لرزه گیر آما سمنان

جهت خرید انواع فلنج در سمنان و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00109.html
لرزه گیر
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴

افزایش ۲ برابری صادرات با حرف محقق نمی‌شود؛ باید موانع را برطرف کرد

رئیس کنفدراسیون صادرات افزایش دوبرابری صادرات به کشورهای همسایه را مستلزم رفع موانع صادراتی و زیر ساخت‌های لازم دانست، گفت: تحقق این هدف با حرف ممکن نیست.

محمد لاهوتی - لرزه گیر آما سمنان - در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم در خصوص افزایش صادرات به کشورهای همسایه اظهار داشت: این که آیا ظرفیت افزایش - لرزه گیر آما سمنان - دو برابری صادرات وجود دارد یا خیر، قطعا این ظرفیت وجود دارد زیرا - لرزه گیر آما سمنان - بسیاری از واحدهای تولید کشور با نیمی از - لرزه گیر آما سمنان - ظرفیت خود فعال هستند بنابراین اگر این ظرفیت‌های خالی فعال و منجر به صادرات شود، می توانیم شاهد افزایش صادرات باشیم.

expansion-joint accordion with flange ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار

وی با اشاره به موانع پیش روی صادرات گفت: باید ببینیم صحبت از افزایش صادرات یک هدف است یا تنها آمال و آرزو است. اگر آرزو است که در حد حرف باقی می‌ماند، اما اگر یک هدف است، باید مشکلات پیش روی آن را نیز رفع کنیم. صادرات، حمل و نقل و نقل و انتقال پول در حال حاضر - لرزه گیر آما سمنان - به دلیل اتفاقات کشور عراق با مشکل روبه رو - لرزه گیر آما سمنان - است.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس کنفدراسیون صادرات با تأکید بر اینکه باید موانع - لرزه گیر آما سمنان - گمرکی که به دلیل تصمیمات سایر دستگاه ها ایجاد شده برطرف شود، تصریح کرد: هنور برنامه‌ای از سوی وزارت صمت برای تحقق افزایش صادرات ارائه نشده ولی امیدورایم ضمانت‌ صادرات و ضمانت نامه های بانکی، به خصوص برای خدمات فنی مهندسی - لرزه گیر آما سمنان - که - لرزه گیر آما سمنان - به راحتی می تواند نقش مهمی در صادرات داشته باشد، برطرف شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

لاهوتی با اشاره - لرزه گیر آما سمنان - به اینکه دستیابی به افزایش صادرات به کشورهای همسایه نیازمند فراهم شدن زیر ساخت‌ها است، بیان کرد: کنفدراسیون صادرات نقش مشورتی در تصمیمات صادراتی داشته و پیشنهادات و برنامه‌های خود را ارائه می‌کند، بنابراین تعامل سازنده‌ای بین کنفدراسیون و بخش حاکمیتی این حوزه وجود دارد. اما مشکلاتی که در این مسیر وجود دارد نیازمند تصمیماتی خارج از بخش خصوصی است و باید حاکمیت تصمیم‌گیری کند.

expansion-joint rubber mahardar ضربه گیر لاستیکی مهاردار

وی در خصوص کالاهایی که امکان افزایش صادارت آن وجود دارد، گفت: در - لرزه گیر آما سمنان - زمینه کالاهایی که به صورت یک محصول صادر می‌شود ظرفیت‌های زیادی وجود دارد مثل کاشی و سرامیک، لوازم خانگی و فرش دستباف و به خصوص مواد غذایی.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن