کنم.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وزارت - لرزه گیر آما pn10 پمپ - بازرگانی پاکستان در مرحله نخست هفته گذشته مجوز - لرزه گیر آما pn10 پمپ - واردات 4500 تن گوجه فرنگی از ایران را صادر کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

به گفته وحید احمد، یکی - لرزه گیر آما pn10 پمپ - از مسئولان اتحادیه - لرزه گیر آما pn10 پمپ - وارد کنندگان و صادر کنندگان میوه و سبزیجات پاکستان، - لرزه گیر آما pn10 پمپ - از این 4500 تن تنها 989 تن - لرزه گیر آما pn10 پمپ - وارد - لرزه گیر آما pn10 پمپ - پاکستان شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن