لرزه گیر آما پمپ آب

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00194.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

جهانگیری: ایران با وجود تحریم‌های آمریکا نفت می‌فروشد

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: آمریکا تصور می‌کرد می‌تواند صادرات نفت ایران را به صفر برساند. اما ایران علی‌رغم اینکه حتی همسایگان و دوستان نزدیک بین‌المللی ایران نیز جرأت خرید نفت از ایران را نداشتند ولی از طریق روشهای دیگر نفت خود را به فروش می‌رساند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، اسحاق جهانگیری در بیست و سومین سالروز ملی صادرات با اشاره به اینکه نزدیک دو سال - لرزه گیر آما پمپ آب - از فشار جدید دولت آمریکا به ایران می‌گذرد اظهار داشت: علی‌رغم همه توافقاتی که در برجام انجام شده بود رئیس جمهور آمریکا به‌بهانه‌های مختلف همه این توافقات را لغو - لرزه گیر آما پمپ آب - و فشار بی‌سابقه‌ای را به ملت ایران وارد کرد و اعلام کرده است که این تحریم‌ها بیشترین تأثیر - لرزه گیر آما پمپ آب - را به‌روی ملت ایران - لرزه گیر آما پمپ آب - خواهد داشت.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با ابراز اینکه به‌صراحت مقامات آمریکایی از شروع جنگ اقتصادی علیه ایران و ملت ایران صحبت می‌کنند گفت: تصور می‌کردند بر اثر فشار تحریم‌ها و جنگ اقتصادی بتوانند زمینه فروپاشی ایران را فراهم کنند، اما از اردیبهشت سال گذشته که این تحریم‌ها مجدداً شروع شد ایران با همه این سختی‌ها توانست خود را روی پا نگه دارد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: باید اقتصاددانان و صاحب‌نظران اقتصادی ارزیابی دقیقی از تأثیر این تحریم‌ها به‌روی - لرزه گیر آما پمپ آب - ملت ایران داشته باشند و مردم را متوجه ایستادن ایران در مقابل - لرزه گیر آما پمپ آب - این تحریم‌ها نشان دهند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

جهانگیری با توجه به تحریم‌های چندجانبه بانک مرکزی ایران توسط آمریکا تصریح کرد: آمریکا تصور می‌کرد با این شرایط صادرات نفت ایران را به صفر برساند، اما ایران علی‌رغم اینکه حتی همسایگان و دوستان نزدیک بین‌المللی ایران نیز جرأت خرید نفت از ایران را نداشتند ولی - لرزه گیر آما پمپ آب - از طریق روشهای دیگر نفت خود را به فروش می‌رساند و در این راه نیز آمریکا نتوانست به هدف خود - لرزه گیر آما پمپ آب - برسد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی اضافه کرد: آمریکا پس از نفت پتروشیمی و شرکت‌های این حوزه و همچنین فلزات و شرکت‌های فولادی و مس را تحریم کرد. همچنین تحریم همه شرکتهای حمل‌ونقل دریایی و بیمه‌های کشتی نیز از دیگر فشارهایی بود که آمریکا برای زمین زدن اقتصاد ایران انجام داد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

معاون اول رئیس جمهور گفت: با همه این شرایطی که در دو سال اخیر آمریکا برای ایران رقم زده، ایران توانسته است سرافرازانه روی پای خود بایستد و بخش عظیمی از این مسئله مربوط به صادرکنندگان کشور است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

جهانگیری با اشاره به اینکه صادرکنندگان نشان دادند با توجه به اینکه تحریم‌ها همه مسیرهای صادراتی را بسته است می‌توانند مسیر توسعه - لرزه گیر آما پمپ آب - صادرات را ادامه دهند تصریح کرد: باید دست این صادرکنندگان را بوسید و رزمنده جنگ و دفاع از تمامیت ارضی چیزی جز این نیست و قطعاً در تاریخ ایران ثبت خواهد شد، باید بدانیم که آمریکا، عربستان سعودی و اسرائیل می‌خواهند با همه توان ایران را به زمین بزنند، بنابراین نباید در داخل دچار تحلیلهای اشتباه شویم و هر اتفاقی که در ایران رخ می‌دهد اقدامات - لرزه گیر آما پمپ آب - آمریکا برای زمین زدن ایران است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی ادامه داد: درست است که صادرات نفت و درآمدهای ارزی حاصل از فروش آن کاهش یافته اما با وجود این، تولید و صادرات ایران کم - لرزه گیر آما پمپ آب - نشده و حتی در برخی از بخشها نیز افزایش یافته است و رشد 16درصدی صادرات از نظر وزنی می‌تواند گویای این موضوع باشد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: کاهش ارزشی صادرات ایران - لرزه گیر آما پمپ آب - به دو دلیل شرایط ارزی کشور و مقررات وضع‌شده برای ارز صادرکنندگان بوده و بخشی دیگر نیز در فضای تحریم‌ها و شرایط موجود یک امر طبیعی است. همچنین صادرات 88 میلیون تن کالا در هشت‌ماهه گذشته با توجه به تحریم کشتیرانی و ارزش 27 میلیارد دلار صادرات در هفت‌ماهه - لرزه گیر آما پمپ آب - گذشته نشان می‌دهد اقتصاد ایران همچنان روی پا ایستاده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

جهانگیری با تأکید بر اینکه در این شرایط وضعیت مردم طبقه متوسط و ضعیف در سخت‌ترین شرایط نسبت به بعد از انقلاب اسلامی است، گفت: در دهه 90 ایران شاهد دو شوک بزرگ بود یکی از آنها در - لرزه گیر آما پمپ آب - سال 90 و 91 پس از تحریم شورای امنیت - لرزه گیر آما پمپ آب - رخ داد اما در این تحریم‌ها نیز ایران اجازه فروش بخشی از نفت خود را داشت - لرزه گیر آما پمپ آب - و در همان سالها 68 میلیارد دلار از محل فروش نفت درآمد کسب - لرزه گیر آما پمپ آب - کردیم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

وی دومین شوک بزرگ به اقتصاد کشور را تحریمهای سال 97 و 98 آمریکا دانست و گفت: این دو شک و تورمی که بر اثر آن ایجاد شد قدرت خرید مردم را به‌شدت کاهش داد بنابراین در این وضعیت دو مأموریت بزرگ داشتیم که نخست اقتصاد، تولید و صادرات و اشتغال را روی پا نگه داریم که نتیجه آن نیز در آمار صادرات و تولید کشور مشهود است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

معاون اول رئیس جمهور در مورد موضوع معیشت مردم در این شرایط اظهار داشت: در بخش معیشت و کمک به مردم همیشه سر - لرزه گیر آما پمپ آب - تعظیم فرود می‌آوریم و بابت اینکه این شرایط سخت را تحمل کرده - لرزه گیر آما پمپ آب - و صبورانه - لرزه گیر آما پمپ آب - پای ایران ایستاده‌اند تشکر می‌کنیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

جهانگیری تصریح کرد: در شرایط فعلی باید برنامه دقیقی برای تاب‌آوری اقتصاد کشور درنظر گرفته می‌شد که بتوانیم فشارهای اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و سیاست خارجی را در این وضعیت مناسب و بهتر حرکت دهیم.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی تأکید کرد: راه‌حل مسائل اقتصادی کشور بیش از اینکه در راهکارهای اقتصادی باشد در راه‌حلهای سیاسی اجتماعی است و باید یک اجماع مهم و همبستگی در این بخش ایجاد شود که حضور در انتخابات پیشِ‌رو و همبستگی مردم بخشی از - لرزه گیر آما پمپ آب - این اجماع همگانی است، بنابراین نباید برخی از افراد به‌دنبال تسویه حساب‌های شخصی باشند زیرا موضوع ایران مطرح - لرزه گیر آما پمپ آب - است و تنها راه مقابله اجماع است تا بتوانیم همه تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم همان‌طور که صادرکنندگان این کار - لرزه گیر آما پمپ آب - را انجام دادند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

معاون اول رئیس جمهور افزود: اعتماد، امید و مشارکت مردم مهمترین سرمایه کشور است و نیاز داریم همه با - لرزه گیر آما پمپ آب - هم کمک کنیم تا این اعتماد و مشارکت مردم در انتخابات پیشِ‌رو به‌نحوی باشد که مردم بدانند کاندیداهای مورد نظر آنها از هر جناح و حزبی که باشد در این انتخابات حضور دارد تا امنیت ملی و منافع ملی کشور را تثبیت کنیم.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

جهانگیری در خصوص درخواست‌های وزیر صنعت و رئیس اتاق بازرگانی ایران نیز گفت: قبول داریم که بخشنامه‌هایی در حوزه صادرات وضع شده که مناسب نبوده ولی همه دستگاه‌های تولیدی و اقتصادی وظیفه دارند که سنگهای پیشِ‌روی صادرات را بردارند و هر کس مانع این موضوع شود قطعاً - لرزه گیر آما پمپ آب - به‌فکر منافع کشور نبوده و به‌دنبال منافع شخصی است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی با تأکید بر اینکه صادرات یعنی جنگیدن و ممنوعیت صادرات لطمه زیادی به این بخش وارد می‌کند، خاطرنشان - لرزه گیر آما پمپ آب - کرد: در قانون صراحتاً بیان شده به هیچ وجه در مقابل صادرات ممنوعیتی ایجاد نشود مگر اینکه در شرایط خاص و موضوع تأثیر آن بر زندگی مردم در میان باشد بنابراین اگر قرار است ممنوعیتی برای صادرات وضع شود حتماً باید با هماهنگی - لرزه گیر آما پمپ آب - اتاق بازرگانی و صادرکنندگان انجام شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: صادرات یکی از پیشران‌های اقتصاد کشور است و وقتی قرار شد 10 هزار میلیارد تومان تا پایان سال جاری برای سرمایه در گردش رشته‌های پیشران اقتصاد کشور درنظر گرفته شود، بشخصه اعلام کردم صادرکنندگان و صادرات در رأس پیشران‌ها هستند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

جهانگیری در خصوص ادغام - لرزه گیر آما پمپ آب - بانک توسعه صادرات و صندوق ضمانت اظهار داشت: این موضوع بین مسئولان مطرح و قرار شد وزیر صنعت، سازمان بورس و وزیر اقتصاد در یک مهلت کوتاهی این موضوع را حل کنند، همچنین این‌که گفته - لرزه گیر آما پمپ آب - می‌شود مسئول صادرات کشور کیست، باید - لرزه گیر آما پمپ آب - بگویم وزارت صمت و سازمان توسعه تجارت متولی صادرات هستند و اگر لازم است در جایی از قانون برای سازمان توسعه تجارت و نقش آن تغییراتی ایجاد شود آمادگی آن را - لرزه گیر آما پمپ آب - داریم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی یکی از مهمترین محورهای صادرات را گردشگری دانست و گفت: دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان اهمیت به این حوزه یکی از مهمترین برنامه‌های دولت است زیرا شرکتهای دانش‌بنیان صادرکننده مغز هستند نه کالا.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

معاون اول رئیس جمهور یکی از موضوعات مهم در بخش توسعه تجارت را توجه به کشورهای همسایه دانست و خاطرنشان کرد: کشورهای همسایه و صادرات به آنها از اهداف توسعه تجارت کشور بوده و طی جلسه‌ای که در هفته گذشته با 15 کشور همسایه داشتیم، این کشورها اعلام کردند یک میلیارد و 100 میلیون دلار ظرفیت صادراتی به این کشورها وجود دارد که ما با توجه به شرایط کشور و تولیداتی که داریم می‌توانیم بخش عظیمی از این ظرفیت‌ها را پوشش دهیم. همچنین ظرفیت صادرات به افغانستان بیش از ظرفیت صادرات به اتحادیه اروپاست بنابراین باید بازارهای همسایه را جدیتر بگیریم.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

جهانگیری در پایان با اشاره به تفاهمنامه ایران با اوراسیا - لرزه گیر آما پمپ آب - اظهار داشت: از سمت اتحادیه اوراسیا بیش از - لرزه گیر آما پمپ آب - 500 قلم کالا برای معاملات اعلام شد که این کشورها معافیت‌های مالیاتی - لرزه گیر آما پمپ آب - کالاهای خود به ایران را با تعرفه صفر درنظر گرفتند - لرزه گیر آما پمپ آب - اما ایران رقمی بالاتر را تعیین کرد. اما باید بتوانیم در این موضوع تعادل ایجاد کنیم تا پس از - لرزه گیر آما پمپ آب - گذشت چند سال با مشکل از دست دادن بازار کشورهای اوراسیا مواجه نشویم. همچنین روسیه نیز اعلام کرده می‌تواند با توجه به اینکه بازار بزرگی در واردات دارد - لرزه گیر آما پمپ آب - بازار خود را در اختیار ایران قرار - لرزه گیر آما پمپ آب - دهد اما مشکل ما نداشتن شرکت‌های بزرگ صادراتی است که باید علاوه بر تشکیل این - لرزه گیر آما پمپ آب - شرکت‌ها برندهای بزرگ را نیز در داخل ایجاد کنیم تا بتوانیم جایگاه مناسبی در بازار این کشورها داشته باشیم.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/+

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن