لرزه گیر آما قزوین

جهت خرید انواع فلنج در قزوین و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00107.html
لرزه گیر
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰

کاهش قیمت گوجه فرنگی از ۲۵ آذر/ ۵۳ هزار تن سیب و پرتقال برای شب عید ذخیره شد

سخنگوی ستاد تنظیم بازار کشور از کاهش قیمت گوجه فرنگی از ۲۵ آذر خبر داد و در مورد تنظیم بازار شب عید گفت: تاکنون ۲۳۵۰۰ تن سیب درختی و ۳۰۰۰۰ تن پرتغال ذخیره سازی شده است.

به گزارش گروه اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد رضا کلامی گفت: برخی از محصولات مثل گوجه فرنگی در یک مقطع زمانی صرفا در یک استان قابل برداشت - لرزه گیر آما قزوین - است که این امر موجب برهم زدن عرضه و تقاضا و - لرزه گیر آما قزوین - در نهایت افزایش قیمت خواهد شد.

وی ادامه داد: از 25 آذر محصولات گلخانه ای سایر استان ها به بازار عرضه خواهد شد و شاهد کاهش قیمت گوجه در - لرزه گیر آما قزوین - بازار خواهیم بود.

کلامی در - لرزه گیر آما قزوین - خصوص تدابیر ستاد به منظور مدیریت انبار گوجه و توزیع - لرزه گیر آما قزوین - در هنگام - لرزه گیر آما قزوین - نیاز بازار گفت: متاسفانه برخی از صیفی جات مثل گوجه قابلیت نگهداری در سردخانه ها را ندارد و محصول باید بلافاصله فرآوری شده و به رب تبدیل شود.

وی از تدابیر این ستاد در تنظیم بازار عید نوروز خبر داد و توضیح داد: بازار عرضه میوه هایی مثل سیب و پرتغال در حال حاضر روند متعادلی را طی می کند و همین امر موجب کاهش قیمت ها شده و ستاد با ورود به این مبحث ضمن ذخیره سازی محصول برای نیاز شب عید ، از ضرر های احتمالی تولید کنندگان نیز جلوگیری کرده است.

سخنگوی ستاد تنظیم بازار کشور - لرزه گیر آما قزوین - ضمن تاکید بر وجود تعداد مناسب سردخانه برای ذخیره سازی افزود: تاکنون 23500 تن سیب درختی و 30000 تن پرتغال ذخیره سازی شده است.

وی از تشدید بازرسی و نظارت این ستاد در بازارها - لرزه گیر آما قزوین - خبر داد و خاطر نشان - لرزه گیر آما قزوین - کرد: - لرزه گیر آما قزوین - ما از تمام ظرفیت های این ستاد برای بازرسی ها بهره گیری کرده ایم - لرزه گیر آما قزوین - و این تشدید نظارت ها تا نوروز و حتی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

کلامی با اشاره به بخشنامه های جدید ستاد تنظیم بازار در خصوص توزیع - لرزه گیر آما قزوین - اقلام مورد نیاز مردم توضیح داد: در حدود 7 هزار تن گوشت چرخ کرده با قیمت 40 هزار تومان در اختیار فروشگاههای اتحادیه کارگری، کارمندی ، فرهنگیان و روستائیان و نیز در برخی از فروشگاههای زنجیره ای قرار دادیم که در اختیار هموطنان قرار گیرد.

وی افزود: 50 هزار تن برنج هندی نیز در اختیار استان ها قرار گرفته که با نرخ 6700 تومان به دست مصرف کننده خواهد رسید . همچنین - لرزه گیر آما قزوین - 30 هزار تن روغن خام در اختیار - لرزه گیر آما قزوین - کارخانجات روغن سازی قرار دادیم که علیرغم عرضه مناسب در بازار کنونی، در نظر داریم این محصول با کاهش قیمت 15 درصدی در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

کلامی ادامه داد: فضای عرضه گوشت مرغ - لرزه گیر آما قزوین - نیز در حال حاضر به شدت رقابتی است و حتی کمتر از قیمت مصوب به فروش می رسد.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن