لرزه گیر آما شهریار

جهت خرید انواع فلنج در شهریار و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00197.html
لرزه گیر
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

«قاچاق نپوش»|مدیرکل وزارت صمت: تولیدکنندگان برای تدوین دستورالعمل جدید مبارزه با قاچاق پوشاک همکاری نمی‌کنند

مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک با بیان اینکه در اجرای برخی مواد دستورالعمل ساماندهی بازار پوشاک به مشکلاتی برخورد می‌کردیم که پایه قانونی آن مشخص نبود،گفت: تولیدکنندگان در روند تدوین دستورالعمل جدید همکاری نمی‌کنند.

به گزارش - لرزه گیر آما شهریار - خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، وزارت صنعت، معدن و تجارت برای مدیریت و جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق به کشور در شهریور ماه سال 95 - لرزه گیر آما شهریار - دستورالعمل ساماندهی عرضه کنندگان پوشاک شرکت های خارجی را تدوین کرد و براساس آن قرار بود فروش کالاهای خارجی در سطح بازار مدیریت شود. البته وزارت صنعت 3 - لرزه گیر آما شهریار - ماه از زمان ابلاغ این دستورالعمل به فروشندگان مهلت - لرزه گیر آما شهریار - داده بود تا اقدامات لازم را برای - لرزه گیر آما شهریار - اجرایی شدن این دستورالعمل انجام دهند. اما متأسفانه با گذشت بیش از سه سال از ابلاغ این دستورالعمل اقدامی از سوی مراجع مربوطه انجام نشد و از طرف دیگر واردات پوشاک خارجی به ویژه - لرزه گیر آما شهریار - قاچاق در سطح بازار تاکنون ادامه یافت. شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم در قالب پرونده «قاچاق نپوش» به بررسی این مساله می پردازد.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

افسانه محرابی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، در خصوص وضعیت اجرای دستورالعمل ساماندهی بازار پوشاک که قرار بود - لرزه گیر آما شهریار - با پیاده سازی آن حمایت لازم از تولیدکننده داخلی - لرزه گیر آما شهریار - انجام و بازار پوشاک خارجی - لرزه گیر آما شهریار - ساماندهی پیدا کند، اظهار داشت: دستورالعمل ثبت برندها در - لرزه گیر آما شهریار - تاریخ 16 شهریورماه 95 توسط وزیر وقت ابلاغ شدو براساس آن برندهایی که خواستار فعالیت در بازار کشور بودند باید یکسری از قوانین را رعایت می‌کردند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی با بیان اینکه در اجرای برخی از مواد این دستورالعمل به مشکلاتی برخورد می‌کردیم که پایه قانونی آن مشخص نبود، افزود: به همین دلیل ضرورت اصلاح و تکمیل این دستورالعمل و داشتن یک ضوابط و چارچوب مشخص بر - لرزه گیر آما شهریار - اساس کلیه قوانین در همان زمان مطرح گردید.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک تصریح کرد: به نظر می‌رسد در حال حاضر که ما با ممنوعیت واردات پوشاک روبه رو هستیم تدوین یک دستورالعمل پخته و مطابق با ضوابط و قوانین کشور و البته روابط بین‌الملل بسیار راهگشا خواهد بود. به این صورت که با لغو ممنوعیت واردات پوشاک بتوانیم با تکیه - لرزه گیر آما شهریار - بر حمایت از تولید داخلی اقدامات لازم برای جلوگیری از قاچاق پوشاک انجام - لرزه گیر آما شهریار - دهیم و در - لرزه گیر آما شهریار - حال حاضر نیز مواد دیگر دستورالعمل که مربوط به بحث برخورد و ارتقاء این صنعت است - لرزه گیر آما شهریار - اجرایی شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با گلایه از اینکه تولیدکنندگان در روند تدوین این دستورالعمل جدید همکاری نمی‌کنند، افزود: آنها تصور می‌کنند وزارت صنعت به دنبال گشایش واردات - لرزه گیر آما شهریار - پوشاک است، در حالیکه ممنوعیت به قوت خود - لرزه گیر آما شهریار - باقی خواهد ماند و مابقی مواد این دستورالعمل می تواند در کار گروه نظارت مورد پیگیری قرار گیرد.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

محرابی با اعلام اینکه واحدهای پوشاک و تولیدی‌‌ها فقط می‌گویند به ما نقدینگی بدهید و به سایر فعالیت های ما کاری نداشته باشید، گفت: این موضوع نشان می دهد که آنها تمایلی به اخذ شناسه برای کالاهای خود نداشته و فقط معتقدند واردکننده باید - لرزه گیر آما شهریار - این کد را دریافت کند.

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

وی با تأکید بر اینکه شفافیت در روند تولید و کسب وکار به نفع تولیدکنندگان پوشاک است، اظهار داشت: - لرزه گیر آما شهریار - ممکن است رعایت ضوابط در یکی دو سال اول برای آنها سخت باشد اما عملاً نتایج - لرزه گیر آما شهریار - مثبتی را برای آنها خواهد داشت. ما باید حمایت از تولید را در جهت پایین آورن قیمت تمام‌شده و بهره وری بالا در اولویت قرار دهیم، اما تولیدکننده هم باید در این روند با ما همکاری کند.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

محرابی اضافه کرد: ما تمام کارهای شناسه‌دار - لرزه گیر آما شهریار - شدن کالاها را انجام دادیم و حتی سامانه آماده و آموزش های لازم ارائه شده بود اما کسی حاضر به دریافت این کد نیست، به نحوی که میزان درخواست‌ها برای دریافت این کد بسیار اندک است. این در حالی است که شناسه کالا در جهت جلوگیری از قاچاق است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر - لرزه گیر آما شهریار - اگر تولیدکننده داخلی تمایلی به دریافت این کد نداشته باشد و فقط واردکننده ملزم به نصب کد باشد، اگر تولیدکننده کالای - لرزه گیر آما شهریار - قاچاق را کنار تولیدات خود بگذارد امکان اینکه بگوید تولید داخلی است بسیار است. - لرزه گیر آما شهریار - به عبارتی ما در صورت عدم نصب کدشناسه و رهگیری بر روی کالاها ابزاری برای تفکیک کالای قاچاق و تولید داخلی نداریم.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

 انتهای پیام/

expansion-joint accordion with thread ضربه گیر آکاردئونی رزوه ای

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن