لرزه گیر آما ساری

جهت خرید انواع فلنج در ساری و اطراف تماس بگیرید: 02155572094کد مطلب: 00058.html
لرزه گیر
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸

سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی هنوز داده نشد

رئیس اتاق اصناف ایران خواستار بررسی اصلاحیه قانون نظام صنفی در مجلس قبل از بررسی لایحه بودجه سال ٩٩ شد و گفت: هنوز بنزین سهمیه ای رانندگان تاکسی تلفنی ارائه نشده است.

به گزارش شرکت اتصالات به نقل از خبرگزاری تسنیم، سعید ممبینی در نشست هم اندیشی هیات - لرزه گیر آما ساری - رئیسه اتاق اصناف ایران با اعضای فراکسیون مجلس و دیگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: اصناف با داشتن بیش از 3 میلیون واحدصنفی نقطه قابل توجهی هستند و نقش اصناف در اقتصاد کشور بی بدیل بوده و از یکسال گذشته شرایط اقتصادی، اصناف همواره، همراه دولت بوده اند و در اتفاقات مربوط به سهمیه بندی نرخ بنزین اصناف بیشترین همراهی و همکاری را با دولت بدنه داشته اند.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

وی تصریح کرد: حدود 400 هزار راننده تاکسی تلفنی - لرزه گیر آما ساری - در مجموعه کشور فعالیت دارند که تا به این لحظه بنزین سهمیه ای را دریافت نکرده اند اما نهایت تلاش را داشتند - لرزه گیر آما ساری - تا افزایش قیمتی اعمال نشود و این تعهد اصناف باید دیده شود.

expansion joint rubber with flange ضربه گیر لاستیکی فلنجدار

رئیس اتاق اصناف ایران اظهار کرد: در حال حاضر در بحث اقتصادی ، شرایط ویژه ای داریم و با توجه به این مساله در بودجه سال 99 افزایش نرخ مالیات دیده شده که فعالان اقتصادی را نگران می‌کند و نمایندگان مجلس باید در بررسی لایحه بودجه به این مساله توجه بیشتری داشته باشند.

expansion-joint accordion welding ضربه گیر آکاردئونی جوشی

وی افزود: اصلاح قانون نظام صنفی سال 92 به تصویب رسید که با برخی ایرادات همراه بود که طرح اصلاحیه قانون نظام صنفی به مجلس ارجاع شده و - لرزه گیر آما ساری - از نمایندگان مجلس خواستاریم قبل از بررسی لایحه بودجه بحث بررسی اصلاحیه قانون - لرزه گیر آما ساری - نظام صنفی را در دستور کار مجلس قرار دهند چرا که این موضوع از اهمیت بالایی برای صنوف برخوردار است.

expansion-joint accordion with flange mahardar ضربه گیر آکاردئونی فلنجدار مهاردار

انتهای پیام/

expansion-joint accordion ضربه گیر آکاردئونی

*** مشتری گرامی، با توجه به نوسانات قیمت، لطفا قبل از واریز وجه منتظر تایید کارشناس فروش بمانید. *** رد کردن