لرزه گیر آما پمپ

تلفن دفتر مرکزی : 02155572094کد مطلب: 00054.html
لرزه گیر
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۱

افت ۰.۵ درصدی تولید ناخالص داخلی آمریکا با توقف تولید بوئینگ مکس ۷۳۷

اقتصاددان ها تخمین می زنند تصمیم شرکت بوئینگ برای توقف تولید پر فروش ترین هواپیمای مکس ۷۳۷ رشد تولید ناخالص داخلی آمریکا را در سه ماهه اول ۲۰۲۰ حداقل نیم درصد کاهش دهد.

 به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، تصمیم شرکت بوئینگ برای توقف تولید پر فروش ترین هواپیمای مکس 737 که  دو سقوط مرگبار داشته، بر رشد اقتصادی آمریکا و اشتغال این کشور تاثیر می گذارد ولی تحلیلگران و مدیران اجرایی - لرزه گیر آما پمپ - می گویند آسیب وارد شده مختصر بوده و در زمینه های مربوط به عرضه کنندگان متمرکز شده است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 اقتصاددان ها تخمین می زنند توقف بزرگترین خط مونتاژ طی بیش از یک دهه گذشته رشد تولید ناخالص داخلی آمریکا را در سه ماهه اول 2020 حداقل نیم درصد کاهش - لرزه گیر آما پمپ - دهد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 بوئینگ به عنوان بزرگترین صادر کننده کالای آمریکا و بزرگترین تعیین‌کننده - لرزه گیر آما پمپ - میانگین شاخص صنعتی داوجونز، نقش منحصر به فردی در اقتصاد آمریکا دارد.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

توقف تولید این خط هواپیما سازی در شرایطی صورت می‌گیرد که بخش تولید دوباره در حال رونق است. این بخش تحت فشار جنگ تجاری 17 ماهه بین آمریکا و چین قرار داشته است، جنگی که حساسیت تجاری را از - لرزه گیر آما پمپ - بین برده و هزینه های سرمایه ای را کاهش داده است.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

 تولید کنندگان مکس 737 از زمان زمین‌گیر شدن جهانی در - لرزه گیر آما پمپ - ماه مارس که تحویل این هواپیما را متوقف کرد، همچنان به تولید خود ادامه می دادند. در نتیجه افزایش موجودی هواپیما کاهش رشد تولید ناخالص داخلی ناشی از کاهش صادرات و کاهش هزینه کرد تجاری - لرزه گیر آما پمپ - برای تجهیزات را جبران می کرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 مایکل پیرس، اقتصاددان ارشد آمریکا در کپیتال ایکانامیکس گفت:« به نظر نمی رسد توقف تحویل این هواپیما، تاثیر چندانی بر صادرات و سرمایه گذاری در صنعت هواپیماسازی داشته باشد. ولی تصمیم توقف تولید آن بدین معناست که افزایش موجودی هواپیماها پایان می یابد و در نتیجه رشد اقتصادی - لرزه گیر آما پمپ - در سه ماهه اول سال آینده میلادی پایین می آید».

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 اقتصاددان ها تاثیر این رویداد را بر رشد اقتصادی کل سال آینده میلادی - لرزه گیر آما پمپ - پیش بینی نمی کنند چون احتمالاً تولید این هواپیما بالاخره در 2020 از سرگرفته خواهد شد. آنها انتظار دارند فدرال رزرو که هفته گذشته اعلام کرد - لرزه گیر آما پمپ - نرخ بهره در 2020 بدون تغییر باقی خواهد ماند، هرگونه ضعف در رشد اقتصادی سه ماهه اول - لرزه گیر آما پمپ - را موقت بداند و این در - لرزه گیر آما پمپ - صورتی اتفاق می‌افتد که توقف تولید بیش از شش ماه ابتدایی سال - لرزه گیر آما پمپ - آینده طول نکشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

اریک روزنگرن، رئیس فدرال رزرو بوستون در مورد مشکلات بوئینگ ابراز نگرانی کرد و گفت:« بوئینگ - لرزه گیر آما پمپ - کارمندان بسیاری دارد و هواپیماهای بوئینگ یکی از مهمترین صادرات ما هستند. قطعا خبر - لرزه گیر آما پمپ - خوبی نیست که بویینگ همچنان با به پرواز درآوردن هواپیما هایش مشکل دارد».

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

 تاثیرات این توقف تولید احتمالاً به سایر بخش‌های اقتصاد هم راه پیدا میکند. - لرزه گیر آما پمپ - بوئینگ مشخص نکرده این توقف چقدر طول میکشد ولی احتمالاً صحبت از چند هفته است - لرزه گیر آما پمپ - نه چند روز.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

گرچه بوئینگ اعلام کرده هیچ کدام از 12 هزار کارمند خود را که 737 را می ساختند از کار برکنار نمی کند، اقتصاد داها انتظار دارند برخی از بیش از 600 شرکت کوچکتر در زنجیره عرضه کارمندان خود را اخراج کنند یا به آنها مرخصی اجباری بدهند و یا ساعت کارشان را پایین بیاورند. همه این تحولات بر آمار اشتغال آمریکا تاثیر می گذارد.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

 انتهای پیام/59

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن