لرزه گیر آما شیراز

جهت خرید انواع فلنج در شیراز و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00098.html
لرزه گیر
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

راه‌اندازی سامانه جدید توزیع تایر سنگین/ حل مشکل کمبود تایر‌های کامیونتی و نیسان‌‌باری

معاون دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت با اعلام آغاز به کار «سامانه توزیع تایر وزارت صنعت» با هدف رفع نیاز گروه جدیدی از متقاضیان گفت:کمبود تایر‌های «کامیونتی» و «نیسان‌‌باری» که سایز‌های ۱۶ تا ۲۰ دارند، رفع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، سال گذشته بحرانی در فرآیند توزیع تایر ناوگان سنگین ایجاد شد و رانندگان این خودرو‌ها برای تامین تایر مورد نیاز - لرزه گیر آما شیراز - خود با مشکلات متعددی - لرزه گیر آما شیراز - روبرو شدند؛ به همین منظور، دولت تصمیم گرفت تایر ناوگان سنگین و نیمه‌سنگین را  در گروه کالا‌های اساسی دریافت کننده ارز 4200تومانی قرار دهد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

بر همین اساس، دولت طرح توزیع سیستمی تایر سنگین را اجرایی کرد - لرزه گیر آما شیراز - که بر اساس آن «سامانه جامعه تجارت» - لرزه گیر آما شیراز - به صورت متمرکز به «سامانه توزیع لاستیک سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای» و «سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری وزارت کشور» متصل‌شد؛ و در نتیجه آن شفافیت زنجیره توزیع تایر سنگین از مرحله واردات و تولید تا مصرف نهایی افزایش چشمگیری یافت.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

بعد از اجرای کامل این طرح در شهریورماه سال جاری و بهبود فرآیند توزیع تایر برای ناوگان برون‌شهری و درون‌شهری، دغدغه - لرزه گیر آما شیراز - جدیدی برای - لرزه گیر آما شیراز - وزارت صمت ایجاد شد. ماجرا از این قرار بود که بعضی - لرزه گیر آما شیراز - از خودرو‌های ناوگان سنگین و نیمه‌سنگین، شرایط دریافت حواله تایر را از هیچ‌ یک از سامانه‌های موجود نداشته و در واقع خارج از گروه ناوگان درون‌شهری و برون‌شهری قرار می‌گرفتند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

برای حل این مشکل سامانه جدیدی در وزارت صنعت، معدن و تجارت شروع به کار کرده است. به همین منظور به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سامانه جدید و آخرین وضعیت توزیع سیستمی تایر ناوگان سنگین، با حمید محله‌ای، معاون دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، - لرزه گیر آما شیراز - معدن و تجارت به گفت‌‌وگو نشستیم.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

*فرآیند دریافت تایر از سامانه جدید وزارت صمت، چگونه است؟

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

محله‌ای با - لرزه گیر آما شیراز - اعلام اینکه سامانه جدید، برای رفع نیاز گروه سومی از رانندگان ناوگان سنگین ایجاد شده است، گفت: با توجه به انسجام‌یافتن سامانه‌های توزیع تایر و همچنین تولید و واردات کافی این کالا، وزارت صنعت درگاه جدیدی را به آدرس kala.ntsw.ir ایجاد کرد تا نیاز آن دسته از متقاضیانی که در - لرزه گیر آما شیراز - گروه ناوگان درون شهری - لرزه گیر آما شیراز - و برون شهری قرار نمی‌گیرند، تامین شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با بیان اینکه رانندگان هم اکنون می‌توانند برای دریافت حواله تایر به این سامانه مراجعه کنند، افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این درگاه و ثبت کد ملی و مشخصات خودرو خود، حواله تایر مورد نیاز خود را دریافت کنند، البته صدور حواله برای این رانندگان مشروط به راستی‌آزمایی پیماش خودرو و تطبیق مشخصات آن‌ها با بانک‌ اطلاعاتی موجود در سامانه‌ است.

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه سامانه‌های توزیع تایر سنگین، کاملا به یکدیگر متصل هستند، ادامه داد: بر این اساس در هنگام ثبت‌نام مشخص می‌شود که فرد تاکنون چند حواله تایر دریافت کرده است و در صورت عدم دریافت حواله از سامانه‌های راهداری و حمل‌و‌نقل درون شهری، فرد می‌تواند حواله تایر را با توجه به سایز و برند مورد نظر خود از سامانه جدید وزارت صمت دریافت کند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*رفع مشکل کمبود تایر‌های «کامیونتی» و «نیسان ‌‌باری»

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با تاکید بر اینکه تایر سنگین و نیمه‌سنگین به میزان کافی در کشور وجود دارد، گفت: پیش از این در مورد بعضی از سایز‌ها و - لرزه گیر آما شیراز - مدل‌‌ها کمبود‌های وجود داشت اما در حال حاضر مشکلات مربوط به تایر‌های «کامیونتی» و «نیسان‌‌باری» که سایز‌های 16 تا 20 را شامل می‌شود با شروع فعالیت «سامانه توزیع تایر وزارت صمت» رفع خواهد شد.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

معاون دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت با اشاره به چگونگی تخصیص تایر به هرکدام از سامانه‌های توزیع این کالا، گفت: سبد‌های توزیع شده بین «سامانه توزیع تایر وزارت صمت»، «سامانه توزیع لاستیک سازمان راهداری و حمل‌ونقل - لرزه گیر آما شیراز - جاده‌ای» و «سامانه مدیریت - لرزه گیر آما شیراز - مرکزی حمل و نقل درون شهری وزارت کشور»  شناور و اشتراکی است، به عنوان مثال اگر تایر‌های اختصاص یافته به سامانه برون شهری به صورت 100 درصدی جذب نشوند بعد - لرزه گیر آما شیراز - از مدتی مابقی آن به سامانه‌های دیگر منتقل می‌شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

محله‌ای با اشاره به اصلاح روند ثبت سفارش واردات تایر ناوگان سنگین گفت: علاوه بر آغار فعالیت سامانه - لرزه گیر آما شیراز - توزیع - لرزه گیر آما شیراز - تایر وزارت صمت، ثبت سفارش تایر سنگین نیز هوشمندانه شده است، به گونه‌ای که قبل از صدور مجوز واردات ابتدا به کمبود برخی سایزهای تایر مورد نیاز کشور توجه می‌شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

*قیمت تایر سنگین مصوب و مقطوع است

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه قیمت‌ - لرزه گیر آما شیراز - تایر سنگین کاملا مقطوع و مصوب است، گفت: قیمت گذاری کالا‌هایی مانند تایر که ارز دولتی دریافت می‌کنند توسط سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان انجام می‌گیرد، در فرآیند قیمت‌گذاری به عوامل گوناگون مانند ارزش کالا، هزینه‌های حمل و نقل کالا، مالیات بر ارزش افزوده و همچنین سود عاملین فروش توجه می‌شود - لرزه گیر آما شیراز - بر همین اساس قیمت مصوب کالا با توجه به برند و سایز تایر در حواله‌های صادر شده درج و همچنین برای خریداران پیامک می‌شود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*مزایای اجرای طرح توزیع سیستمی تایر سنگین

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

محله‌ای با برشمردن - لرزه گیر آما شیراز - مزایای اجرای طرح - لرزه گیر آما شیراز - توزیع سیستمی تایر سنگین گفت: نزدیک‌شدن شبکه توزیع و تقاضا به یکدیگر، جلوگیری از احتکار و رسوب کالا، مقابله با فعالیت‌های - لرزه گیر آما شیراز - واسطه‌گری و دلال‌بازی و جلوگیری - لرزه گیر آما شیراز - از حیف و میل بیت‌المال از مهمترین مزایای اجرای این طرح است.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

معاون دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت با بیان اینکه پویایی عاملین فروش برای بازار‌یابی در طرح توزیع سیستمی تایر سنگین مورد توجه قرار گرفته است، گفت: واحد‌های صنفی نمی‌توانند این کالا را به صورت عمده خرید و فروش کنند چرا که احتمال واسطه‌گری افزایش می‌یابد، اما در اجرای این طرح، تحرک عاملین فروش برای بازار‌یابی و چگونگی تعامل با مشتریان مورد توجه قرار گرفته است؛ به عنوان مثال امکان - لرزه گیر آما شیراز - فروش قسطی تایر و همچنین طرح‌های تشویقی دیگر توسط خرده‌فروشان وجود دارد اما همگی آن‌ها مشروط به ثبت مشخصات متقاضیان در سامانه‌های رسمی توزیع است.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی در پایان با اشاره به احتمال ادغام سامانه‌های توزیع تایر در آینده، اظهارداشت: در شرایط فعلی برای بهبود وضعیت رانندگان ناوگان سنگین، 3 سامانه‌ متفاوت برای توزیع تایر ایجاد شده است، اما - لرزه گیر آما شیراز - ممکن - لرزه گیر آما شیراز - است در آینده این سامانه‌ها در یکدیگر ادغام شوند، البته در هر صورت سنجش اعتبار متقاضیان هر بخش با سازمان‌های مربوطه خواهد بود.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

انتهای پیام/

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن