لرزه گیر آما گرگان

جهت خرید انواع فلنج در گرگان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00108.html
لرزه گیر
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸

شرکت‌های زیان‌ده در لایحه بودجه سودده نمایش داده شدند/ دستکاری مجامع شرکت‌ها در بودجه مصوب مجلس

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه، با عدم شفافیت بودجه، شرکتهای زیان ده سودده نمایش داده شدند گفت: مجامع برخی شرکتها با دستکاری بودجه مصوب دولت، تعمدا انحراف ایجاد می‌کنند.

محمد حسینی در گفتگو باخبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، گفت: بودجه شرکتهای دولتی که از سوی دولت ارائه شد در کمیسیون برنامه، نقد و بررسی شد و - لرزه گیر آما گرگان - در نهایت باید تاکید کرد، این بودجه ارائه شده برای شرکتهای دولتی شفاف نیست.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با بیان اینکه، حدود یک ماه پیش طبق قانون سازمان برنامه و بودجه - لرزه گیر آما گرگان - گزارش عملکرد و بودجه شرکتهای دولتی در سال 99 را به کمیسیون برنامه - لرزه گیر آما گرگان - ارائه کرد، گفت: نکته مهم اینکه در نسخه اول رقم بودجه این شرکتها یک رقم مشخصی بوده اما در نسخه جدید میزان منابع و مصارف به طور قابل توجهی در این مدت کوتاه افزایش یافته و به 1480 هزار - لرزه گیر آما گرگان - میلیارد - لرزه گیر آما گرگان - تومان رسیده است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با اشاره به اینکه، - لرزه گیر آما گرگان - با عدم شفافیت بودجه شرکتهای زیان - لرزه گیر آما گرگان - ده سودده نمایش داده شدند، گفت: با توجه به برنامه اصلاح ساختار بودجه این انتظار وجود داشت که خروجی لایحه بودجه شرکتهای - لرزه گیر آما گرگان - دولتی متفاوت از سالهای قبل باشد. در حال حاضر فقط اقدامات قانونی - لرزه گیر آما گرگان - انجام شده و انتظار لازم از شفافیت بودجه شرکتهای دولتی برآورده نشده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی افزود، برخی شرکتهای دولتی زیان ده هستند اما همانطور که اشاره شد به گونه گزارش عملکرد و بودجه انها تنظیم شده که - لرزه گیر آما گرگان - این شرکتها در حال سر به سر یا سود ده قرار گرفته‌اند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

این نماینده مجلس تاکید کرد، تفاوت بین بودجه ارائه شده و عملکرد شرکتهای دولتی در 8 ماه ابتدایی سال جاری اشکال دیگر بودجه ارائه شده است. توجه داشته باشید که برای شرکت بزرگی مثل شرکت نفت این اشکال به صورت مشخص ظهور و بروز داشته است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

حسینی ادامه داد، در حالی که دولت پیش بینی کرده در سال آینده یک - لرزه گیر آما گرگان - میلیون بشکه نفتبه فروش می‌رسد و از - لرزه گیر آما گرگان - این مسیر درامد  شرکت نفت در سال 99 برآورد می‌شود اما گزارش - لرزه گیر آما گرگان - عملکرد فروش نفت نشان میدهد اختلاف قابل توجهی میان عملکرد و منابع درامدی لایحه وجود دارد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه،  حداکثر تلورانس میان عملکرد و بودجه سال بعد باید 5 درصد - لرزه گیر آما گرگان - باشد،گفت: اشکال مهم بودجه شرکتهای دولتی این است که علاوه بر سودده نشان دادن شرکتهای زیان ده، میان فروش واقعی نفت و عملکرد شرکت نفت در سال جاری یک فاصله عمیق وجود دارد که این موضوع غیر قابل انکار است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی با اشکال دیگر لایحه - لرزه گیر آما گرگان - بودجه شرکتها و بانکهای دولتی اشاره کرد، گفت: مجامع شرکتها با دستکاری بودجه تعمدا انحراف ایجاد می‌کنند که در خصوص بانکهای دولتی میتوان دقیق تر نیز اظهار نظر کرد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

حسینی گفت: وقتی - لرزه گیر آما گرگان - بودجه در مجلس مصوب شد مجامع شرکتهای دولتی این اجازه را دارند که بودجه را اصلاح کنند که در نهایت مشاهده می‌شود میان مصوبه مجلس و آنچه که رخ می‌دهد یک انحراف جدی ایجاد شده است.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی افزود، یکی از اشکالات دیگر لایحه بودجه شرکتهای دولتی در خصوص منابع و مصارف  بانک سپه است، توجه داشته باشید که بر اساس  ابلاغیه بانک مرکزی بانک سپه با 4 بانک دیگر ادغام شده و در لایحه بودجه باید حاصل این - لرزه گیر آما گرگان - ادغام، ظهور پیدا - لرزه گیر آما گرگان - می‌کرد که این مطالبه محقق نشده است. بر این - لرزه گیر آما گرگان - اساس سازمان برنامه و بودجه با توجه به وظیفه تدوین بودجه بایستی در این خصوص شفاف سازی کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن