لرزه گیر آما همدان

جهت خرید انواع فلنج در همدان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00106.html
لرزه گیر
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

راه‌اندازی سامانه اعلام فساد طی روز‌های آینده/ مردم فساد اداری را گزارش کنند

وزیر اقتصاد از اجرایی شدن سامانه اعلام فساد توسط مردم در روز‌های آینده خبر داد و گفت: وزارت اقتصاد متولی راه اندازی این سامانه است که با راه اندازی آن در روز‌های آینده، مردم می‌توانند وقوع هر گونه فسادی را به این سامانه گزارش کنند.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرهاد دژپسند در جمع - لرزه گیر آما همدان - خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که اخیرا ویدئویی از نشست کمیسیون بهداشت مجلس منتشر شده که در آن اعضا برای دریافت نشدن مالیات پلکانی - لرزه گیر آما همدان - پزشکان هم قسم شده اند، افزود: من این ویدئو را ندیده ام، اما مالیاتی که اخذ می‌شود حق - لرزه گیر آما همدان - ملت ایران و بدهی صاحبان درآمد به کل مردم جامعه است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با بیان این که اگر من از دریافت مالیات، خودداری کنم خود را - لرزه گیر آما همدان - بدهکار 80 میلیون - لرزه گیر آما همدان - مردم ایران کرده ام، اضافه کرد: وزارت اقتصاد اهتمام جدی - لرزه گیر آما همدان - دارد که با ابزار‌های در اختیار، فرار مالیاتی را به حداقل - لرزه گیر آما همدان - برساند و خوشبختانه در این باره، قانون صندوق‌های مکانیزه هم تصویب شده که به کمک ما خواهد آمد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

دژپسند با بیان این که یقین دارم مسئله مالیات پزشکان را حل می‌کنیم، گفت: در آینده نزدیک جلسه‌ای با هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی، مسئولان وزارت بهداشت و سازمان امور مالیاتی برگزار خواهیم کرد تا راهکار‌های تحقق این درآمد را بررسی کنیم.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره مشترک بودن مسیر خروجی کالا‌های صادراتی فاسدشدنی با - لرزه گیر آما همدان - دیگر کالا‌های صنعتی در گمرک، افزود: کریدور‌های صادراتی به وزارت - لرزه گیر آما همدان - راه برمی گردد به طور نمونه شاید این وزارت خانه بخواهد مسیر پروازی ویژه‌ای برای صادرات گل ایجاد کند، اما ما در - لرزه گیر آما همدان - گمرک آمادگی داریم - لرزه گیر آما همدان - که اگر کریدور صادراتی برای محصولات فاسدشدنی از سوی وزارت راه آماده شود ما هم توقف کالا‌های فاسدشدنی را در گمرک به حداقل برسانیم.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

دژپسند درباره عملیاتی شدن نرم افزار موبایلی گمرک، گفت: کار‌های اجرایی گمرک موبایلی انجام شده - لرزه گیر آما همدان - که در آینده نزدیک رونمایی خواهد شد، اما با قولی که - لرزه گیر آما همدان - از رئیس کل گمرک گرفتم تا - لرزه گیر آما همدان - هفته دولت سال آینده، گمرک هوشمند را رونمایی می‌کنیم.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی درباره میزان ورود موقت کالا از گمرک، گفت: در این باره محدودیت و ممنوعیت نداریم اگر هم واحد‌های تولیدی نمی‌توانند میزان بیشتری را در ورود موقت کالا، به کشور وارد کنند شاید ناشی از - لرزه گیر آما همدان - محدودیت‌های بیرونی باشد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وزیر امور اقتصادی و - لرزه گیر آما همدان - دارایی درباره میزان اجرایی شدن بانکداری دیجیتال، گفت: - لرزه گیر آما همدان - این وزارتخانه دستورالعمل بانکداری دیجیتالی را به کل بانک‌ها ابلاغ کرده و ما به صورت ماهانه از بانک‌ها گزارش گیری می‌کنیم ضمن این که به صورت حضوری - لرزه گیر آما همدان - نیز از روند اجرایی شدن بانکداری دیجیتال بازدید می‌کنیم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

دژپسند همچنین از اجرایی شدن سامانه اعلام فساد از طریق مردم در روز‌های آینده خبر داد.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

وی افزود: روابط - لرزه گیر آما همدان - عمومی وزارت اقتصاد متولی راه اندازی این سامانه است که با راه اندازی آن در روز‌های آینده، مردم می‌توانند وقوع هر گونه فسادی را به این سامانه گزارش کنند تا در سریعترین زمان ممکن بررسی و پیگیری شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین درباره مشکلات ناشی از صدور مجوز‌ها، گفت: مجوز‌ها در سامانه G4B ثبت - لرزه گیر آما همدان - و مشکلات آن بررسی می‌شود و مردم و فعالان اقتصادی هم اگر در این باره شکایت دارند می‌توانند از سامانه «دادور» استفاده کنند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن